Нове кафе "Рандеву"

  • Anykey
  • Anykey аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2015 20:36 #102066 від Anykey
Відповідь від Anykey у темі Нове кафе "Рандеву"

Приємна та затишна атмосфера, вічливе обслуговування, смачна кухня, хороші ціни!

А конкретніше? Що саме заказували, які ціни, як довго чекали ?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dred
  • Dred аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2015 17:24 #102110 від Dred
Відповідь від Dred у темі Нове кафе "Рандеву"

Анонімність пише: Відвідали сьогодні кафе "Рандеву" . Приємна та затишна атмосфера, вічливе обслуговування, смачна кухня, хороші ціни! Дякуєм за приємно проведений час у Вас!!!
Процвітання вашому кафе, та побільше вдячних Вам клієнтів!

Все рівно, що просто лайк натиснути. :S

Я гуру, я учітєль! Несіть мені усі по три рубля і мудрості я дам вам до**я........

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • olhavs
  • olhavs аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
29 жовт. 2015 22:27 #102956 від olhavs
Відповідь від olhavs у темі Нове кафе "Рандеву"
У мене порада до власників закладу: коли буде узгоджене остаточне меню, то зробіть його пластиковим, або надрукуйте на папері формату А3 і час від часу змінюйте. Тому що, папір у целофані виглядає дууже дешево навіть у гарній обкладинці і не вписується у концепцію закладу.
P.S. Можливо, меню вже помінялось, просто коли була там останній раз (місяць тому) саме це мені не сподобалось
Ці користувачі подякували: Dj Os, 259051213422@odnoklassniki.com

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
20 груд. 2015 15:47 #104126 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Нове кафе "Рандеву"
Вчора дав закладу другий шанс, прийшов з друзями ще раз щоб побачити чи щось змінилось. Тим більше, що кілька тижнів тому нам в редакцію телефонував представник цього закладу і дуже запрошував щоб переконати, що ми не праві на рахунок наших зауважень. Що ж змінилось за цей час?

По-перше, кухня дійсно стала швидшою, але все одно проблеми є. Я розумію, що субота, що багато народу, але коли клієнт запитує скільки буде готуватись страва, то офіціантка має чесно відповідати скільки буде готуватись страва. А то обіцяють 15 хв, в підсумку чекати треба довше.І тут не провина офіціантки, кухня має контролювати цей процес. І якщо повар бачить, що не встигає, він має попереджувати офіціанта про тимчасові труднощі.

Взагалі офіціантка Марина молодець, посміхалась і обслуговувала на високому рівні, але я маю питання до власників - вам не здається, що одна офіціантка на весь заклад це малувато? Так в звичайні дні цього може бути цілком достатньо, але у вечір суботи на таку кількість столів має бути як мінімум 2 офіціантки.

По-друге, знову повернемося до кухні. Повар досі шкодує солі та спецій. Якщо до страви "Ракушка" у мене претензій немає, дійсно було смачно, то ось салат був ніякий. Олії можна було додати більше, про сіль забули як явище, мовчу вже про хоча б крихту свіжозмеленого перцю і краплинку лимонного соку чи навіть яблучного оцету. Якщо хтось навіть не полюбляє солі чи спецій в салаті, то на стіл потрібно їх подавати окремо, щоб кожен міг завершити салат на свій смак. Хоча я маю сумніви на цей рахунок, тому що Капрезе дружини був нормальним, хоч і дещо переборщили з кислинкою.

Там само моїм друзям не сподобалась печена картопля із куркою, справа в тому що замість печеної картоплі подали ніби варену. Ми спочатку думали, що страву перепутали, але офіціант повідомила що цей дійсно печена картопля.

Ну і на останок звичайно ж я ще раз спробував каву, точніше я замовив капучіно, адже як я казав по ньому ліпше можна зрозуміти на що здатен бариста. Так ось, подача чудова, бонус у вигляді випічки, навіть сердечко намалювали на пінці :-) Молоко взбите як слід, пінка була стійкою та однорідною. Але безпосередньо до еспресо знову маю зауваження, як і в попередній раз є проблема із закладкою кави - вона надвичайно мала, через що кава більше схожа на американо. Ось і виходить, що зверху маємо стійку пінку коричневого кольору, а під ним ніби легке какао. Збільшуйте закладку кави!

Якщо підсумувати, то прогрес в роботі є, але працювати є ще над чим. Тому бажаю власникам все таки дослухатися аргументованою критики на форумі, а не просити анонімні хвалебні коментарі друзів чи родичів.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
01 січ. 2016 18:45 #104292 від Lena-Grigorenko-vkontakte
Відповідь від Lena-Grigorenko-vkontakte у темі Нове кафе "Рандеву"
З захопленням прочитала відгуки відвідувачів кафе та сайту в цілому. І як не дивно, є над чим задуматися. Кожен хоче похвалити, або полити брудом. Ну і власники в свою чергу ще й відповідають цим особам, що розпалює більше тем для обговорення їх відповіді, де кожен знайде ще більше претензій до власника на кшталт:

Раніше чим осуджувати помилки інших людей,зверніть увагу на себе.В того хто кидається брудом,не можуть бути чисті руки.
Ми не будемо коментувати дописи на форумі.Хто бажає зробити краще, будь ласка це дозволено кожному.
Ми зробили так як вважали за потрібне.Про смаки ніколи не сперечаються.Всім доброї ночі та гарних днів.
З повагою до Вас, власники "Рандеву" - сім'я Завістовських.

Відповідь:
Ну вот этим все сказано: плати и радуйся, что открыли.
Зачастую владельцы прислушиваются к критике и стараются исправлять пробелы, о которых сообщают посетители, а тут: "Нам нравиться, а на Ваше мнение, не совпадающее с нашим, нам наплевать"?. Позиция руководства понятна.

Кожен заклад має свої плюси та мінуси, але з власного досвіду скажу, що плюсів буде побільше.
Тому хочеться повернутися до самого закладу і подякувати власникам,які відважились відкрити достойне кафе у нашому місті; та не полінувались продумати інтер`єр та меню. Особливу увагу хочу звернути на вже опоетизований персонал, який і справді ввічливий та приємний. PS: премію заслужили)))

А тепер можна і трішки про погане. Справді, над кухнею треба попрацювати. Будем надіятися, що власники візьмуть до уваги це зауваження, та здивують нас найближчим часом новими, смачними та швидкими «шедеврами»))))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
17 січ. 2016 23:22 #104555 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
все добре

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
18 січ. 2016 00:19 #104556 від yana.kapelist23@mail.ru
Відповідь від yana.kapelist23@mail.ru у темі Нове кафе "Рандеву"
12. 01 відвідали кафе "Рандеву". До того і раніше там були, але дійсно були певні мінуси. А зараз справді досі у захваті. Замовили салат експрес. Швидкість - 7хв, смак - неперевершенний, дійсно смачний салат та конкретно відчувається баланс спецій. Видно що міри прийняли. Я можу сказати що неодноразово візьму його ще, адже дійсно смакує круто, і з гордістю можу повідомити що це один із кращих салатів, які я пробувала. Але до цього з цікавістю читала всі коментарії про "Рандеву" і сьогодні також довелось там побувати. Замовила також салат з капусти, адже капуста це така річ, що якщо не використовувати спеції, вона буде ніякою Тільки вже спробувала примху, так от капуста не підвела, справді смачно, а друзі смакували гурманом, і він теж смакував на високому рівні. На рахунок премії то більше всього заслуговують повара, радили б власникам до цього прислухатись.
Щодо всього іншого,то туалет чистий, без непреємних запахів. Дівчата повара дійсно молодці, адже навіть в запару вони допомагають офіціанту, виносять страви до барної стойки. Більше всього мені подобається те що вони виходять і не соромляться свого чепчика, адже робота вище всього і це дуже добре бо можна сміливо їсти і не боятися що чиясь волосина попаде саме тобі. Також випав момент підглянути на кухню, чекаючи чергу до туалету і видно що все на своїх містях, а головне чисто і приємно пахне стравами.
Кава смачна і хлопець бармен знає свою справу. Але все ж таки є один неприємний момент, як на мене посмішка в офіціантів трішки переграє, в вас і так все класно, тому чайові будуть не дивлячись на посмішку. Я наприклад не люблю щоб мені посміхались наіграно. Щодо чайових, то це заслуга тільки поварів і в часності бариста. Але ті великі плюси дійсно перекривають цей маленький мінус, тому щиро дякую за ваші пригощання. Процвітання вам і терпіння, адже всім добрим не будеш.
P. S. дайте поварам премію)))))
Ці користувачі подякували: maroshka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • ARTIST
  • ARTIST аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 січ. 2016 12:59 #104560 від ARTIST
Відповідь від ARTIST у темі Нове кафе "Рандеву"
Теж нещодавно відвідав це кафе. Дуже задоволений. Кухні спробувати не довелось, але кава з тістечками сподобались. Також сподобався інтер'єр. Сподобалось, що є офіціант, а не так як в "Ватрі", де самому іноді треба нести і розраховуватись наперед. Тому побажаю власникам і далі тримати планку)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
24 січ. 2016 00:32 #104722 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
На мою думку вам варто ще раз там побувати, адже дійсно зміни відчуваються. А кухня на крок вище і пригощає смачними стравами.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
26 січ. 2016 00:04 #104770 від
Відповідь від у темі Нове кафе "Рандеву"
Доброї ночі. Сьогодні відвідала Рандеву. Атмосфера затишна та приємна, тиха музика підтримує чудовий настрій, находитись там комфортно, адже не має непристойних бурмил, які хамлять за сусіднім столиком. Я справді сьогодні як морально так і фізично відпочила. Кав'ярня навіяла гарні спогати і чимось мені нагадала Hawelka Kaffeе у Вені. Дівчина офіціант з приємною (а не наіграною) посмішкою нас зустріла. Кава смачна і відчувається 100% арабіка, не хочу вихвалятись, але на каві розуміюсь, тому мені сподобалось. Задоволена лишилась кухнею. Не завжди мені можна догодити, а тут справді контраст спецій зіграв в мою користь. Салат "Примха" та запечена картопля з курятиною були на висоті, за якихось 42 грн. Багато хто боїться експерементувати зі спеціями, а тут відчувається баланс. Салат з краплиною перцю, а таку просту річ як картопля, доповнили смачним соусом. Як я зрозуміла, то в них навіть можна замовити з собою і повара відповідально поставляться до цього, таку картину довелось побачити сьогодні, це дуже зручно в наш час. Можливо це пусті слова для когось, але як сказано кимось вище, то повара дійсно заслуговують премію, тому раджу господарям не просто прочитати ці коментарі, а прийняти міри, тому що таких людей потрібно цінити і якось заохочувати. Це справді прохання не тільки моє, а судячи по коментарям люди в захваті. Підкреслю слова когось відомого і раніше сказане: "Всім хорошим не будеш". А ті хто пише жахіття, хай спробують щось власне, а тоді суддять господарів цього закладу. Дякую Вам за гарно проведений час, а поварам окремий низький поклін, молодці приємно здивували. З повагою до вас Оксана Ткачук!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.223 секунд
0
репостів
0
репостів