НОУТБКИ

Більше
11 вер. 2010 00:03 - 11 вер. 2010 00:01 #53339 від Vombat
Відповідь від Vombat у темі Відповідь: НОУТБКИ
:) ги... а я своїм ноутом наприклад не міряюся з іншими. взує... не взує... Dj Os, мій ноут робить все що мені від нього потрібно. а мати більше коли і цього вистачає... зате я свій ноут від доці на поличку ховаю ;) і на роботу з тошкою хожу. а за 2 секунди чи за 1,8 він розпізнає сторінку в файнрідері це не важливо. в монтажі нормального відео (не ширпотребу) у мене всеодно більше часу займає сам монтаж а не рендерінг. якість яку дає в іграх мене влаштовує. в ММОРГ грають заради процесу а не красоти небаченої. коли до такого звикаєш інакше уже і не можеш. хоча ж не сперечаюся, і для стаціонарника є потреба. рейд на роботі висить.для GurzaПрпаорщик згадував про клавіатуру. у тошиби клавіатура теж повнорозмірна. і мені подобається більше. клавіші вверх, низ, ліво, право зручніше розташовані. пробував в асусів, гу***ться трохи. тут не треба звикати. крім того привик до таких дрібниць як механічна регуліровка звуку і мультимедійні клавіші (єдине що любив в старому айсері).
Додано о 00:03
Попереднє повідомлення було написане Вчора в 23:51
:-D ги... поправте правило щоб в слові Г У Б Л Я Т Ь С Я 4середні букви зірочками не замінювало

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
11 вер. 2010 01:44 #53342 від safara
Відповідь від safara у темі Відповідь: НОУТБКИ
Єто на автомате слова заменяться на звездочки ? ))0 Ну взует ноут не взует, это смотря сколько ты за него отдашь ))))) Ну вспомогательные клавиши всегда приятно иметь )))) А вдруг человек разъезжает много или место мало в квартире. Вон у знакомой в общежитие в Львове, угловая одноместная комната 6,5 метров квадратных, куда ей стационарник ????

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
11 вер. 2010 14:32 #53347 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: НОУТБКИ

Gurza;53335 пише: Як вище було сказано- бюджет в 6 тис. грн. Діагональ від 15 дюймів і далі, використовуватись буде більше в домашніх умовах, може бути і важкий і великий- це не має значення. Дискретна відеокарточка від 512 мб, 2-ух ядерній процессор, бажанно нової серії. Матеріали з яких виготовлений- пофігу. Вінда має бути ліцухою В7. Батерея сам розумієш- теж пофігу скільки буде тримати.

Lenovo G555 або G550.Samsung NP-R5xх (15"), Samsung NP-R7xх (17")

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 вер. 2010 21:30 #53383 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: НОУТБКИ
Odin, не знаю чем ты прикипел к самсунгам, но я не вижу что ты нашел хорошего в этой марке кроме цены...На счет полноразмерной клавы с цифровым блоком - для асеров это уже дано не новинка))Вы сравниеваете Тошибу и Асер? А по цене вы сравнивали? На сколько я помню - Тошиба на порядок дороже асеров... Вы бы еще с соньками сравнили))) Там удельный вес бренда более значительный...И с каких это пор асер стал ширпотребом? Самсунг, Лыжи и Ленового - больше к этой категории относятся.ИМХО

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 вер. 2010 21:59 #53386 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
У мене нетбук Асер. Кращого співідношення якість ціна не зустрічав, навіть самсунги і тим братись і братись до асерів

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
16 вер. 2010 17:28 #53432 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: НОУТБКИ

Lego;53383 пише: Odin, не знаю чем ты прикипел к самсунгам, но я не вижу что ты нашел хорошего в этой марке кроме цены...

Та ні, справді в них кльові ноутбуки. Це майже єдиний виробник ноутів, в якого, крім чіпсету, процесора і відеокарточки - все власного виробницва (вінт, різак, матриця).Про матриці - у всіх інших виробників стоїть або самгунгівська або ЛЖ. Ну і з практики - в брата самсунг - і абсолютно ніяких нарікань.

Lego;53383 пише: Odin, не знаю чем ты прикипел к самсунгам, но я не вижу что ты нашел хорошего в этой марке кроме цены...На счет полноразмерной клавы с цифровым блоком - для асеров это уже дано не новинка))Вы сравниеваете Тошибу и Асер? А по цене вы сравнивали? На сколько я помню - Тошиба на порядок дороже асеров... Вы бы еще с соньками сравнили))) Там удельный вес бренда более значительный...И с каких это пор асер стал ширпотребом? Самсунг, Лыжи и Ленового - больше к этой категории относятся.ИМХО

Lego;53383 пише: И с каких это пор асер стал ширпотребом?

Він не став. Він завжди ним був. Ну і це не імхо, це інформація з прилавків магазинів і з сервісних центрів (це ще з тих часів, коли я працював в Комп. всесвіті і фокстроті). Асер це бюджетний бренд - новіші технології, але нижча якість.Дійсно, за аналогічної ціни, Асер, наприклад взує любого НР чи Тошибу - і добре, якщо нічого не згорить за час гарантійного обслуговування. Але надійність - у фокстроті, наприклад, два асери згоріли прямо на прилавку - і такі ж випадки були в інших магазинах. Та й на дотик - пластік гнеться, дуже царапається.

Lego;53383 пише: Самсунг, Лыжи и Ленового - больше к этой категории относятся.

Лижи - не знаю. Самсунг - на ваш розсуд. Але Леново - це не ширпотреб - це якісні штуки. Нічого зайвого, кожна категорія цін відповідає своїй якості. До того ж, до недавнього часу (а може і зараз) єдиними ноутами, які запускались на орбіту разом з американськими космонавтами - були саме леново. На мою думку, це самі збалансовані, як по залізу, так і по ціні ноутбуки.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
16 вер. 2010 21:03 #53442 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
У самого нетбук Асер. Якість сборки просто чудово. Ніде нічого не гнеться і не тріщить. Може раніше у Асерів і були проблеми але зараз все на рівні

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
18 вер. 2010 15:19 #53472 від Lego
Відповідь від Lego у темі Відповідь: НОУТБКИ
Неужели у нас хоть кто-то умеет аргументированно отвечать без какашек?))))На счет Леново - сужу по собственному опыту... все увиденные мною варианты не блестали качеством материалов и сборки. Может их и брали с собой в космос, но это же в Америке... где сейчас найти Леново той же сборки? Или тот же HP? Про Тошибу я вообще молчу)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • HaNeS
  • HaNeS аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
04 січ. 2011 15:27 #58151 від HaNeS
Відповідь від HaNeS у темі Відповідь: НОУТБКИ
Help! Допоможіть! Студент в общазі вже другий рік не має ноутбука! Думаю найближчим часом виправити ситуацію, але от запутався я серед цих всіх шукань, аж голова болить…:be:Основні характеристики, які мені портрібні це дизайн, функціонал та добрячий акумулятор. Фірми фільтрую: 1) Samsung, 2) ASUS, 3) HP – щось із цих. Наприклад от Samsung SF510 гарний дизайн, акумулятор (5500 mAh), але маленьке розширення екрана, нема 3.0 USB порта, NR510 екран також маленький (розширення), більш функціональний, але акумулятор 4400 mAh (обзори не читав по принципу роботи, але на сайтах заявлена така ємність акумулятора). Ще думав про HP Pavilon, але писали шо гріється… І оце не можу вибрати ніяк.:be:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • jaruto
  • jaruto аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 січ. 2011 20:01 #58168 від jaruto
Відповідь від jaruto у темі Відповідь: НОУТБКИ
а бюджет який?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.164 секунд
0
репостів
0
репостів