НОУТБКИ

  • T-S
  • T-S аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 вер. 2010 18:24 #53308 від T-S
Відповідь від T-S у темі Відповідь: НОУТБКИ

Dj Os;53257 пише: Gurza ти б не нервував а слухав людину. Ніколи жоден ноутбук не замінить повноцінного ПК. Можеш потратити більше десяти тисяч на ноутбук але за ці гроші ти можеш купити повноцінний потужний ПК та не дуже потужний ноутбук та ще і гроші залишаться. Тому це і називається "панти для прієзжих" - "зацени у мене крізіс на ноуті шпарить на макс" і тдЯкщо ти дійсно хочеш.Зазвичай оптимальним є нетбук+ потужний ПК вдома.

Не згоден із тим, що нетбук+ПК є оптимальним варіантом. Іноді є необхідність виконати завдання, з яким нетбук не впорається в місцях, де ПК немає.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
09 вер. 2010 18:31 #53309 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: НОУТБКИ
хоч пораду, постав правильно питання. а типу хочу ноут щоб і рибку з'їсти і на#$й сісти - то тут в кожного свої бачення рибок і ...бери, наприклад, самсунг серії NP-R5xx - оптимальне співвідношення ціни/якості. (це якщо потрібно 15.4"). По цінам дуже кльові Асери, але вони як лотерейні білети - може здохнути в самий потрібний момент.MSI - ті що зараз на ринку - дороге гамно...Можна писати і писати: коротше яку потрібно діагональ? скільки тримати батарею? розмір вінта? яка максимальна цінова планка? потрібен сенсорний екран? потрібен повортний екран? з віндою/без? дизайн (класика, глянець, фактура)? вага?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 вер. 2010 21:50 #53315 від Vombat
Відповідь від Vombat у темі Відповідь: НОУТБКИ
а у мене ноут + нетбук. правда нетбук дружина не віддає майже ніколи, ще й модем їй купити довелося :) що до айсерів то таки правда, мало хто з знайомих ноутбук айсер поміняв потім знову на айсер.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 вер. 2010 22:12 #53316 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: НОУТБКИ

Gurza;53256 пише: Ну так Я не очікую писец графіку і т.д. Яж розумю, що ноут не призначений для цього , що до підвищення бюджету-це не модливо)Ту praporschikПри чому тут понтування перед "чуваками" ? Я не хочу гейбокси, а хочу ноутбук, якби хотів, то спитав би тебе обо"язково про гейбокси.

ЯКЩО ТИ ТРОХИ РОЗУМІЄШСЯ НА КОМПАХ ТО МУСИШ РОЗУМІТИ ЩО І ДО ЧОГО,ЯКЩО НІ ТО ПІДИ ДО ЗНАЙОМОГО СПЕЦА ПО КОМПАХ(ВІН МАЄ БУТИ ДІЙСНО СПЄЦОМ) І ПРОКОНСУЛЬТУЙСЯ З НИМ.В МЕНЕ НОУТ АСУС А6М,СЕМПРОН 3400+,15"4,ОПЕРАТІВКА512(ПІСЛЯ ДОБАВКИ 1,5)ВІНТ 160,ВІДЕО Н"ВІДА ДЖЕЙФОРС 6100-256МГБ-СТАРИЧОК АЛЕ ДЛЯ РОБОТИ І НЕТА ВИСТАЧАЄ.ДЛЯ ІГРУХ НЕ ФОНТАН(А Я ЇХ І НЕ ЛЮБЛЮ).3.5 РОКИ ПАШЕ ТАК ЯК МЕНІ ПОТРІБНО.А НА РАХУНОК ГЕЙБОКСІВ-ПО ТВОМУ ЗАПИТУ ТИ САМЕ ЙОГО І ШУКАЄШ.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 вер. 2010 22:32 #53317 від safara
Відповідь від safara у темі Відповідь: НОУТБКИ
Помогли чуваку ноут выбрать. Скажи пожалуйста для чего тебе надо будет ноут(извините, если я где то не прочитал если писали). По крайней мере дисплей должен быть 15-16 так ? НР мне техника не нравиться не то что ноуты, а абсолютно вся!!! Принтер самый обыкновенный, ничего сложного нету, что бы сильно ломаться и он через 2 месяца нагнулся, у знакомой лазерка прожила 5 месяцев, ноуты - цензура, табу, как угодно.Асусы и Тошиба мне нравятся. МСАЙ не знаю, мало знаком, так что судить не буду. Но все равно из Асусов и Тошибы выбрал тошибу, хотя бы изза ихней акции, там вроде реальные золотые горы, там что то вроде гарантия или обещание совершенства. А там уже можно модель подобрать после того как с маркой опредилишься...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 вер. 2010 07:42 - 10 вер. 2010 07:45 #53322 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: НОУТБКИ
ТОШИБА,СОНІ,АСУС,НР ЦЕ-БРЕНДИ,АСЕР-ОБЩЕПОТРЕБІТЄЛЬСКИЙ,ЗА ДЕЛ НЕЗНАЮ НЕ СТИКАВСЯ,МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ НЕДАЛЕКО ВІД АСЕРА.НА РИНКУ МАЙЖЕ ВСІ НОУТИ ЗАРАЗ 2-4 ЯДРА ,4 ГІГА ОПЕРАТІВКИ,ВІДЕО 256-512,ВІНТ В СЕРЕДНЬОМУ 320 ГІГ.НАЧИНЕНІ НЕ СЛАБО,АЛЕ Є ОДНЕ НО-ВІДЕОКАРТИ МАЙЖЕ ВСІ ІНТЕГРОВАНІ,СИЛЬНО КРУТИХ ІГРУХ НЕ ПОГРАЄШ.ЛЮДИНА ТЯМЛЮЧА ЦЕ ПОВИННА РОЗУМІТИ,А НОВАЧКУ КРАЩЕ ЗВЕРНУТИСЬ ДО ДІЙСНО ЗНАЮЧОЇ ЛЮДИНИ. ЩЕ ОДИН + ТЕПЕРІШНІХ АСУСІВ:ПРИ ДІАГОНАЛІ15"6-ПОВНА КЛАВА.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
10 вер. 2010 14:38 #53332 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: НОУТБКИ
зробіть мене модератором, я його забаню за КАПС-ЛОК

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 вер. 2010 20:36 #53335 від Gurza
Відповідь від Gurza у темі Відповідь: НОУТБКИ

odin;53309 пише: хоч пораду, постав правильно питання. а типу хочу ноут щоб і рибку з'їсти і на#$й сісти - то тут в кожного свої бачення рибок і ...бери, наприклад, самсунг серії NP-R5xx - оптимальне співвідношення ціни/якості. (це якщо потрібно 15.4"). По цінам дуже кльові Асери, але вони як лотерейні білети - може здохнути в самий потрібний момент.MSI - ті що зараз на ринку - дороге гамно...Можна писати і писати: коротше яку потрібно діагональ? скільки тримати батарею? розмір вінта? яка максимальна цінова планка? потрібен сенсорний екран? потрібен повортний екран? з віндою/без? дизайн (класика, глянець, фактура)? вага?

Як вище було сказано- бюджет в 6 тис. грн. Діагональ від 15 дюймів і далі, використовуватись буде більше в домашніх умовах, може бути і важкий і великий- це не має значення. Дискретна відеокарточка від 512 мб, 2-ух ядерній процессор, бажанно нової серії. Матеріали з яких виготовлений- пофігу. Вінда має бути ліцухою В7. Батерея сам розумієш- теж пофігу скільки буде тримати.praporschik людина тямуща в клавіатурі, повинна знати, що капслок можна і вимкнути;-)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
10 вер. 2010 21:59 #53336 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Відповідь: НОУТБКИ
вибачайте привичка-с.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
10 вер. 2010 23:29 #53338 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: НОУТБКИ
Gurza не розумію навіщо витрачати при таких запросах лишні гроші на ноут якщо за ці гроші вийдле потужний сучасний ПК який будь який ноут взує

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.190 секунд
0
репостів
0
репостів