1 minute reading time (116 words)

Польща заборонить ветеранам АТО перетинати кордонЧутки про те, що після 11 червня, коли Україна, нарешті, отримає "безвіз", Польща посилить режим перетину кордону для українців, ходили давно. Як заявили в Прикордонній службі Польщі, пов'язане це з тим, що безвізовим режимом спробують скористатися ті мешканці України, кому раніше було відмовлено у в'їзді в момент отримання візи. МЗС Польщі конкретизувало категорію громадян, яка потрапляє під заборону: в'їзд в країну обмежать українцям, які брали участь в АТО на Донбасі.

Замміністра закордонних справ (Польщі) Рената Шчех: жоден українець, який брав участь в конфлікті на Донбасі на будь-якій із сторін, не перетне кордон з Польщею після 11 червня.

Коментарі зайві. Висновок простий: Польща відкрито плюнула в обличчя всьому європейському співтовариству, яке одноголосно прийняло рішення про надання "безвіза" Україні.

Чому перейменували вул. Ватутіна?
То чиє ж таки місто?
 

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну от навіщо нагнітати обстановку в і без того не прості відносини між Україною і Польщею і репостити всяку фігню? Це фейк.

Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Боти Медведчука мабуть активізувались. У кума Пуйла зараз задача розісрати поляків з українцями.

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Все одно ,що атовці туди рвуться

Повсталий з пекла
This comment was minimized by the moderator on the site

Цікаво, а як поляки дізнаватимуться, що персона брала участь у військових діях на Донбасі? Про це що, робляться спеціальні відмітки в закордонному паспорті? Сумніваюсь.

dreamer
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением