1 minute reading time (136 words)

CБУ заблокувала відому фінансову піраміду B2B Jewelry

20200827160920-5365

Служба безпеки України заблокувала діяльність організованого злочинного угруповання, учасники якого створили фінансову піраміду для заволодіння коштами українських громадян. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Служба безпеки не уточнює назву піраміди, однак на фото обшуків фігурує один з магазинів ювелірних виробів і "сертифікати" B2B Jewelry.

"Вкладниками "піраміди" стали понад 600 000 громадян. Орієнтовний обсяг коштів, привласнених і легалізованих зловмисниками шляхом придбання елітного рухомого і нерухомого майна, інвестування в підконтрольний бізнес, становить понад $250 млн", - сказано в повідомленні СБУ.

За даними служби, судом накладено арешти на майнові активи зловмисників: банківські рахунки, рухоме і нерухоме майно, в тому числі оформлене на підконтрольні юридичні особи.

"За результатами слідчих дій буде прийнято рішення щодо повідомлення фігурантам про підозру у вчиненні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28 ч. 2 ст. 222, ч. 3 ст. 209 Кримінального кодексу", - повідомили в СБУ.

Росіяни не торгуватимуться за українські землі
Шепетівський екстремал на Балі: акули, скати та пі...
 

Коментарі (1)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ой а им бы лишь бы с кого-то денег содрать. Сами заработать мозгов не хватает, есть миллион способов хорошо зарабатывать

Комментарий последний раз редактировался в близько 7 місяців тому пользователем admin KurasovMax
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://shepetivka.com.ua/