Вівторок, 27 вересня 2022 — Сайт міста Шепетівка
На Шепетівщині туристи гуляли Болохівськими землями
Розділ Культура

Одне з історичних місць нашого краю, яке варто уваги, це Болохівське поселення. Учасники туристичного клубу Борона відправилися на екскурсію у село Городище Шепетівського району, аби детальніше дізнатися про цю землю, на власні очі подивитися пам’ятки та відвідати куточки, про які писали дослідники у своїх наукових працях.

Вихованці Шепетівської КДЮСШ здобули нагороди відкритого обласного турніру з вільної боротьби
Розділ Спорт

25 вересня 2022 року в місті Хмельницький відбувся відкритий обласний турнір «Олімпійські надії Поділля» з вільної боротьби серед юнаків 2008‑2010 р.н., хлопчиків 2011-2013 р.н. та дівчат 2008-2014 р.н. До участі у турнірі було заявлено 400 спортсменів з усіх куточків України.

У російсько – українській війні під час виконання бойового завдання загинув житель села Судилків - Сидоренко Володимир Дмитрович, 1973 року народження. Про це повідомили у селищній раді.

Наші футбольні ветерани програли на виїзді у Кам’янець-Подільському
Розділ Спорт

Чемпіонат Хмельницької області з футболу серед ветеранів триває. У неділю, 25 вересня, відбулись поєдинки п’ятого туру, у якому наші футболісти грали на виїзді у Кам’янець-Подільському.

Дітям організували майстер-клас зі створення українського оберегу
Розділ Культура

У краєзнавчий відділ Музею пропаганди завітав Роман Галімський - викладач Шепетівської дитячої художньої школи, аби ознайомити дітей з видом пластичного мистецтва – скульптурою, і провести майстер-клас зі створення українського оберегу.

Опалювальний сезон цієї зими може зриватися через ракетні удари росії по об'єктах критичної інфраструктури. На цьому фоні та через відмову України від російських енергоносіїв попит на дрова зріс удвічі. Про це повідомив заступник міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Власенко. Чимало людей воліють збирати дрова в лісі самостійно. Саме тому Хмельницьке обласне Управління лісового та мисливського господарства дало роз'яснення з цього приводу.

Розпочалася двісті шістнадцята доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Генеральний штаб Збройних Сил України опублікував оперативну інформацію станом на ранок 27 вересня.

0
репостів
0
репостів