![Городищенський гуморист – Юрій Береза](/media/k2/items/cache/b4d5a674fef05c43ec29cbda5cb2ab5d_Generic.jpg)
Городищенський гуморист – Юрій Береза
2020 рік подарував нам багато ювілейних дат відомих людей з Шепетівщини. І ось в травні припадає ще одна. Свій 65-й рік святкує поет-сатирик, журналіст, уродженець села Городище Береза Юрій Павлович. Більше про нього знають на Рівненщині, де він сьогодні проживає. Але й на Шепетівщині не забувають.
![У Городнявці виявили жінку інфіковану коронавірусом SARS-CoV-2](/media/k2/items/cache/33202be39b7e1e522952d330739a4f4d_Generic.jpg?t=20200522_162300)
У Городнявці виявили жінку інфіковану коронавірусом SARS-CoV-2
Хмельницька ОДА проінформувала, що станом на 17 годину 30 хвилин 22 травня в Хмельницькій області зареєстровано вже 338 лабораторно підтверджених випадків COVID-19. Виявлено ще 10 нових випадків хвороби, один з них у Шепетівському районі.
![У Хмельниччини буде свій план послаблення карантину, але 25 травня відновлять перевезення](/media/k2/items/cache/6feaaea33484ec6d4acbf09c66800fb3_Generic.jpg?t=20200522_160305)
У Хмельниччини буде свій план послаблення карантину, але 25 травня відновлять перевезення
Хмельницька обласна комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішила послабити карантин з понеділка, 25 травня. Однак зняття окремих карантинних обмежень доведеться зачекати трохи довше. Про це сьогодні під час брифінгу розповів голова Хмельницької ОДА Дмитро Габінет.
![Шепетівчанка "перевірила на пильність" працівників Хмельницького СІЗО](/media/k2/items/cache/356d0906a24ee61467368201060f8c6f_Generic.jpg?t=20200522_142127)
Шепетівчанка "перевірила на пильність" працівників Хмельницького СІЗО
22 травня 2020 року в ході реалізації оперативної інформації співробітниками державної установи «Хмельницький слідчий ізолятор» під час догляду поштової посилки, що надійшла від громадянки К. з міста Шепетівка на ім’я ув’язненого Х., було виявлено в середині тюбику із зубною пастою поліетиленовий згорток з невідомою порошкоподібною речовиною білого кольору.
![У Шепетівці підвели підсумки конкурсу «Моя сім’я як вишиванка»](/media/k2/items/cache/1ad0cda0b78013d5416841bcb457fbc2_Generic.jpg)
У Шепетівці підвели підсумки конкурсу «Моя сім’я як вишиванка»
22 травня, в міській раді відбулося підведення підсумків міського онлайн – конкурсу з нагоди Міжнародного Дня сім’ї і Дня вишиванки «Моя сім’я як вишиванка».
![Шепетівська ЦРЛ отримала апарат штучної вентиляції легень](/media/k2/items/cache/c5a4461fee4022be77a2b6baf7c44bdf_Generic.jpg?t=20200526_163139)
Шепетівська ЦРЛ отримала апарат штучної вентиляції легень
22 травня, міський голова Михайло Полодюк та заступник міського голови Наталія Стасюк, передали Шепетівській ЦРЛ апарат штучної вентиляції легень «ЮВЕНТ-Т».
![На засіданні виконкому розглянули 24 питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста](/media/k2/items/cache/f3b211aff541b1d51acfd470dde0cb77_Generic.jpg?t=20200522_064127)
На засіданні виконкому розглянули 24 питання, що стосуються різних сфер життєдіяльності міста
21 травня, відбулось засідання виконавчого комітету, яке провів міський голова Михайло Полодюк. У ході засідання члени виконкому розглянули 24 питання порядку денного.