Відео Шепетівки
Відео з Шепетівки
Відео
Немає доступних відео в даний момент
00:19:53
Всі вважали, що він успішний аграрний бізнесмен. Але ні! За фактом він кинув селян на гроші, які вони заробили,"..
Всі вважали, що він успішний аграрний бізнесмен. Але ні! За фактом він кинув селян на гроші, які вони заробили, чесно здаючи молоко до його кооперативу. А тепер, виявляється, він зміг обдурити й державний банк на сотні мільйонів гривень. В сюжеті розкажемо вам схему, за якою Андрій Гордійчук зміг кинути всіх.

Підписуйтесь на канал, щоб не пропустити нові розслідування - https://is.gd/UQIBDM

Наш сайт - http://stopcor.org/
Ми в FB - https://www.facebook.com/stopcor.ua/
Ми в Instagram - https://instagram.com/stop_corruption_official
Ще
00:25:29
Негласне правило, яке точно працює у нас в країні – бідні годують багатих. І багаті беруть у бідних не соромлячись."..
Негласне правило, яке точно працює у нас в країні – бідні годують багатих. І багаті беруть у бідних не соромлячись. Правда, не завжди законно і майже завжди безкарно. Бо знають, як уникнути відповідальності.

Поки одні шикують - інші бідують.

Тож дивіться сьогодні історію про бізнесмена і за сумісництвом депутата обласної ради Хмельницького, який незаконно збагатився на мільйони гривень. А тепер вдає, ніби жодного відношення до цієї махінації не має: людям нічого не пояснює, а запитань журналістів уникає.
Ще
00:12:37
Андрій Гордійчук - невловимий депутат, який цинічно кинув селян на гроші, б’є антирейтинги Національного агентства з"..
Андрій Гордійчук - невловимий депутат, який цинічно кинув селян на гроші, б’є антирейтинги Національного агентства з питань запобігання корупції.
Скандальну історію про бізнесмена і за сумісництвом депутата обласної ради Хмельницького Андрія Гордійчука, який ошукав 15 тисяч українських селян та незаконно збагатився на десятки мільйонів гривень, ми неодноразово розповідали вам у минулих випусках : https://youtu.be/XU1YDdtEwcE
Але перші результати перевірк декларації пана Гордійчука стали відомі тільки у лютому 2019 – НАЗК відкрило проти пана депутата кримінальне провадження. Подробиці – у сюжеті Лілії Ткачук, дивіться, ви маєте це побачити!
Ще
00:02:10
Зупинили водія. Самі порушують паркуючись на перехресті.
00:01:53
Другий в області та 45-ий в Україні. У Шепетівці відкрили офіс із надання адміністративних послуг населенню «OPEN"..
Другий в області та 45-ий в Україні. У Шепетівці відкрили офіс із надання адміністративних послуг населенню «OPEN SPACE». Шепетівка стала другим містом після Хмельницького, де отримати послуги від органів юстиції можна швидше.
Ще
00:03:16
Детальніше та фото тут"..
Детальніше та фото тут https://shepetivka.com.ua/novyny/sport/5978-shepetivski-chyrlidery-pidtverdyly-chempionske-zvannia.html
Ще
00:26:49
Тепломережі Шепетівки повернуто у комунальну власність міста - відповідно до рішення суду. у якому стані майно після"..
Тепломережі Шепетівки повернуто у комунальну власність міста - відповідно до рішення суду. у якому стані майно після 8-річної концесії і як міська влада планує повертати НАК "Нафогазу" борг у майже 79 млн. грн. , який успадкувала від ТОВ "Шепетівка Енергоінвест". Зрештою, коли надійде тепло до осель шепетівчан - спілкуємось у "Темі дня" з Шепетівським міським головою Михайлом Полодюком.
Ще
00:03:49
Стягнути майно ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і передати в комунальну власність Шепетівській міській раді – таке"..
Стягнути майно ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» і передати в комунальну власність Шепетівській міській раді – таке рішення ухвалив апеляційний суд Рівненської області. Про це розповів перший заступник міського голови Шепетівки Володимир Вихівський. За його словами, сьогодні направлено лист від господарського суду Хмельницької області до виконавчої служби Шепетівки про примусове стягнення майна. Нагадаю, 56 будинків Шепетівки ТОВ «Енергоінвест» відключило від централізованого опалення.
Ще
Unable to load tooltip content.