Відео Шепетівки
Відео з Шепетівки
Відео
Немає доступних відео в даний момент
00:01:10
Детальніше тут"..
Детальніше тут https://shepetivka.com.ua/novyny/kryminal/7206-burevii-nakoiv-zbytkiv-ta-pozbavyv-shepetivku-vodopostachannia.html
Ще
00:03:39
20 жителів Славутського та Городоцького районів зібрались на акцію протесту на Майдані Незалежності обласного"..
20 жителів Славутського та Городоцького районів зібрались на акцію протесту на Майдані Незалежності обласного центру. Вимагали Про це Суспільному сказав організатор заходу Роман Бачинський.
Зібрались під Хмельницькою ОДА з вимогою аби місто Славута залишило статус районного центру, якого місто позбавлять за новим проєктом територій об’єднаних територіальних громад. Який затвердив Кабінет міністрів України 12 червня. У даному проєкті пропонують існуючі 20 районів Хмельниччини ліквідувати та утворити 5 нових: Дунаєвецький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинівський, Хмельницький та Шепетівський.
Ще
00:13:15
Відповідно до ЗУ «Про загальну середню освіту» всі навчальні заклади нашого міста буде реорганізовано. Здобуття"..
Відповідно до ЗУ «Про загальну середню освіту» всі навчальні заклади нашого міста буде реорганізовано. Здобуття загальної середньої освіти забезпечують: початкова школа, гімназія та ліцей. Про всі деталі та етапи реорганізації розповіли у розгорнутих коментарях Наталія Стасюк, Олена Пипич та Людмила Басистюк
Ще
00:01:14
? Підписатися на наш канал http://bit.ly/2Th2hKy

Поєдинок на словах. Борець із Шепетівки Богдан Грицай, який"..
? Підписатися на наш канал http://bit.ly/2Th2hKy

Поєдинок на словах. Борець із Шепетівки Богдан Грицай, який раніше кинув виклик українському чемпіону Олександру Усику, готовий припинити критикувати боксера. Однак за однієї умови. Про це борець заявив у черговому відеозверненні. На думку Грицая, Усик повинен перестати просувати проросійські ідеї та інтереси Кремля, користуючись своєю популярністю.

З питань реклами: ?ntareklama@gmail.com
➡ http://www.nta.ua
➡ https://www.facebook.com/NTAchannel
➡ https://t.me/pryamamova
➡ https://www.instagram.com/nta_tv_channel/
➡ https://twitter.com/TelekanalNTA
➡ https://m.me/NTAchannel
Ще
00:18:48
Шепетівка
02:50 Славута
08:14 Нетішин
09:48 Острог
15:58 Здолбунів
Рівне
Неможливо завантажити підказку.