У четверту суботу листопада в Україні традиційно відзначається День пам’яті жертв Голодоморів. Український народ у глибокій скорботі віддає шану жертвам жахливої трагедії ХХ століття, згадуючи невинно убієнних під час голодоморів 1921-23-го, 1932-33-го та 1946-47-го років. 26 листопада біля пам’ятного знаку жертвам Голодомору відбувся мітинг-реквієм до Дня пам’яті жертв голодоморів.

Вчора, 25 листопада, жителі Славутської громади у скорботі схилили низько голови та провели в останню земну путь справжнього українського Героя, земляка Кондратюка Сергія Васильовича.

Станом на ранок 26 листопада, вдалось відновити електропостачання у всіх районах міста. Про це повідомив міський голова Шепетівки. У громаді мали дві особливо складні ділянки, які теж вдалося стабілізувати.

Під час останньої повітряної тривоги зафіксовано влучання у об'єкти енергетичної інфраструктури на Київщині, Вінниччині та Львівщині. Через різке зменшення споживання, аварійно були відключені від енергосистеми всі блоки атомних електростанцій. Жодних вибухів на Хмельниччині під час останньої атаки не було. Це повідомили нам у пресслужбі ОВА.

На Хмельниччині Славута та Нетішин знаходяться в найгіршій ситуації щодо електропостачання. Про це повідомив директор Славутського РЕМ АТ "Хмельницькобленерго" Олександр Гетьман. Сьогодні також о 17-00 відбудеться аварійне виведення в ремонт лінії 110 кВ. Внаслідок цього буде знеструмлено третину Хмельницького (мікрорайони Гречани, Озерна, Заріччя), Красилівську та Старокостянтинівську громади. 

Сьогодні Шепетівська громада з невимовним болем та сумом навколішки зустрічає свого героя – старшого солдата 2 самохідного артилерійського взводу 1 самохідної артилерійської батареї 2 самохідного артилерійського дивізіону бригадної артилерійської групи – Андрія Сергійовича Дягілева. Про це повідомили на сторінці Шепетівської міської ради.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів