Розпочалася триста друга доба російського широкомасштабного вторгнення. На сьогодні, за майже 10 місяців, росія втратила в Україні вже понад 100 тисяч особового складу, три тисячі танків та близько шести тисяч інших бронемашин.

На 21 грудня енергетики вкотре планують проведення ремонтних робіт на високовольтному обладнанні, що живить північні громади області та частину Хмельницького. Нагадаємо, це вже третій анонс ремонтних робіт, попередні зірвались через аварію та обстріли.

Як і кожного тижня, на період з 19.12.2022 по 25.12.2022 оновлено Графік погодинних відключень. Це відбувається для справедливого та рівномірного знеструмлення споживачів у розрізі доби.

З метою проведення відновлювальних робіт на високовольтному обладнанні, завтра, 16 грудня буде тимчасово знеструмлено деякі громади на півночі області, а саме: Красилівську, Старокостянтинівську, Старосинявську, частково Полонську та Шепетівську громади. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю АТ Хмельницькобленерго.

У зв’язку із технологічними порушеннями на іншій ділянці електромереж області, заплановані відновлювальні роботи на високовольтному обладнанні, які б призвели до тимчасового знеструмлення Красилівської та Старокостянтинівської громад, частково Полонської, Шепетівської громад та північної частини Хмельницького (мікрорайонів Озерної, Виставки, Заріччя) на ранок скасовано. 

З метою забезпечення більш надійного розподілу електричної енергії споживачам області, енергетики планують 15 грудня 2022 року здійснити планові ремонтні роботи на високовольтному обладнанні. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю АТ Хмельницькобленерго.

Сайт міста Шепетівка ©2005-2026

Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua

0
репостів