На 21 грудня енергетики вкотре планують проведення ремонтних робіт на високовольтному обладнанні, що живить північні громади області та частину Хмельницького. Нагадаємо, це вже третій анонс ремонтних робіт, попередні зірвались через аварію та обстріли.
З метою проведення відновлювальних робіт на високовольтному обладнанні, завтра, 16 грудня буде тимчасово знеструмлено деякі громади на півночі області, а саме: Красилівську, Старокостянтинівську, Старосинявську, частково Полонську та Шепетівську громади. Про це повідомили у відділі зв’язків з громадськістю АТ Хмельницькобленерго.
У зв’язку із технологічними порушеннями на іншій ділянці електромереж області, заплановані відновлювальні роботи на високовольтному обладнанні, які б призвели до тимчасового знеструмлення Красилівської та Старокостянтинівської громад, частково Полонської, Шепетівської громад та північної частини Хмельницького (мікрорайонів Озерної, Виставки, Заріччя) на ранок скасовано.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua