![У Шепетівці на металобрухт здали артилерійський снаряд](/media/k2/items/cache/e781ef096546827b1ba7cafc0d1b2d95_Generic.jpg)
У Шепетівці на металобрухт здали артилерійський снаряд
27 листопада о 13:30 групою піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучено та знищено 122 мм артилерійський снаряд часів Другої Світової війни. Він був виявлений цього ж дня на пункті прийому металобрухту в м. Шепетівка.
![Депутати Шепетівської райради не змогли обрати голову та пішли на перерву](/media/k2/items/cache/95261f7d9f509648f06e10d356cf92c4_Generic.jpg?t=20201127_163906)
Депутати Шепетівської райради не змогли обрати голову та пішли на перерву
26 листопада 2020 року, у приміщенні адмінбудинку Шепетівської районної ради, у залі для проведення пленарних засідань, головою Шепетівської районної територіальної виборчої комісії Мариніною Л.В. було відкрито першу сесію Шепетівської районної ради VIII скликання. Про це повідомили на сайті органу самоврядування.
![COVID-19 на 27.11.2020: нових інфікованих - 505, одужало - 290, померло - 9, лікується 15219 осіб](/media/k2/items/cache/86f2c888c7479e608a9f5ebe11222d08_Generic.jpg)
COVID-19 на 27.11.2020: нових інфікованих - 505, одужало - 290, померло - 9, лікується 15219 осіб
Хмельницька ОДА інформує: станом на 17.00 27 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 29802 лабораторно підтверджених випадки COVID-19. З них 1030 - діти, 2139 - медпрацівники, 2251 - працівники освіти.
![На строкову військову службу відправили 35 призовників із Шепетівщини](/media/k2/items/cache/65ffeb67f829dcdf29044a6634d01dfc_Generic.jpg)
На строкову військову службу відправили 35 призовників із Шепетівщини
З метою організації і успішного проведення в Шепетівському районні призову на строкову військову службу у 2020 році було прийнято розпорядження голови районної державної адміністрації від 03.03.2020 №66/2020-р «Про організацію в районі чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2020 році».
![6 місяців арешту отримав шепетівчанин за крадіжку велосипеда](/media/k2/items/cache/f431ea219f8bb02be12ca9736ced7c97_Generic.jpg?t=20201127_083457)
6 місяців арешту отримав шепетівчанин за крадіжку велосипеда
Шепетівським міськрайонним судом Хмельницької області ухвалено вирок, яким раніше судимого за злочини проти власності місцевого жителя визнано винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною другою статті 185 КК України.
![Школа у Корчику отримала шкільний автобус та спортзал](/media/k2/items/cache/84f7b7420ad542b139a2db566f227946_Generic.jpg?t=20201127_165142)
Школа у Корчику отримала шкільний автобус та спортзал
Вчора, 26 листопада, у селі Корчик на подвір’ї школи з’явився новий шкільний автобус, а також відкрив свої двері для школярів сучасний спортивний зал.