![У селі Судилків згоріла зерносушарка та одна тонна кукурудзи](/media/k2/items/cache/e3546fff616d35321e83b4641a53c954_Generic.jpg?t=20201123_180939)
У селі Судилків згоріла зерносушарка та одна тонна кукурудзи
23 листопада о 02:52 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про, те що горить зерносушарка в селі Судилків Шепетівського району Хмельницької області. Невідкладно до місця події одразу спрямували вогнеборців 21 Державної пожежно-рятувальної частини з міста Шепетівка, а також місцеву пожежну команду села Судилків.
![COVID-19 на 23.11.2020: різкий спад нових випадків інфікування, 10 летальних випадків, 14330 осіб лікується](/media/k2/items/cache/e42aead837475e1b3adbaf895e343709_Generic.jpg?t=20201123_161300)
COVID-19 на 23.11.2020: різкий спад нових випадків інфікування, 10 летальних випадків, 14330 осіб лікується
Хмельницька ОДА інформує: станом на 18.00 23 листопада в Хмельницькій області зареєстровано 27751 лабораторно підтверджених випадок COVID-19. З них 946 - діти, 2022 - медпрацівники, 2129 - працівники освіти.
![Шепетівський "Лісівник"](/media/k2/items/cache/b8c5321a0dfef44b9f4a8872a1bce47f_Generic.jpg)
Шепетівський "Лісівник" завершив обласний чемпіонат з футболу на 4 місці
“Агробізнес” з Нової Ушиці став Чемпіоном Хмельницької області з футболу 2020. В завершальній грі чемпіонату вирішувалась доля розподілу всіх медалей.
![На Шепетівщині у ДТП травмувався 32-річний хмельничанин](/media/k2/items/cache/f5a8fcfb99631a347410656ba38cc78c_Generic.jpg?t=20201123_102738)
На Шепетівщині у ДТП травмувався 32-річний хмельничанин
Дорожньо-транспортна пригода сталася 21 листопада близько 19.20 години на автодорозі сполученням «Шепетівка - Ізяслав».
![У Пліщині в дитячому садочку провели плановий відбір проб харчових продуктів](/media/k2/items/cache/8b4135a36931c7b37fdbe3d893413823_Generic.jpg)
У Пліщині в дитячому садочку провели плановий відбір проб харчових продуктів
Спеціалістами Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області в ході проведення планового заходу державного нагляду (контролю) Пліщинського дошкільного навчального закладу загального розвитку «Барвінок» щодо дотримання законодавства про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя здійснено відбір проб харчових продуктів.