![Шепетівська громада вшанувала подвиг Сергія Гаврилюка](/media/k2/items/cache/d76fd12bab7c3fb2cccbfaa15ac0e569_Generic.jpg)
Шепетівська громада вшанувала подвиг Сергія Гаврилюка
Сьогодні у у краєзнавчому відділі музею пропаганди мешканці громади вшанували подвиг Гаврилюка Сергія Євгеновича – старшого солдата, старшого стрільця 30-ї окремої механізованої бригади. Про це повідомила пресслужба Шепетівської міської ради.
![Неподалік шепетівського басейну збили велосипедиста](/media/k2/items/cache/cc70a505bc077931807c120bb55adf07_Generic.jpg?t=20210728_104616)
Неподалік шепетівського басейну збили велосипедиста
Близько 15:00 на Проспекті Миру, неподалік басейну, сталась дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої літній чоловік потрапив до лікарні з численими переломами.
![На околиці Шепетівки перекинулася вантажівка, яка везла дві сотні свиней](/media/k2/items/cache/6a2d5d3685ae1d7ee264641053bb926a_Generic.jpg?t=20210727_150551)
На околиці Шепетівки перекинулася вантажівка, яка везла дві сотні свиней
На ділянці автошляху регіонального значення Р-05, що зовсім поряд із шепетівською вулицею Старокостянтинівське шосе, у вівторок, 27 липня, сталася резонансна ДТП. «Фура», якою везли дві сотні свиней у напрямку Рівного, перевернулася.
![Мешканець села Красносілка під приводом купівлі викрав мотоцикл на Рівненщині](/media/k2/items/cache/a226b0ff22852a741eab13286ff6098e_Generic.jpg)
Мешканець села Красносілка під приводом купівлі викрав мотоцикл на Рівненщині
У місто Корець, що на Рівненщині, 19-річний мешканець Шепетівського району прибув під приводом купівлі транспортного засобу. Втім, попросивши у власника дозволу проїхатись — зник.
![COVID-19 на 27.07.21: за вихідні нових випадків - 23, одужали 8 осіб та 1 померла](/media/k2/items/cache/1df002457b06897b541d8d032847a3cb_Generic.jpg)
COVID-19 на 27.07.21: за вихідні нових випадків - 23, одужали 8 осіб та 1 померла
Хмельницька ОДА інформує: станом на 12.00 27 липня в Хмельницькій області зареєстровано 89171 лабораторно підтверджений випадок COVID-19. З них 3460 - діти, 4858 - медпрацівники.
![Минуло 7 років з дати зникнення нашого воїна Гаврилюка Сергія](/media/k2/items/cache/3a61997cf125cf955490c90128f753f3_Generic.jpg)
Минуло 7 років з дати зникнення нашого воїна Гаврилюка Сергія
27 липня 2014 року під час бою біля с.Петрівці Шахтарського району Донецької області пострілом з ручного протитанкового гранатомета було підбито БМП, на якому їхав Сергій Гаврилюк. На той момент уродженцю с.Червоний Цвіт Шепетівського району було лише 23 роки.