Шепетівський ремонтний завод

By Dj Os in Відео Шепетівки 1140 переглядів 4th серпня 2014 Тривалість відео 00:04:04
126 видів ракетно-артилерійського озброєння відновлюють на Шепетівському ремонтному заводі. На єдиному в Україні такому підприємстві військова техніка проходить замкнутий цикл відновлення. Там її не тільки ремонтують, а й продовжують термін експлуатації. Фахівці заводу з березня спеціалізованими бригадами виїжджали на місця дислокації військових частин та збільшували кількість працюючих бойових машин. Зараз слюсарі трудяться в рідних цехах.

Люди в цьому відео
No users are tagged in this video

0
0
0
0
0
0

Інші відео

01:00:00
12 днів залишилось до виборів у Верховну раду України. Продовжуємо публічні співбесіди із кандидатами у народні"..
12 днів залишилось до виборів у Верховну раду України. Продовжуємо публічні співбесіди із кандидатами у народні депутати по мажоритарних округах Хмельниччини. В програмі "Виборчий Округ.Співбесіда" з’ясовували наскільки розуміються на проблемах Хмельницького і обізнані з депутатськими компетенціями претенденти на парламентські крісла по 190 округу (Славутський, Шепетівський і Полонський райони). На співбесіду прийшли: Жмеренецький Олексій Сергійович («Слуга народу»), Сидор Василь Богданович (Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина»), Шпег Ярослав Іванович (Всеукраїнське об’єднання «Свобода»), Щербина Андрій Ігорович (самовисуванець).
Ще
00:02:17
17 липня близько 00:30 поблизу с. Лукашівка Первомайського району Миколаївської області відбулось зіткнення"..
17 липня близько 00:30 поблизу с. Лукашівка Первомайського району Миколаївської області відбулось зіткнення автомобіля Citroen Berlingo, під керуванням 35-річного водія, з рейсовим пасажирським автобусом Neoplan сполученням “Залізний Порт - Шепетівка”, за кермом якого перебував 51-річний чоловік. В автобусі знаходилось 30 пасажирів та двоє водіїв.
Внаслідок аварії водій Citroen, його 12-річний син та семирічна донька загинули, жінка-пасажир цього ж автомобіля була доставлена до Первомайської лікарні. Інформацію підтвердила Антоніна Лашта, речниця нацполіції
Ще
Unable to load tooltip content.