Recent Comments

Розмову тут завершувати буду я, а не ти трепло брехливе. До ремонту з дороги до нас в двір річки не текли, і я тут проживаю з 90-х, прекрасно все знаю і памятаю. Не дивно, що ти оце що покапало 2 дні дощем називаєш, брехати у тебе в крові. Іди ще погуляй гугл картами. Заодно йди отримай пару копійок від замовника.
  1.   about 11 months ago
Ти там вище доказував, що вода спокійно сходить, що вже різко забув? Ти ж он істеричка накатав комент на 1000 симоволів з дослідженням по гугл картах, про те як гарно дорогу у нас поклали. Будеш ці казки заливати в іншому місці. І ти не живеш в тому дворі, який затоплює щоразу, так шо закрий вже ротика.
  1.   about 11 months ago
Ти бачу знущаєшся з мене? Гугл карти він подивився розумник. Я там живу і я ту дорогу щодня спостерігаю, і в дощ і без дощу. Мені до сраки що там тримається асфальт, мене дістало що через криворуких дорожників за кожного хорошого дощу, весь двір у мене плаває, вся привокзальна площа плаває... Не задумувався, що це на привокзальному базарі за наплив з асфальту зробили? Тут теж виправдання придумаєш?
  1.   about 11 months ago
те що вона вища за узбіччя дороги, в неї не уходить нічого
  1.   about 11 months ago
Свідомо не читаєш мої коментарі? Фото робилось не під час дощу, це вже вони висохли. Але вже тут видно, що вода не уходить. Там не ливньовку треба чистити, а переробити вірно дорогу з правильному ухилами
  1.   about 11 months ago
The person has not posted any comments on the site yet
Неможливо завантажити підказку.
0
репостів
0
репостів