Михайло Полодюк прозвітував про ремонт доріг у Шепетівці

Від admin у Відео Шепетівки 49 переглядів 17th жовтня 2020 Тривалість відео 00:09:12
Михайло Полодюк прозвітував про ремонт доріг у Шепетівці
на правах реклами

Інші відео

00:03:17
Майже п’ять років тому Алла стала депутаткою Шепетівської міської ради VII скликання. Впродовж цих років вона"..
Майже п’ять років тому Алла стала депутаткою Шепетівської міської ради VII скликання. Впродовж цих років вона представляла інтереси мешканців у міській раді. Алла впровадила демократичний інструмент “Громадський бюджет”. За час функціонування програми ініціативні групи шепетівчан подали 32 проєкти, з них 13 отримали перемогу, а 2 вже було реалізовано. Чи у ролі депутатки, чи звичайної свідомої мешканки, Алла і далі працюватиме заради розвитку рідного міста Шепетівка.

“Рівність у політиці сприятиме якіснішому вирішенню суспільно важливих проблем, бо участь жінок у політичному житті змінює і розставляє зовсім інші акценти”, - розповіла Алла Бунечко в інтерв'ю для проєкту #ЦеРобитьВона.

Більше історій тут: https://shedoesit.50vidsotkiv.org.ua/

Проєкт реалізовано Національним Демократичним Інститутом (НДІ) у співпраці з онлайн-платформою «Жінки-це 50% успіху України» та видавництвом «Видавництво» за підтримки Швеції. Усі матеріали, створені та опубліковані під час кампанії «Це робить вона», спрямовані на досягнення рівності в політиці. Національний Демократичний Інститут (НДІ) є позапартійною організацією і не підтримує жодну кандидатку (кандидата) чи політичну силу на виборах в Україні. Думки, висновки та рекомендації належать героїням проєкту і не обов’язково відображають погляди НДІ та Уряду Швеції.

У відео використані ілюстрації з двотомника «Це зробила вона» та «Це теж зробила вона» видавництва «Видавництво». Фото — з власних архівів героїнь.
Ще
00:02:11
На додачу до сучасного футбольного поля – новий спортінвентар

Комфортний спорт – у сучасних умовах. За сприяння"..
На додачу до сучасного футбольного поля – новий спортінвентар

Комфортний спорт – у сучасних умовах. За сприяння меценатів у Шепетівці з’явився новий спортмайданчик, а представники Української Асоціації Футболу поповнили освітні заклади містечка та ближніх сіл спортивним інвентарем. Про активне дозвілля, розвиток та нові можливості – у сюжеті.Підпишіться на Подільський!
https://www.youtube.com/channel/UC-HlSzVsIkTw7mcH6rzxgsA?sub_confirmation=1

Наш YouTube-канал: https://www.youtube.com/channel/UC-HlSzVsIkTw7mcH6rzxgsA

Наша сторінка в Facebook: https://www.facebook.com/podilskiy.live/?modal=admin_todo_tour


«Перший Подільський» – це новий інформаційний телерадіоканал Хмельницької області. Ми включаємо в себе: телеканал, інтернет-сайт, власні сторінки та канали у Facebook, Instagram, YouTube. Про актуальні новини ви дізнаватиметесь першими. Найкращі проекти та телепрограми ми розробляємо і втілюємо у життя для наших телеглядачів.
«Перший Подільський» – яскраве відображення життя Хмельниччини сьогодні.
Найбільше покриття не тільки Хмельницького, але й усіх населених пунктів області.
#ПершийПодільський #новини #телебачення
Ще
00:03:12
Вокальна група "Розмай" Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Хмельницької області виконує пісню на слова А.Бінцаровської,"..
Вокальна група "Розмай" Шепетівської ЗОШ І-ІІІ ст. №3 Хмельницької області виконує пісню на слова А.Бінцаровської, музика С.Родька "Донька України"
Ще
Неможливо завантажити підказку.