![На Шепетівщині чоловіку після застілля довелось побігати за співчарочником](/media/k2/items/cache/a63f152ce2cfa365cda56951619e5a9e_Generic.jpg)
На Шепетівщині чоловіку після застілля довелось побігати за співчарочником
У Полонному поліцейські затримали зловмисника, який пограбував місцевого жителя. Грабіжник раніше притягувався до кримінальної відповідальності. Наразі він перебуває під вартою, за скоєне йому загрожує до 10 років позбавлення волі.
![В Україні не буде додаткових вихідних у різдвяні та новорічні свята 2023](/media/k2/items/cache/00553a042aabada8caf50bcd05eb4008_Generic.jpg)
В Україні не буде додаткових вихідних у різдвяні та новорічні свята 2023
Українцям нагадали, що через воєнний стан в Україні не буде додаткових вихідних на Різдво та Новий рік. Отже, понеділки 25 грудня та 1 січня будуть звичайними робочими днями.
![Свій 100-річний ювілей святкує шепетівчанка Лінник Марія Василівна](/media/k2/items/cache/1d41ae52265bca43b526903dc8968426_Generic.jpg?t=20231222_154558)
Свій 100-річний ювілей святкує шепетівчанка Лінник Марія Василівна
Сьогодні, 22 грудня, cвій 100 – річний ювілей святкує шепетівчанка Лінник Марія Василівна. Про це ми дізнались із привітань адміністрації та колективу КНП «Шепетівська багатопрофільна лікарня», де колись працювала довгожителька.
![На Шепетівщині жінка вбила чоловіка під час застілля](/media/k2/items/cache/ed8c927cf75d9ed5e3ea0536740dce15_Generic.jpg?t=20231222_141608)
На Шепетівщині жінка вбила чоловіка під час застілля
За процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури повідомлено про підозру 40-річній жительці Шепетівщини за фактом умисного вбивства (ч. 1 ст. 115 КК України). Подія сталась вчора, 21 грудня, в с. Коханівка Полонської ОТГ Шепетівського району.
![У Славутській лікарні облаштували укриття з операційною та реанімаційною палатами](/media/k2/items/cache/71337f14326a64a8ad302b7fd8ad632b_Generic.jpg)
У Славутській лікарні облаштували укриття з операційною та реанімаційною палатами
Завершилися основні роботи із облаштування найпростішого укриття в одному із лікарняних корпусів міської лікарні міста Славути. За своїм призначенням воно виконуватиме як захисну функцію, так і містить усі умови для надання необхідної медичної допомоги під час повітряних тривог.
![Смертю хоробрих загинув шепетівчанин Харчишин Володимир Володимирович](/media/k2/items/cache/68248d69f979d90bcb695620f257c327_Generic.jpg)
Смертю хоробрих загинув шепетівчанин Харчишин Володимир Володимирович
Чергова страшна звістка, яка принесла горе і плач у шепетівську родину. Мужньо виконавши військовий обов'язок, захищаючи незалежність України, поліг смертю хоробрих начальник інженерної служби, капітан Харчишин Володимир Володимирович, 1977 року народження.
![Шепетівська громада провела у засвіти загиблого захисника Віталія Захарова](/media/k2/items/cache/625e9da86277f4e27f649debe2658561_Generic.jpg)
Шепетівська громада провела у засвіти загиблого захисника Віталія Захарова
Шепетівська громада з невимовним болем та сумом, навколішки зустріла свого героя – солдата Захарова Віталія Володимировича, гранатометника 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 5 механізованої роти 2 механізованого батальйону військової частини, який поклав життя за Україну у бою з окупантами.
![Мати загиблого Героя України придбала FPV дрон для свого колеги, що воює на фронті](/media/k2/items/cache/f810edef2d0b0577dc0f476aa5466415_Generic.jpg)
Мати загиблого Героя України придбала FPV дрон для свого колеги, що воює на фронті
Вчитель початкових класів із Шепетівського навчально-виховного комплексу №3 придбала дрон, щоб передати для свого колеги, підрозділ якого нині боронить Україну на фронті. Про це розповіла директорка закладу Лілія Бабак у себе на сторінці.
![Сесія міськради: бюджет громади на 2024 рік, оренда приміщень без аукціону, ремонт водогону](/media/k2/items/cache/b505a86b5fc071bb143535ae62165c8d_Generic.jpg)
Сесія міськради: бюджет громади на 2024 рік, оренда приміщень без аукціону, ремонт водогону
22 грудня міський голова Віталій Бузиль провів останнє у 2023 році засідання сесії Шепетівської міської ради. У ході засідання депутати розглянули 60 питань порядку денного. Про це повдіомили на сторінці органу самоврядування.
![Майже 1,5 тис наркозлочинів виявили правоохоронці у 2023 році на Хмельниччині](/media/k2/items/cache/5dc322ef38b6fad35e97be9c9a886855_Generic.jpg)
Майже 1,5 тис наркозлочинів виявили правоохоронці у 2023 році на Хмельниччині
Чотири виявлених нарколабороторії, три викритих організованих злочинних групи, 14 кг вилучених небезпечних психотропних наркотиків — це далеко не весь перелік результатів роботи управління боротьби з наркозлочинністю ГУНП в Хмельницькій області за поточний рік.