Вчора, 19 березня відбулося спільне засідання оперативного штабу КНП “Шепетівська ЦРЛ” по запобіганню занесення та поширення випадків ГРХ спричинених коронавірусом під керівництвом головного лікаря Валентини Савчук з керівниками Шепетівського ЦПМСД на чолі з Андрієм Нечипоруком та керівником Шепетівського відділу поліції Олександром Фурманюком.
Вчора, 19 березня, відбулося позачергове засідання обласної комісії з питань техногненно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке провів голова облдержадміністрації Дмитро Габінет. Основне питання, яке обговорювалося на засіданні – виконання заходів, визначених постановою Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 року №215 щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території області.
До Шепетівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги звернулась громадянка з приводу відшкодування шкоди, завданої пошкодженням майна.
19 березня о 00:04 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу дровітні у приватному секторі міста Шепетівка на вул. Григорія Верьовки.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua