Сьогодні, 30 березня відбулося позачергове засідання Виконавчого комітету Шепетівської міської ради, яке провів міський голова Михайло Полодюк.
Вчора, пізно ввечері, у Хмельницькій облдержадміністрації повідомили, що в області є два лабораторно підтверджених випадки COVID-19 та одна підозра. Сьогодні стало відомо більше деталей про інфікованого.
Ми вже писали, як тиждень тому арсенал боєприпасів виявили в лісосмузі неподалік м.Шепетівка під час зрізання дерева. І от на днях, в лісі неподалік міста, під час додаткового обстеження території виявили ще один.
Хмельницька ОДА повідомила, що станом на 22:00 годину 28 березня в Хмельницькій області зафіксовано вже два лабораторно підтверджених випадки COVID-19, а також одна підозра на коронавірус.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua