Дорожньо-транспортна пригода сталася вчора, 31 березня, о 00.16 годині в м. Шепетівка по Старокостянтинівському шосе.
Як ми вже писали, сьогодні стало відомо про шепетівчанина, у якого експрес-тест COVID-19 показав позитивний результат. Аналізи невідкладно відіслали в обласний центр для ПЛР-тестування і ми вже маємо відповідь.
До Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт стосовно жителя м. Славута, який обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною четвертою статті 358 (використання завідомо підробленого документа) Кримінального кодексу України.
У шепетівську лікарню поступив чоловік із важкою пневмонією. Весь цей час він займався самолікуванням. Вчора йому зробили експрес-тест на коронавірус COVID-19, але результат був негативним.
Сайт міста Шепетівка ©2005-2026
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання на shepetivka.com.ua