Вівторок, 11 лютого 2020 13:58

Шепетівський міський голова взяв участь у засіданні Регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування

Учора, 10 лютого, в обласній державній адміністрації відбулося засідання регіональної платформи розвитку місцевого самоврядування в Україні «Пульс». Провів його керівник Хмельницького регіонального відділення, Славутський міський голова Василь Сидор.

У засіданні взяли участь голова облдержадміністрації Дмитро Габінет, перший заступник голови обласної ради Неоніла Андрійчук, міський голова Михайло Полодюк, народний депутат України Сергій Лабазюк, помічники народних депутатів України Володимир Ватраса та Сергій Мандзія, сільські, селищні голови об’єднаних територіальних громад,   представники структурних підрозділів обласної ради та облдержадміністрації. 

Учасники зібрання обговорили концептуальні засади змін до Конституції України в частині децентралізації влади та проєкту Закону України №2653 від 20.12.2019 року «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Вітаючи присутніх, Дмитро Габінет зазначив, що будь-який захід на якому можна поспілкуватися та почути один одного, це завжди добре, адже тільки під час спілкування можна обговорити проблеми, запропонувати шляхи їх вирішення та поділитися досвідом. «Тільки так ми зрозуміємо, що ми єдиний народ, єдина країна і в єдності можемо забезпечити досягнення найкращих результатів для нашої країни, і Хмельниччини зокрема. В нас єдина спільна мета – сильна Україна, заможна Україна і щасливий український народ», – наголосив голова адміністрації.

У ході активного обговорення, учасники зійшлися до спільної думки, що проведення такого формату зустрічей є необхідними, оскільки це нагода не тільки обговорити важливі питання розвитку місцевого самоврядування, а й реальна можливість напрацювати пропозиції для внесення змін до законодавства України та особистого спілкування з народними депутатами України.

За інформацією Хмельницької ОДА

 

NinaR

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением