Субота, 13 липня 2019 01:07

Зареєстровано законопроект згідно якого Шепетівщину поглине Славутський район

Епопея зі зміною меж районів Хмельниччини триває. Ми вже писали, що 30 травня народні депутати Сергій Мельник, Володимир Мельниченко та Микола Федорук пропонували поділити область на три райони, але після сполоху славутчан, 13 червня його відкликали.

І от 21 червня було зареєстровано проект Закону №10393 за авторства депутатів Гереги Олександра Володимировича, Южаніної Ніни Петрівни, Князевича Руслана Петровича та Спориша Івана Дмитровича. Згідно нього, районів у Хмельницькій області має бути п'ять:

  1. Хмельницький район: Хмельницький р-н: м. Хмельницький, ОТГ – Чорноострівська, Шаровечківська, Розсошанська, Олешинська, Лісовогринівецька, Копистинська; Волочиський р-н: ОТГ – Волочиська, Наркевицька, Війтовецька; Деражнянський р-н: Деражнянська міська ОТГ, Вовковинецька ОТГ; Летичівський р-н: ОТГ - Летичівська, Меджибізька; Старосинявський р-н: Старосинявська ОТГ;
  2. Старокостянтинівський район: Старокостянтинівський р-н: ОТГ - Старокостянтинівська, Староостропільська; Білогірський р-н: ОТГ - Білогірська, Ямпільська; Теофіпольський р-н: ОТГ - Теофіпольська, Базалійська; Красилівський р-н: ОТГ - Красилівська, Антонінська;
  3. Городоцький район: Городоцький р-н: ОТГ - Городоцька, Сатанівська; Віньковецький р-н: ОТГ - Віньковецька, Зіньківська; Ярмолинецький р-н: ОТГ - Ярмолинецька, Солобковецька; Чемеровецький р-н: ОТГ - Закупненська, Чемеровецька; Дунаєвецький р-н: Смотрицька  ОТГ; Хмельницький р-н: Гвардійська ОТГ;
  4. Кам’янець-Подільський район: Кам’янець-Подільський р-н: ОТГ - Кам'янець-Подільська, Оринінська, Довжоцька, Гуменецька, Колибаївська, Жванецька, Слобідсько-Кульчиївецька, Китайгородська, Староушицька; Новоушицький р-н: Новоушицька ОТГ; Дунаєвецький р-н: ОТГ - Дунаєвецька міська, Дунаєвецька селищна, Маківська; Чемеровецький р-н: Гуківська ОТГ;
  5. Славутський район: Шепетівський р-н: ОТГ - Шепетівська, Судилківська, Грицівська, Ленковецька, Михайлюцька; Полонський р-н: ОТГ - Полонська, Понінківська; Славутський р-н: ОТГ - Славутська, Ганнопільська, Берездівська; Улашанівська, Крупецька; Нетішинська ОТГ; Ізяславський р-н: ОТГ Ізяславська, Плужненська.

Як бачимо, Шепетівщину депутати планують приєднати до Славутського району, але в найближчому майбутньому цього не станеться. Так як нинішнє скликання Верховної Ради України фактично добігло кінця, всі законопроекти повертаються інціаторам. 

Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (18)

This comment was minimized by the moderator on the site

Херня якась конкретики 0! Один законопроект ділить хмельниччину на 3 чистини інший на 5! Смдор чуть в золотий унітаз не наклав! разом з славутчанами! Дитячий садок! Поживем побачим!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Цікаво є ще десь така зуйня з районами як у нас. Якась срана славута каламутить воду бо щось не подабається їй. Як не крути Шепетівка то центр того району, всі дороги ведуть сюди. Хай ті придурки подумають як людям буде добре добиратися з...

Цікаво є ще десь така зуйня з районами як у нас. Якась срана славута каламутить воду бо щось не подабається їй. Як не крути Шепетівка то центр того району, всі дороги ведуть сюди. Хай ті придурки подумають як людям буде добре добиратися з віддалених куточків району і де їм прийдеться робити пересадки

Детальніше
либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

Після реструктуризації та Славута нікому не буде потрібна! А всі прихвостні із за цього бояться накласти в нові галіфе от і стараються як можуть! Дію старого затвердженого розподілу районів ніхто не відміняв! Згідно закону про реструктуризацію...

Після реструктуризації та Славута нікому не буде потрібна! А всі прихвостні із за цього бояться накласти в нові галіфе от і стараються як можуть! Дію старого затвердженого розподілу районів ніхто не відміняв! Згідно закону про реструктуризацію Шепетівка не входить в жодний з ОТГ ! Панове давайте виконувати закони! А не слухать хворі фантазії! Звісно хотілось би дізнатися що робить наша влада щоб запобігти цьому самодурству?

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

І не тільки місцева влада! Також цікавить позиція кандидатів в народні депутати від 190 округу.

либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

За них просто голосувати не треба !

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Проект

вноситься народними депутатами України Герегою О. В. (посв. N 390), Южаніною Н. П. (посв. N 092), Князевичем Р. П. (посв. N 076), Споришем І. Д. (посв. N 230)

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про зміну меж районів Хмельницької області
Верховна Рада...

Проект

вноситься народними депутатами України Герегою О. В. (посв. N 390), Южаніною Н. П. (посв. N 092), Князевичем Р. П. (посв. N 076), Споришем І. Д. (посв. N 230)

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про зміну меж районів Хмельницької області
Верховна Рада України постановляє:

1. Змінити межі районів Хмельницької області включивши до складу:

Хмельницького району:

Хмельницький р-н: м. Хмельницький, ОТГ - Чорноострівська, Шаровечківська, Розсошанська, Олешинська, Лісовогринівецька, Копистинська;

Волочиський р-н: ОТГ - Волочиська, Наркевицька, Війтовецька;

Деражнянський р-н: Деражнянська міська ОТГ, Вовковинецька ОТГ;

Летичівський р-н: ОТГ - Летичівська, Меджибізька;

Старосинявський р-н: Старосинявська ОТГ;

Старокостянтинівського району:

Старокостянтинівський р-н: ОТГ - Старокостянтинівська, Староостропільська;

Білогірський р-н: ОТГ - Білогірська, Ямпільська;

Теофіпольський р-н: ОТГ - Теофіпольська, Базалійська;

Красилівський р-н: ОТГ - Красилівська, Антонінська;

Городоцького району:

Городоцький р-н: ОТГ - Городоцька, Сатанівська;

Віньковецький р-н: ОТГ - Віньковецька, Зіньківська;

Ярмолинецький р-н: ОТГ - Ярмолинецька, Солобковецька;

Чемеровецький р-н: ОТГ - Закупненська, Чемеровецька;

Дунаєвецький р-н: Смотрицька ОТГ;

Хмельницький р-н: Гвардійська ОТГ;

Кам'янець-Подільського району:

Кам'янець-Подільський р-н: ОТГ - Кам'янець-Подільська, Оринінська, Довжоцька, Гуменецька, Колибаївська, Жванецька, Слобідсько-Кульчиївецька, Китайгородська, Староушицька;

Новоушицький р-н: Новоушицька ОТГ;

Дунаєвецький р-н: ОТГ - Дунаєвецька міська, Дунаєвецька селищна, Маківська;

Чемеровецький р-н: Гуківська ОТГ;

Славутського району:

Шепетівський р-н: ОТГ - Шепетівська, Судилківська, Грицівська, Ленковецька, Михайлюцька;

Полонський р-н: ОТГ - Полонська, Понінківська;

Славутський р-н: ОТГ - Славутська, Ганнопільська, Берездівська; Улашанівська, Крупецька; Нетішинська ОТГ;

Ізяславський р-н: ОТГ Ізяславська, Плужненська.

2. Межі Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів встановити по зовнішній межі територій міських, сільських, селищних територіальних громад районів, що увійшли до їх складу.

3. Юридичні особи публічного права: районні державні адміністрації та її структурні підрозділи, районні територіальні органи центральних органів виконавчої влади, що здійснювали визначені законом повноваження на території районів, що увійшли до складу Хмельницького, Старокостянтинівського Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів реорганізовуються шляхом приєднання до відповідних юридичних осіб публічного права вказаних районів.

4. Районні ради районів, що увійшли до складу Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів, продовжують виконувати свої повноваження до чергових місцевих виборів. Формування органів управління районних рад Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів за наслідками проведення чергових місцевих виборів здійснюється в порядку, визначеному законом.

5. Районні бюджети районів, що увійшли до складу Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів, виконуються окремо до кінця бюджетного періоду. При цьому до завершення періоду окремого виконання районних бюджетів функції головного розпорядника, розпорядника бюджетних коштів районних бюджетів районів, що увійшли до їх складу, продовжують здійснювати відповідні бюджетні установи в особі голови Хмельницької, Старокостянтинівської, Городоцької, Кам'янець-Подільської, Славутської районних державних адміністрацій, керівників її структурних підрозділів, інших керівників бюджетних установ.

Районні ради районів, що ввійшли до складу Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів можуть вносити зміни до рішень про районні бюджети районів, що входять до їх складу. Залишки коштів на кінець бюджетного періоду районних бюджетів районів, перераховуються до районного бюджету Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів на підставі платіжних доручень за підписом голови районної державної адміністрації цих районів.

Нормативно-правові акти, невиконані акти індивідуальної дії районних рад, районних державних адміністрацій, що реорганізовуються, зберігають чинність на відповідних територіях та для відповідних осіб. Хмельницька, Кам'янець-Подільська, Славутська, Городоцька, Старокостянтинівські районні ради, районні державні адміністрації можуть вносити зміни, визнавати такими, що втратили чинність, або скасовувати акти районних рад, районних державних адміністрацій, які до них приєднуються.

Хмельницька, Старокостянтинівська, Городоцька, Кам'янець-Подільська, Славутська районні ради є правонаступниками прав та обов'язків районних рад, що приєднуються до них.

У спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Хмельницького, Старокостянтинівського, Городоцького, Кам'янець-Подільського, Славутського районів для виконання повноважень, визначених законодавством, передається майно, що перебувало у спільній власності територіальних громад сіл, селищ, міст тих районів, що увійшли у їх склад. Порядок передачі такого майна визначається Кабінетом Міністрів України.

II. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його офіційного опублікування.Голова Верховної Ради
України

А. ПАРУБІЙ

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Бред Шепетівка на відміну від Славути не ОТГ! І статусу такого не має! Отже тей законопроект фількина грамота!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Менше місто буде районим центром. Дічь!

либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

Найбільшим багатством нашої України є люди! Ні в якому разі не олігархи з їхніми заводами накраденими тим паче навіть не економічний розвиток яким бредять Славутчани! Згідно тої самої конституції умови любих реформ мають направленими буть на...

Найбільшим багатством нашої України є люди! Ні в якому разі не олігархи з їхніми заводами накраденими тим паче навіть не економічний розвиток яким бредять Славутчани! Згідно тої самої конституції умови любих реформ мають направленими буть на покращення умов проживання не однієї громади (монополія хвора) а для всіх вцілому! Тим паче Шепетівка по населенню більша, велика залізнична вузлова станція, госпітальний округ в Шепетівці, сервісцентри теж в нас, знаходиться по центру! І саме важливе не входить до складу жодного ОТГ!!!!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Саме цікво хто один з авторів занопроекту Герега "За конкретні справи", який хоче проштовхнути Городоцький район тут і Сидор зі своїм сопартійцем Власенком головою Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого...

Саме цікво хто один з авторів занопроекту Герега "За конкретні справи", який хоче проштовхнути Городоцький район тут і Сидор зі своїм сопартійцем Власенком головою Комітету з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування підсуєтилися. Чи треба нам такі кандидати, як Сидор. А Полонському району взагалі требе буде за папірцем більше 50 кілометрів їхати.

Детальніше
Did_Panas
This comment was minimized by the moderator on the site

Та варто подивитись на славутську автосранцію, і все стане зрозуміло.

extrimal.77
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением