Неділя, 09 червня 2019 00:25

Славутчани так не хочуть до Шепетівського району, що хочуть змінити область

На другому етапі реформи децентралізації кількість районів на Хмельниччині має скоротиться до трьох: Хмельницький, Кам'янець-Подільський та Шепетівський. Але такий поділ дуже не подобається мешканцям сусідньої Славути, та й так, що вони хочуть Хмельницьку область змінити на Рівненську.

Голова громадської організації «Славутське міськрайонне об'єднання «Майдан» звернувся з відкритим листом до міських голів Славути та Нетішина, а також голови Славутської районної ради. Ось що він пише:

"Останнім часом серед жителів Славутського району та міст Славута і Нетішин виникла стурбованість щодо подальшої долі наших адміністративних одиниць в зв’язку з проведення адміністративно-територіальної реформи та зокрема укрупнення районів Хмельницької області. Відповідно до оприлюдненого плану наші адміністративні одиниці мають відійти до укрупненого Шепетівського району. Жителі Славути вже неодноразово чули від очільників області про необхідність ліквідації міста як окремої одиниці. Бачимо, що зараз є намагання знищити ще й місто Нетішин та Славутський район. "

Який саме очільник області їм казав про ліквідацію міст залишається загадкою. Пояснень як взагалі можна ліквідувати живе місто, в листі ми не знайшли також. Далі громадська організація наводить причини такої пропозиції:

"Рішеня про розподіл коштів ми бачимо, що наші міста та район фінансуються з обласного бюджету по «залишковому принципу». Ми на правах «невістки».

Ви знаєте про жахливе транспортне сполучення з обласним центром (відсутність прямого залізничного сполучення та аварійний стан автодороги Р-05 між Славутою та Шепетівкою.

Ви знаєте, що очільники області роками бояться приїздити в наш регіон.

Ви знаєте, що більшість мешканців нашого регіону їздять обстежуватися та лікуватися до медичних закладів Рівного, а не Хмельницького.

Ви знаєте, що у нас майже не проводяться обласні спортивні та культурно-мистецькі заходи.

Ви знаєте, що багато випускників віддають перевагу ВУЗам Рівненщини, а не Хмельниччини.

Ви знаєте, що за останні роки майже не було відзначення наших визначних людей державними званнями та нагородами.

Громадські активісти нашого регіону не беруть участі в громадському житті Хмельницької області.

Ви можете легко порахувати, що до м. Хмельницький відстань 120 км (Славута), 141 км (Нетішин), 171 км (найвіддаленіше село Славутського району, а до м. Рівне відповідно 76, 58 та 99 км.

Диким виглядає те, що частина новоствореної Нетішинської ОТГ відноситься до 189-го виборчого округу, а частина до 190-го. Жодних кроків до виправлення цієї «дурні» зі сторони «області» не робиться.

Також вважаємо доцільним нагадати Вам, що історично наш регіон є Волинню, а не Поділлям. Теперішнє входження наших земель до Хмельниччини є штучним. "

Цей лист можливо би пройшов непоміченим повз нас, але він отримав чималу підтримку від славутчан в соціальних мережах. Щоправда мало хто з них задумується, що змінити межі області не має повноважень ні міський голова, ні районний голова, ні обласний голова. 

Останнє редагування Неділя, 09 червня 2019 01:06
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (22)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ну і що тут дивного! Все до того і йде! Хоча стосовно ліквідації міста то мабуть плітки! В першу чергу потрібно скинути корону славутчанам! Бо Славута це асвальтоване село в якому навіть під час крепкого дощу воді нікуди діватись! Був поза вчора...

Ну і що тут дивного! Все до того і йде! Хоча стосовно ліквідації міста то мабуть плітки! В першу чергу потрібно скинути корону славутчанам! Бо Славута це асвальтоване село в якому навіть під час крепкого дощу воді нікуди діватись! Був поза вчора бачив! Перепрошую але в Шепетівці таких феноменів не наблюдається! Як на мене пора вже змиритись Славутчанам всеодно по населенню Шепетівці вони програють! І ще оне якщо до центру всесвіту не роблять дороги значить такої важності цей всесвіт чи Очільник міста чи району погано працює! Зате в Шепетівський Пліщин заліз! Ото за що боролись на те і напоролись!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Дебіли!

либерман
This comment was minimized by the moderator on the site

Дожилися вказівки керівництва області столиці не являються аргументом для керівництва міста тоді гнати Сидора в три шиї!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Пішов ти нах зі вказівками свого керівництва твоєї області. Саме тому що твоє село, яке живе за рахунок базару на проспекті не аСфальтоване, вода у вас вбирається піском. Це питання підняв не Сидор а я, три тижні тому. Моя ідея сподобалась...

Пішов ти нах зі вказівками свого керівництва твоєї області. Саме тому що твоє село, яке живе за рахунок базару на проспекті не аСфальтоване, вода у вас вбирається піском. Це питання підняв не Сидор а я, три тижні тому. Моя ідея сподобалась активістам і ми буде боротися за своє місто усіма можливими та неможливими шляхами. Що населення, поглянь на статистику з офіційного сайту статистики. Якщо за роки незалежності у Славуті плюс 4 тис населення, у вас мінус 10 тис. У вас сама низька народжуваність та сама висока смертність на 1000 чоловік серед міст обласного значення.

Детальніше
sergei
This comment was minimized by the moderator on the site

Хочу відповісти писакі під псевдонімом myron. Я народився та виріс в Шепетівці прожив в місті більше 20 років, але так сталось що доля закинула мене в місто Славута це було ще в далекому 1993 році, так Славута здалась мені тоді дійсно великим...

Хочу відповісти писакі під псевдонімом myron. Я народився та виріс в Шепетівці прожив в місті більше 20 років, але так сталось що доля закинула мене в місто Славута це було ще в далекому 1993 році, так Славута здалась мені тоді дійсно великим селом, але пройшов певний час і Славута перетворилось на красиве квітуче місто, а Шепетівка перетворилась в село де асфальт на тротуарах не завжди є, в багнюку можна влізти в центральні частині міста, а що зробили з заводами, а парк відпочинку на що перетворили, привіз дітей повів на озеро, а там жах що коїться, а колись я там купався на човні пливав. За час базару на проспекті з 1995 року скільки було зібрано коштів з повітря ,що можна було позолочені бардюри встановити по проспекту, а ні 20 метрів забору і три лавочки ось і все що зробили. Так ,що писака приїдь походи Славутою, і подивись на місто , а потім зрівняй з Шепетівкою. І я хоча і шепітівчанин, підтримую славутчан, краще до Рівного.

Детальніше
Олександр
This comment was minimized by the moderator on the site

Корова мукаэ а молоко даэ! Корону зніміть позавчора був бачив яке квітуюче дощ пройшов - втопитись можна! Біля Епіцентра повопрот ліворуч! Сонячний теж там калюги! Не Славуті вирішувати куди йти ! Куди скажуть туди і підуть! Що це за...

Корова мукаэ а молоко даэ! Корону зніміть позавчора був бачив яке квітуюче дощ пройшов - втопитись можна! Біля Епіцентра повопрот ліворуч! Сонячний теж там калюги! Не Славуті вирішувати куди йти ! Куди скажуть туди і підуть! Що це за асвальтоване село яке не має дощової каналізації??? Точніше на сонячному я її бачив але не працює мабуть! ОТГ повинне бути під кимсь! Місто обласного значення! Село забите налогами!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Пане модератор забаньте цього славутського умніка бо вже аж весь Нетішин сміється!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Хай Славута сама вирішує до якої області вона хоче відноситися,можливо вони хочуть розвиватися, а не деградувати як Шепетівка.

Вульф
This comment was minimized by the moderator on the site

До речі для топікстартера, ліквідувати Славуту пропонував Ядуха. За часи перебування у шепетівському окрузі, а таке було вже два рази, Славута втратила медучилище, педучилище, лісотехнічний технікум, музей. Це те що я запам'ятав. Впевнений що...

До речі для топікстартера, ліквідувати Славуту пропонував Ядуха. За часи перебування у шепетівському окрузі, а таке було вже два рази, Славута втратила медучилище, педучилище, лісотехнічний технікум, музей. Це те що я запам'ятав. Впевнений що втрачено було набагато більше. Нині наша прокуратура якогось біса стала шепетівською та ще й місцевою. Думаю далі черга за іншими структурами. Тому не дозволимо це зробити.

Детальніше
sergei
This comment was minimized by the moderator on the site

Ти ще згадай чиновників часів Кравчука

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Сергій не рий другому яму сам впадеш!

myron
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода