Вівторок, 10 липня 2018 20:19

Став відомий перелік доріг, які планують ремонтувати на Шепетівщині у 2019 році

Автор

Сьогодні у Шепетівці відбулась нарада з питань соціально-економічного розвитку Шепетівського району. На неї завітав голова Хмельницької обласної державної адміністрації Вадим Лозовий.

Участь у ній прийняли: голова райдержадміністрації Роман Підопригора, голова райради Петро Дзяворук, депутати обласної ради Микола Дячук та Врам Мовсісян, помічник народного депутата України Романа Мацола – Віталій Янушевський, голови ОТГ, керівники окремих установ та організацій району.

На порядку денному стояло два питання: визначення автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Шепетівському районі, які першочергово потребують ремонту у 2019 році та виділення коштів на умовах співфінансування з місцевих бюджетів ОТГ для внесення змін в проектно-кошторисну документацію будівництва Перинатального центру районної центральної лікарні.

По першому питанню виступив голова райдержадміністрації Роман Підопригора, який поінформував, що враховуючи ліміт фінансування та пріоритетність доріг, що ведуть до соціально-важливих об’єктів інфраструктури, за результатами попереднього обговорення, спільно з депутатами обласної ради та головами ОТГ було вирішено до переліку доріг, які першочергово будуть ремонтуватись у 2019 році включити: дорогу від траси Шепетівка – Хмельницький до с. Городище через с.Пашуки (Судилківська ОТГ), від с.Устинівка до с.Орлинці (Грицівська ОТГ), від траси Шепетівка – Хмельницький до с.Сульжин через с.Вишневе (Ленковецька ОТГ).

Щодо внесення змін до проектно-кошторисної документації будівництва Перинатального центру районної центральної лікарні, голови ОТГ погодились взяти участь у співфінансуванні даного проекту, з метою довершення будівництва найближчим часом.

Шепетівська райдержадміністрація

Новини Шепетівки в месенджерах

Підписуйся на Viber! | Підписуйся на Telegram!

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (5)

This comment was minimized by the moderator on the site

Цього року мають відремонтувати дороги в с. Городище (2.7 км), с. Серединці (2.5 км), дорогу Шепетівка - Камянка (4 км)

This comment was minimized by the moderator on the site

Ще Судилків 2.8 км

This comment was minimized by the moderator on the site

дивно, що нарада про район, а відбувалася в міській раді... Чи можливо, гість області вже на той момент був в міськраді і для заощадження часу не змінював місцезнаходження

This comment was minimized by the moderator on the site

Думаю так і було, бо там же була нарада щодо опалення в місті з Пустовойтом

This comment was minimized by the moderator on the site

Судилків можна не робить! Хай в Шепетівці самій порядок наведуть з асфальтним покриттям

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением