Розділ Спорт

10-й тур чемпіонату Хмельницької області з футболу серед ветеранів завершився нічиєю

Автор 21 вересня 2021, 09:33

18 вересня на стадіоні «Локомотив», в рамках десятого туру чемпіонату Хмельницької області з футболу серед ветеранів 40+, Шепетівська команда "Темп" приймала гостей із Понінки, команду «Папірник».

Перший тайм закінчився за нічийного рахунку 1:1. Рахунок у матчі на 15 хвилині відкрив півзахисник «Темпу» Катревич Іван. «Папірник» досить швидко зрівняв рахунок.

У другому таймі нападаючий «Темпу», Свірщук Роман, фінтом обіграв захисника і холоднокровно пробив у протихід голкіперу, 2:1. На 67 хвилині гості зуміли відігратися, результативна нічия 2:2.