В обласному фестивалі "Тато, мама, я – спортивна сім'я" перемогла сім’я з Шепетівки

25.04.2015р. у спортивному залі політехнічного коледжу обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провів обласний фестиваль "Тато, мама, я – спортивна сім'я".
Мета даного заходу:формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом; зміцнення психологічних та емоційних стосунків у сім’ї шляхом об’єднання зусиль для досягнення спільних цілей; спонукання батьків на особистому прикладі заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

З вітальним словом  до учасників фестивалю звернувся директор ХОЦФЗН «Спорт для всіх» - Олександр Якушев.

У обласному фестивалі взяли участь переможці І етапу міських та районних змагань, які нещодавно відбулись у населених пунктах області. Від міста Шепетівки приймала участь сім’я Гетманчуків. Усі діти з нетерпінням чекали, коли разом з татом і з мамою зможуть випробувати свої сили, виконуючи естафети, демонструючи вольові якості, спритність та командну згуртованість.

Свою майстерність та спритність сім’ї показували у естафетах: "Мисливство","Флорбол","Метання дротиків у ціль", "Вправний обруч", "Веселий мішок", "Гонка повітряних куль " та у спортивній вікторині.

І місце  зайняла сім'я  Гетманчуків (м. Шепетівка), яка вже не вперше виборює золото. ІІ місце посіла сім'я Рубіних (м. Славута) і ІІІ місце - сім'я Маліновських (Віньковецький район).

Це було справжнє свято для учасників заходу. Батьки і діти отримали незабутнє враження та масу позитивних емоцій від активно проведеного дозвілля у родинному колі.

Команди нагороджені грамотами, медалями, вимпелами та  призами від обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». Також, хотілося б зазначити, що як перемежці обласного фестивалю, сім’я Гетманчуків вже у травні змагатиметься у Всеукраїнському фестивалі «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за право називатися найспортивнішою сім’єю України.

Ще раз вітаємо переможців змагань!

Фотозвіт із змагань

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением