Розділ Події

Вулицю Карла Маркса буде ремонтувати той самий регіонал

Шепетівський міськвиконком за результатами тендера 3 липня уклав угоду з ПП “МВМ-13″ (Шепетівський район) на поточний ремонт покриття вулиці Карла Маркса у Шепетівці загальною вартістю 208,5 тис. грн. Про це повідомляється у “Віснику державних закупівель”.

Підрядник до кінця року проведе ямковий ремонт на 848 кв. м дороги. Як ми повідомляли раніше, ПП “МВМ-13″ виграло тендер на капітальний ремонт проспекту Миру у Шепетівці загальною вартістю 21 млн. 273 тис. грн. За даними Єдиного державного реєстру, директором приватного підприємства «МВМ-13» (с. Судилків, Шепетівського району) є Врам Мовсісян. Він у 2010 році балотувався депутатом Хмельницької облради від Сильної України. Наразі є членом і депутатом від Партії регіонів.

Останнє редагування 09 липня 2013

Коментарі (6)

This comment was minimized by the moderator on the site

Та яка різниця, хто буде робити-"регіонал", "ударовець" чи "свободівець"...? Чому наганяєте "пургу" - не йметься, чи шило в одному місці крутить? Головне, щоб якісно було зроблено...і швидче ;-)

Iruna
This comment was minimized by the moderator on the site

Рівзниця велика! За ці самі гроші інші підприємства могли б зробити більш якісний ремонт і в більших обсягах. А так Гандон і цей регіанал розпилять бабло по тихому, кинуть щебню зі смолою і чекатимуть наступного тендеру.

Дмитро С
This comment was minimized by the moderator on the site

Ой, Дмитрику...Та "бабло ж пилили" і білі, і рожеві, і помаранчеві....Так в чому ж суть?( ні, ні - я не про пісок).Напруж мізки...і зроби висновок!!!

Iruna
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Iruna"]Та яка різниця, хто буде робити-"регіонал", "ударовець" чи "свободівець"...? Чому наганяєте "пургу" - не йметься, чи шило в одному місці крутить? Головне, щоб якісно було зроблено...і швидче ;-)[/quote]<br />А де ви у...

[quote name="Iruna"]Та яка різниця, хто буде робити-"регіонал", "ударовець" чи "свободівець"...? Чому наганяєте "пургу" - не йметься, чи шило в одному місці крутить? Головне, щоб якісно було зроблено...і швидче ;-)[/quote]<br />А де ви у світі бачили якісний ямковий ремонт??? :-)

Детальніше
Андрій Миколайович
This comment was minimized by the moderator on the site

А скільки там тих кімнат?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Островський О.В."]А скільки там тих кімнат?[/quote]<br />самому цікаво. Але зараз не в Шепетівці і не скоро буду, тому дізнатись не зможу.<br />Якщо хто може - довідка вокзалу 3-21-31 - зателефонуйте і розкажіть, заодно і ціну...

[quote name="Островський О.В."]А скільки там тих кімнат?[/quote]<br />самому цікаво. Але зараз не в Шепетівці і не скоро буду, тому дізнатись не зможу.<br />Якщо хто може - довідка вокзалу 3-21-31 - зателефонуйте і розкажіть, заодно і ціну для інших пасажирів уточніть

Детальніше
pavlok
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением