У місті почались перебої із рухом "одинички"

Сьогодні шепетівчани могли спостерігати аномальне скупчення людей на зупинках, де пролягає маршрут автобусу №1 сполученням „Залізничний вокзал – Судилків”. Як виявилось пере­ві­зник, без жодних попереджень, від­мо­вив­ся пере­во­зи­ти паса­жи­рів за цим маршрутом із 1 гру­дня.
Ще раніше на виконання постанови Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області від 13.04.2016 року (справа №688/232/16-а), яка набрала законної сили 14.07.2016 року і якою визнано протиправним рішення конкурсного комітету по визначенню перевізників пасажирів на регулярних міських автобусних маршрутах загального користування м.Шепетівки від 16.06.2016 року та рішення виконавчого комітету Шепетівської міської ради Хмельницької області № 120 від 18.06.2015 року «Про визначення переможців конкурсу на міських маршрутах № 1, №4 та № 5-А» в частині визнання переможцем конкурсу з перевезення пасажирів на міському маршруті загального користування №1«Залізничний вокзал - Судилків» в звичайному режимі руху та режимі маршрутного таксі - перевізника Дацюк Т.М., рішенням виконавчого комітету Шепетівської міської ради №250 від 24.11.2016р. «Про виконання постанов суду та оголошення конкурсу на міському автобусному маршруті загального користування №1 «Залізничний вокзал-Судилків» з 1 грудня 2016р. розірвано договір на перевезення пасажирів автомобільним транспортом №2 від 06.07.2015 року укладеного між автомобільним перевізником ФОП Дацюк Т.М. та виконавчим комітетом Шепетівської міської ради щодо перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі та в звичайному режимі руху (окремі рейси) на маршруті №1 «Залізничний вокзал – Судилків» та оголошено конкурс по визначенню перевізників на перевезення пасажирів в міському автомобільному транспорті загального користування в режимі маршрутного таксі та звичайному режимі руху ( окремі рейси ) на маршрут №1 «Залізничний вокзал – Судилків».

Якщо пояснити простими словами, то один із учасників конкурсу на маршрути перевезень ПрАТ «Шепе­тів­ське АТП-16807» виграв позов щодо певних порушень на конкурсі перевізників, через що його було скасовано. Міська влада змушена була оголосити новий конкурс, який триватиме біля трьох місяців. На цей час була усна домовленість щодо подальшого обслуговування маршрутів перевізником Дацюк Т.М., та по незрозумілій причині її не було дотримано.

Вже в 10:30 у міськви­кон­ко­мі тер­мі­но­во скли­ка­ли поза­чер­го­вий викон­ком. Чле­ни викон­ко­му вирі­ши­ли:
— При­зна­чи­ти тим­ча­со­во, до про­ве­де­н­ня кон­кур­су, для вико­на­н­ня пере­ве­зе­нь паса­жи­рів на місько­му авто­бу­сно­му мар­шру­ті загаль­но­го кори­сту­ва­н­ня №1 «Залі­зни­чний вок­зал – Судил­ків» авто­мо­біль­но­го пере­ві­зни­ка ПрАТ «Шепе­тів­ське АТП 16807» та укла­сти з ним тим­ча­со­вий дого­вір на пере­ве­зе­н­ня паса­жи­рів на мар­шру­ті загаль­но­го кори­сту­ва­н­ня в зви­чай­но­му режи­мі руху та в режи­мі руху мар­шру­тно­го таксі №1 «Залі­зни­чний вок­зал – Судил­ків» на строк до 3-х міся­ців з 02.12.2016 року до 28.02.2017 року.
Вже у п’ятницю, 2 гру­дня на мар­шру­ті №1 буде кур­су­ва­ти кіль­ка мар­шру­ток. А з поне­діл­ка пере­ві­зник пообі­цяв від­но­ви­ти рух гро­мад­сько­го транс­пор­ту за зви­чним гра­фі­ком.
Останнє редагування Четвер, 01 грудня 2016 22:59

Люди, участвующие в этой беседе

Comments (11)

This comment was minimized by the moderator on the site

А хто такий (така) Дацюк Т.М.? "Одиничка" завжди була маршрутом Криворчуків.

Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Шановні дописувачі , не можу читати та чути брехню, тому пишу даний коментар.16.06.2015р. відбувся конкурс на перевезення пасажирів де учасниками конкурсу на маршрут №1 були ФОП Дацюк , яка обслуговувала маршрут з 2010 року та ФОП Савчук Ф.В....

Шановні дописувачі , не можу читати та чути брехню, тому пишу даний коментар.16.06.2015р. відбувся конкурс на перевезення пасажирів де учасниками конкурсу на маршрут №1 були ФОП Дацюк , яка обслуговувала маршрут з 2010 року та ФОП Савчук Ф.В. ,яка подала на конкурс документи не в повному обсязі через , що була недопущена до участі в конкурсі , однак завдяки рішенню Шепетівського суду було відмінено рішення конкурсного комітету та рішення виконавчого комітету про заключення договору на перевезення пасажирів між Дацюк Т.М. та виконавчим комітетом. Перед цим схожим рішенням Шепетівського суду було скасовано рішення по маршруту №5а. 28.11.2016 року повідомлено про те, що договір діє до 30.11.2016 року. 29.11.2012 року перевізник повідомляє виконавчий комітет заявою про те, що припиняє перевезення згідно договору , а також про те , що відмовляється заключати будь які договора, що підтвержує факт повідомлення замовника перевезень . Представник перевізника з 28.11.2016року вже знаходився в Шепетівці , однак значно зручніше виливати бруд поза очі ніж викликати на виконком. Якщо договір на перевезення з Дацюк виконком розторгає , яка мета заключати тимчасовий договір з тим самим перевізником ? Савчук взнавши , що тимчасовий договір виконком планує заключити з Дацюк погрожував міському голові зверненням в суд стосовно корупційних дій останнього може в цьому слід шукати небажання заключати будь яких тимчасових договорів та швидкого розторгнення договору на перевезення. Дуже приємно що на виконкомі Савчук Р.В. виглядає рятівником, однак про те що саме він є ініціатором розірвання договорів через суд з іншими перевізниками на всіх міських та приміських маршрутах ні слова .

Детальніше
Антон88
This comment was minimized by the moderator on the site

Тобто, получається що у виконкомі вже 28.11.2016 знали, що договір закінчився, але нічого не зробили, щоб виправити ситуацію ?

Anykey
This comment was minimized by the moderator on the site

Якщо договір на перевезення з Дацюк виконком розторгає , яка мета заключати тимчасовий договір з тим самим перевізником ?
<br />А що ви пропонуєте не виконувати рішення суду?<br />
Дуже приємно що на виконкомі Савчук Р.В. виглядає рятівником,...

Якщо договір на перевезення з Дацюк виконком розторгає , яка мета заключати тимчасовий договір з тим самим перевізником ?
<br />А що ви пропонуєте не виконувати рішення суду?<br />
Дуже приємно що на виконкомі Савчук Р.В. виглядає рятівником, однак про те що саме він є ініціатором розірвання договорів через суд з іншими перевізниками на всіх міських та приміських маршрутах ні слова .
<br />Про це написано в цій новині, уважніше треба читати. І що лишалось міській владі робити якщо ви не виїхали на маршрут? Скасувати рух одиниці на 3 місяці бо вам захотілось своє фе показати?

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

На війні як на війні.Якщо конкурсна комісія лоханулась причому перевізник.Нехай члени конкурсної комісії до вирішення проблеми возять на власному транспорті і безкоштовно.Потрібно за свої дії відповідати.Чи вони вміють тільки зарплату вчасно...

На війні як на війні.Якщо конкурсна комісія лоханулась причому перевізник.Нехай члени конкурсної комісії до вирішення проблеми возять на власному транспорті і безкоштовно.Потрібно за свої дії відповідати.Чи вони вміють тільки зарплату вчасно отримувати

Детальніше
нік
This comment was minimized by the moderator on the site

Ну як Вам дорогі друзі нова одиничка?Я Андрій вже пишу четвертий коментар мене видаляють певно праду пишу.Дякуя особисто меру Полодюку про таке не можна згадувати но я Андрій водій коли померла мама мера то савчук не надав транспорта а Дацюк Т.М....

Ну як Вам дорогі друзі нова одиничка?Я Андрій вже пишу четвертий коментар мене видаляють певно праду пишу.Дякуя особисто меру Полодюку про таке не можна згадувати но я Андрій водій коли померла мама мера то савчук не надав транспорта а Дацюк Т.М. чомусь не поскупилась гордістю діло не втом!!!Хочете автопарк один автобус в час буде граєм монополію,але хренове помним ну добре ніколи УКРАЇНЦІ.Слава Україні героям слава!!!Слава нормальним перевізникам!!!ГАНЬБА САВЧУКУ РУСЛАНУ ВІТАЛЬЙОВИЧУ!!!!

Детальніше
Andrii-Kalituk-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

Нехай члени конкурсної комісії до вирішення проблеми возять на власному транспорті і безкоштовно.
<br />І давно ви одиницею людей безкоштовно возили?<br />
Ну як Вам дорогі друзі нова одиничка?Я Андрій вже пишу четвертий коментар мене видаляють...

Нехай члени конкурсної комісії до вирішення проблеми возять на власному транспорті і безкоштовно.
<br />І давно ви одиницею людей безкоштовно возили?<br />
Ну як Вам дорогі друзі нова одиничка?Я Андрій вже пишу четвертий коментар мене видаляють певно праду пишу.
<br />Не треба тут брехати, ви вперше лишаєте тут коментар.

Детальніше
Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Ти певно і брешеш в школі щитав до десяти,а тут тіки чотири!!

Andrii-Kalituk-odnoklassniki
This comment was minimized by the moderator on the site

[quote name="Андрий Калитюк"]Ти певно і брешеш в школі щитав до десяти,а тут тіки чотири!![/quote]<br /> WTF?

Dj Os
This comment was minimized by the moderator on the site

Слава Богу що щезли "зелені собачі будки" ,грязні і обдерті.Возять людей як якийсь непотріб- безсовісні!

pongik
Коментарі відсутні
Завантажити ще

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением