Розділ Події

Майже 9 місяців вважали зниклим безвісти: у засвіти провели воїна Юрія Кальченка

Автор 19 квітня 2024, 14:05

Сьогодні, 19 квітня, скорботний день для жителів Нетішинської громади. В останню дорогу провели воїна, хороброго нетішинця, вірного сина України Юрія Кальченка.

Він мужньо та самовіддано боровся з московською ордою. Але виконання бойового завдання, 23 липня 2023 року, поблизу Роботине Пологівського району Запорізької області, стало останнім для старшого сержанта, водія штурмового відділення штурмової роти в/ч А4640. Майже 9 місяців оборонця вважали зниклим безвісти... Рідні не втрачали надії, що їхній Захисник живий, але, на жаль, дива не сталося...

У рідній громаді віддати останню шану Герою прийшли близькі, друзі, колеги, керівництво громади, священнослужителі знайомі і незнайомі люди. І знову журливо «Плине кача…» лунало над містом. Живим коридором, навколішки, з жовто-блакитними стягами та квітами в руках, зустрічали 51-річного полеглого Захисника. Багатолюдним було прощання з Юрієм Кальченком на площі перед будівлею виконкому. Люди не стримували сліз. Боляче та важко…

Багатолюдною ходою, під супровід духового оркестру, громада провела захисника до Собору архістратига Божого Михаїла та архангела Гавриїла ПЦУ, де священнослужителі здійснили чин похорону.

Юрія Кальченка його близькі завжди пам’ятатимуть гарним чоловіком і люблячим батьком, добрив словом згадуватимуть його колеги – працівники комунального підприємства «Благоустрій», саме там Воїн пропрацював з 2019 по 2022 рік.

Кожен з нас має пам’ятати, якою дорогою ціною нам дістається кожна хвилина мирного життя та незалежність України. Ми в неоціненому боргу перед славними воїнами України. Вшановуючи подвиг Юрія Кальченка, низько вклоняємося в скорботі перед рідними Героя, розділяємо ваш біль.

Вічна пам’ять і слава мужньому Воїну-Захиснику! Доземний уклін! Він назавжди залишиться в нашій пам'яті справжнім патріотом та борцем за незалежність.

Слава Україні! Героям Слава!

Відділ з організаційних питань НМР

0
репостів
0
репостів