Середа, 23 січня 2019 17:16

Шепетівка на порозі епідемії грипу

На початку нового року шепетівчан серйозно почали турбувати сезонні недуги. Так, за другий тиждень січня 2019 року спеціалісти санітарного нагляду зареєстрували 362 випадки захворювання на ГРІ, а за попередню семиденку — вже на 112 випадків більше.

Згідно з останніми даними, на 100 тисяч населення зареєстровано 618 хворих. Це свідчить про те, що ми на порозі епідемії грипу та гострої респіраторної інфекції.

На початку 78 відсотків хворих складали діти, а зараз їхня кількість зменшилась до 60 відсотків. Втім, тепер частіше до лікарів звертаються ознаками ГРІ дорослі.

Зареєстровано і лабораторно підтверджено більше 5 випадків проявів вірусу грипу «А», який має важкий перебіг і викликає серйозні ускладнення у тих, кого вразила недуга. Останнім часом з ускладненнями від грипу до інфекційного відділення Шепетівської ЦРЛ госпіталізовано 18 місцевих мешканців.

Тому всім, хто занедужав, необхідно відразу обов’язково звертатись до лікаря і ні в якому разі не займатися самолікуванням.

В.о. завідувача Шепетівським міськміжрайонним відділом ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» В.В. Костюк

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением