![Футбольний клуб з Шепетівщини виграв Чемпіонат Хмельницької області з футболу](/media/k2/items/cache/bbdeaab22cf61d65212689030325d892_Generic.jpg?t=20240316_152858)
Футбольний клуб з Шепетівщини виграв Чемпіонат Хмельницької області з футболу
Футбольний клуб з міста Полонне здобув перемогу на Чемпіонаті Хмельницької області з футболу сезону 2023. ФК "Колос" цього року “забронював” за собою перше місце в чемпіонаті заздалегідь. Та офіційно лише сьогодні завершив обласні перегони перенесеним поєдинком з молодіжним складом Поділля.
![На Шепетівщині провели у засвіти воїна Дудича Романа Васильовича](/media/k2/items/cache/29d377ab997f4c7ca16efdc6da6f6aa9_Generic.jpg)
На Шепетівщині провели у засвіти воїна Дудича Романа Васильовича
8 листопада Улашанівська громада Шепетівського району провела в останню земну дорогу українського воїна-захисника Дудича Романа Васильовича, який поклав своє молоде життя за свободу і незалежність рідної Батьківщини.
![У Шепетівці займаються мистецтвом зцілення](/media/k2/items/cache/6506d998e6fc36ed7692672da770d2b2_Generic.jpg?t=20231109_070606)
У Шепетівці займаються мистецтвом зцілення
Уже понад рік в екологічній майстерні «Кральова» у Шепетівці на Хмельниччині борються з тривожністю та опановують мистецтво зцілення. Там навчають одному із найдавніших ремесел – ткацтву з бісеру та текстилю. Окрім створення неймовірних прикрас ручної роботи, учасниці відволікаються від тривожних новин, спілкуються та вдосконалюють майстерність. Засновниці майстерні – викладачка музики й вокалу Жанна Балагур та психологиня Світлана Рула.
![Колишній шепетівський кінотеатр вчергове продали на аукціоні](/media/k2/items/cache/c6cf6db2d37f648d490bb4267bfb95c9_Generic.jpg?t=20231108_143151)
Колишній шепетівський кінотеатр вчергове продали на аукціоні
У Шепетівці вчергове відбувся аукціон з продажу приміщення колишнього кінотеатру та центру культури. Про це йдеться на сторінці аукціону в Prozorro, торги відбулись сьогодні, 8 листопада.
![Учні Шепетівської громади здобули нагороди Кубка Хмельниччини з кульової стрільби](/media/k2/items/cache/96964fa3f4d90c13872ce510823645b1_Generic.jpg)
Учні Шепетівської громади здобули нагороди Кубка Хмельниччини з кульової стрільби
7 листопада 2023 року в місті Хмельницький відбувся традиційний кубок учасника Олімпійських ігор Анатолія Онищука, присвячений 100-річчю стрільби кульової у Хмельницькому. До участі у змаганнях було заявлено 33 команди з різних куточків Хмельниччини, загальною кількістю понад 130 учасників.
![На Шепетівщині директора товариства засуджено за незаконний видобуток піску](/media/k2/items/cache/28c33f9981fec606824d62eb5444f82e_Generic.jpg)
На Шепетівщині директора товариства засуджено за незаконний видобуток піску
За публічного обвинувачення Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винним директора товариства у безгосподарському використанні земель (ч. 1 ст. 254 КК України). Про це повідомили у Хмельницькій обласній прокуратурі.