Розділ Спорт

Футбольний клуб з Шепетівщини виграв Чемпіонат Хмельницької області з футболу

Автор 08 листопада 2023, 20:44

Футбольний клуб з міста Полонне здобув перемогу на Чемпіонаті Хмельницької області з футболу сезону 2023. ФК "Колос" цього року “забронював” за собою перше місце в чемпіонаті заздалегідь. Та офіційно лише сьогодні завершив обласні перегони перенесеним поєдинком з молодіжним складом Поділля.

Матч звершився із рахунком 3:0 на користь полончан. Два голи забив Кашперук Іван, ще один гол Коляда Микола.

"Ще після 17 туру клуб "Колос" став недосяжним для іших і достроково здобув золоті медалі. Футбольний клуб вже вдруге в своїй історії став чемпіоном Хмельницької області. Вперше це було в 2021 році. А ще цього року "Колос" виграв Кубок області", - розповів президент клубу Руслан Скримський.

Попри впевнений рахунок на табло, не можна сказати, що матч дався господарям легко. Загалом, попри прохолодний дощовий осінній день, матч видався жвавим та цікавим. Господарі краще скористались нагодами, в підсумку забивши три м’ячі, які й вирішили долю поєдинку. Отож футбольний сезон 2023 завершено.

По закінченню матчу Голова Хмельницької асоціації футболу Ігор Хіблін та Голова Шепетівської районної асоціації футболу Олександр Дехтярук вручили чемпіонам кубок та медалі.

Індивідуальні нагороди отримали: Богдан Скоцький в номінації “найкращий бомбардир” (на його рахунку 19 м’ячів), та Сергій Бадрак – в номінації найкращий тренер сезону – 2023. Пам’ятний приз дістався й президенту ФК Колос – Руслану Скримському.

Підсумкова турнірна таблиця

Місце

Команда

І

В

Н

П

М’ячі

О

1

Колос” Полонне

20

18

1

1

71:11

55

2

“Случ”Красилів

20

12

3

5

44:19

39

3

ФК “Антоніни”

20

12

3

5

41:14

39

4

“Іскра” Теофіполь

20

11

4

5

52:19

37

5

“Енергетик-ХАЕС” Нетішин

20

11

4

5

46:22

37

6

“Оболонь-Чемерівці” Чемерівці

20

9

5

6

47:29

32

7

“Поділля” Хмельницький

20

9

3

8

36:26

30

8

“Перлина Поділля” Білогір’я

20

7

3

10

26:41

24

9

ФК “Жищинці”

20

5

1

14

21:52

16

10

“Вікторія” Городок

20

1

1

18

14:103

4

11

ФК “Дунаївці”

20

1

0

19

5:67

3

12

“Олімп” Деражня

-:-

КАЛЕНДАР МАТЧІВ

1 коло

Дата

Матчі

Результат

 

1 тур

29.04.2023

 1. Іскра Теофіполь  – Олімп Деражня

5:0 **

29.04.2023

 3. ФК Антоніни  – Енергетик-ХАЕС Нетішин

1:0

29.04.2023

 4. Случ Красилів  – ФК Жищинці

4:0

29.04.2023

 5. Перлина Поділля Білогір’я  – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

2:2

29.04.2023

 6. Поділля Хмельницький  – ФК Дунаївці

3:0

03.05.2023

 2. Колос Полонне  – Вікторія Городок

5:1

 

2 тур

06.05.2023

7. Олімп Деражня – ФК Дунаївці

1:2 **

06.05.2023

8. Оболонь-Чемерівці Чемерівці – Поділля Хмельницький

0:3

06.05.2023

9. ФК Жищинці – Перлина Поділля Білогір’я

2:0

06.05.2023

10. Енергетик-ХАЕС Нетішин – Случ Красилів

1:3

06.05.2023

11. Вікторія Городок – ФК Антоніни

0:5

10.05.2023

12. Іскра Теофіполь – Колос Полонне

1:2

 

3 тур

17.05.2023

13. Колос Полонне  – Олімп Деражня

8:0 **

17.05.2023

14. ФК Антоніни  – Іскра Теофіполь

1:1

13.05.2023

 15. Случ Красилів  – Вікторія Городок

7:0

13.05.2023

 16. Перлина Поділля Білогір’я  – Енергетик-ХАЕС Нетішин

0:1

13.05.2023

 17. Поділля Хмельницький  – ФК Жищинці

3:0

13.05.2023

 18. ФК Дунаївці  – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

0:2

 

4 тур

20.05.2023

19. Олімп Деражня – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

2:6 **

20.05.2023

 20. ФК Жищинці – ФК Дунаївці

1:0

07.06.2023

 21. Енергетик-ХАЕС Нетішин – Поділля Хмельницький

2:2

20.05.2023

 22. Вікторія Городок – Перлина Поділля Білогір’я

1:4

20.05.2023

 23. Іскра Теофіполь – Случ Красилів

1:3

24.05.2023

 24. Колос Полонне – ФК Антоніни

3:2

 

5 тур

27.05.2023

 25. ФК Антоніни   – Олімп Деражня

5:1 **

27.05.2023

 26. Случ Красилів   – Колос Полонне

0:3

27.05.2023

 27. Перлина Поділля Білогір’я   – Іскра Теофіполь

1:3

15.06.2023

 28. Поділля Хмельницький   – Вікторія Городок

8:0

15.07.2023

 29. ФК Дунаївці   – Енергетик-ХАЕС Нетішин

0:5

27.05.2023

 30. Оболонь-Чемерівці Чемерівці   – ФК Жищинці

1:0

 

6 тур

03.06.2023

31. Олімп Деражня – ФК Жищинці

1:2 **

03.06.2023

32. Енергетик-ХАЕС Нетішин – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

4:2

03.06.2023

33. Вікторія Городок – ФК Дунаївці

1:4

05.07.2023

34. Іскра Теофіполь – Поділля Хмельницький

0:5

07.07.2023

35. Колос Полонне – Перлина Поділля Білогір’я

10:0

03.06.2023

36. ФК Антоніни – Случ Красилів

0:2

 

7 тур

10.06.2023

37. Случ Красилів – Олімп Деражня

+:- **

10.06.2023

38. Перлина Поділля Білогір’я – ФК Антоніни

0:3

15.06.2023

39. Поділля Хмельницький – Колос Полонне

0:2

10.06.2023

40. ФК Дунаївці – Іскра Теофіполь

0:7

10.06.2023

41. Оболонь-Чемерівці Чемерівці – Вікторія Городок

15:1

10.06.2023

42. ФК Жищинці – Енергетик-ХАЕС Нетішин

1:3

 

8 тур

17.06.2023

43. Олімп Деражня – Енергетик-ХАЕС Нетішин

0:10 **

17.06.2023

44. Вікторія Городок – ФК Жищинці

0:3

17.06.2023

45. Іскра Теофіполь – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

3:0

17.06.2023

46. Колос Полонне – ФК Дунаївці

5:1

17.06.2023

47. ФК Антоніни – Поділля Хмельницький

0:2

17.06.2023

48. Случ Красилів – Перлина Поділля Білогір’я

3:1

 

9 тур

24.06.2023

49. Перлина Поділля Білогір’я – Олімп Деражня

10:0 **

24.06.2023

50. Поділля Хмельницький – Случ Красилів

1:2

24.06.2023

51. ФК Дунаївці – ФК Антоніни

0:6

24.06.2023

52. Оболонь-Чемерівці Чемерівці – Колос Полонне

2:1

24.06.2023

53. ФК Жищинці – Іскра Теофіполь

0:5

24.06.2023

54. Енергетик-ХАЕС Нетішин – Вікторія Городок

+:- (3:0)*

 

10 тур

01.07.2023

55. Олімп Деражня – Вікторія Городок

4:0 **

01.07.2023

56. Іскра Теофіполь – Енергетик-ХАЕС Нетішин

2:2

01.07.2023

57. Колос Полонне – ФК Жищинці

5:0

01.07.2023

58. ФК Антоніни – Оболонь-Чемерівці Чемерівці

1:1

01.07.2023

59. Случ Красилів – ФК Дунаївці

4:0

01.07.2023

60. Поділля Хмельницький – Перлина Поділля Білогір’я

1:2

 

11 тур

08.07.2023

61. Поділля Хмельницький – Олімп Деражня

12:0 **

08.07.2023

62. ФК Дунаївці – Перлина Поділля Білогір’я

0:3 ***

08.07.2023

63. Оболонь-Чемерівці Чемерівці – Случ Красилів

1:1

08.07.2023

64. ФК Жищинці – ФК Антоніни

0:2

08.07.2023

65. Енергетик-ХАЕС Нетішин – Колос Полонне

0:2

08.07.2023

66. Вікторія Городок – Іскра Теофіполь

1:6

2 коло

67. ФК Дунаївці  – Поділля Хмельницький

0:3 ****

83. Оболонь-Чемерівці Чемерівці   – ФК Дунаївці

3:0 ****

88. ФК Дунаївці  – ФК Жищинці

0:3 ****

95. Енергетик-ХАЕС Нетішин  –  ФК Дунаївці

3:0 ****

101. ФК Дунаївці  –  Вікторія Городок

0:3 ****

107.  Іскра Теофіполь  –  ФК Дунаївці

3:0 ****

113. ФК Дунаївці  – Колос Полонне

0:3 ****

119. ФК Антоніни  – ФК Дунаївці

3:0 ****

120. ФК Дунаївці  – Случ Красилів

0:3 ****

121. Перлина Поділля Білогір’я  –  ФК Дунаївці

3:0 ****

 

12 тур

19.08.2023

 68. Поділля Хмельницький  – Іскра Теофіполь

0:2

16.08.2023

 69. Вікторія Городок  – Колос Полонне

0:8

19.08.2023

 70. Енергетик-ХАЕС Нетішин  – ФК Антоніни

1:0

19.08.2023

 71. ФК Жищинці  – Случ Красилів

1:4

19.08.2023

 72. Оболонь-Чемерівці Чемерівці  – Перлина Поділля Білогір’я

3:0

 

13 тур

30.08.2023

73. Колос Полонне – Оболонь-Чемерівці Чемерівці 3:1

26.08.2023

74. Перлина Поділля Білогір’я – ФК Жищинці 3:2

26.08.2023

75. Случ Красилів – Енергетик-ХАЕС Нетішин 0:1

26.08.2023

76. Поділля Хмельницький – ФК Антоніни 0:1

26.08.2023

77. Іскра Теофіполь – Вікторія Городок 7:0

 

14 тур

11.10.2023

 78. Колос Полонне  – Енергетик-ХАЕС Нетішин 3:3

02.09.2023

 79. ФК Жищинці  – Поділля Хмельницький 1:1

02.09.2023

 80.  Вікторія Городок  – Оболонь-Чемерівці Чемерівці 0:3

02.09.2023

 81. Іскра Теофіполь  – Перлина Поділля Білогір’я 2:0

02.09.2023

 82. Случ Красилів  – ФК Антоніни 0:2

 

15 тур

13.09.2023

84. ФК Жищинці  –  Колос Полонне 0:5

09.09.2023

85. Оболонь-Чемерівці Чемерівці  – Енергетик-ХАЕС Нетішин 2:3

09.09.2023

86. Перлина Поділля Білогір’я  – Поділля Хмельницький 0:0

09.09.2023

87. Вікторія Городок  –  Случ Красилів 2:2

11.10.2023

88. Іскра Теофіполь  –  ФК Антоніни 0:3

 

16 тур

16.09.2023

  90. ФК Антоніни  –  Колос Полонне 0:1

16.09.2023

  91. Случ Красилів  –  Іскра Теофіполь 2:0

16.09.2023

  92. Перлина Поділля Білогір’я  –  Вікторія Городок 5:2

16.09.2023

  93. Поділля Хмельницький  –  Оболонь-Чемерівці Чемерівці 1:3

16.09.2023

  94. Енергетик-ХАЕС Нетішин  –  ФК Жищинці 6:0

 

17 тур

27.09.2023

96.  Колос Полонне  –  Іскра Теофіполь +:- (3:0)*

23.09.2023

97.  ФК Антоніни  –  Вікторія Городок +:- (3:0)*

23.09.2023

98.  Случ Красилів  –  Поділля Хмельницький 1:3

23.09.2023

99.  Енергетик-ХАЕС Нетішин  –  Перлина Поділля Білогір’я 1:2

23.09.2023

100. ФК Жищинці  –  Оболонь-Чемерівці Чемерівці 0:3

 

18 тур

08.11.2023

102.  Колос Полонне  –  Поділля Хмельницький

3:0

30.09.2023

103.  Вікторія Городок  –  Енергетик-ХАЕС Нетішин 0:6

30.09.2023

104.  Іскра Теофіполь  –  ФК Жищинці +:- (3:0)*

30.09.2023

105.  Оболонь-Чемерівці Чемерівці  –  ФК Антоніни 2:2

30.09.2023

106.  Перлина Поділля Білогір’я  –  Случ Красилів 0:0

 

19 тур

20.09.2023

108.  Перлина Поділля Білогір’я  – Колос Полонне 0:2

07.10.2023

109. Случ Красилів  – Оболонь-Чемерівці Чемерівці 3:0

07.10.2023

110. ФК Антоніни  – ФК Жищинці 3:1

07.10.2023

111. Енергетик-ХАЕС Нетішин  – Іскра Теофіполь 0:0

07.10.2023

112. Вікторія Городок  – Поділля Хмельницький 1:3
 

20 тур

14.10.2023

114. Колос Полонне   – Случ Красилів 2:0

14.10.2023

115. ФК Антоніни   – Перлина Поділля Білогір’я +:- (3:0)*

14.10.2023

116. Оболонь-Чемерівці Чемерівці  – Іскра Теофіполь 1:1

14.10.2023

117. ФК Жищинці – Вікторія Городок 6:1

14.10.2023

118. Поділля Хмельницький – Енергетик-ХАЕС Нетішин 2:1

Технічний результат (неявка).

** Команда Олімп Деражня знялась не зігравши 50% матчів, тож результати матчів за її участю анульовано.

*** Рахунок матчу ФК Дунаївці – Перлина Поділля 3:2 анульовано КДК. Технічна перемога гостей.

-:+ (+:-)  Команда ФК Дунаївці знялась після 1 кола. У матчах 2 кола їй зараховано технічні поразки (0:3), а суперникам відповідно технічні перемоги (3:0).

 

«Срібний» матч

21.10.2023 122. Случ Красилів  – ФК Антоніни  0:0 (6:5 – пен.)
Останнє редагування 09 листопада 2023, 18:57

Відео

0
репостів
0
репостів