![Плесенський народний аматорський театр "ПТАХ" поставив виставу «Мина Мазайло»](/media/k2/items/cache/571da6e68efb8df5dfe02223dc66e595_Generic.jpg?t=20231108_100746)
Плесенський народний аматорський театр "ПТАХ" поставив виставу «Мина Мазайло»
4 листопада у селі Плесна Шепетівської громади поціновувачі театрального мистецтва мали змогу переглянути невмирущу класику - виставу «Мина Мазайло». А заодно долучитись до благодійної акції на підтримку ЗСУ.
![На Шепетівщині у шести колодязях зі 114-ти перевірених вода виявилась тимчасово непридатна для вживання](/media/k2/items/cache/d87f07a50ba579131bf8536db0b800fd_Generic.jpg)
На Шепетівщині у шести колодязях зі 114-ти перевірених вода виявилась тимчасово непридатна для вживання
Фахівцями відділу державного нагляду за дотримання санітарного законодавства Шепетівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Хмельницькій області проведено обстеження децентралізованого водопостачання (криниці громадського користування) у сфері санітарного та епідемічного благополуччя населення щодо питної води та питного водопостачання.
![Заграва на світанку розбудила майже усе село на Шепетівщині](/media/k2/items/cache/02f763468429123fe3e832eea377ea05_Generic.jpg?t=20231107_135726)
Заграва на світанку розбудила майже усе село на Шепетівщині
Вчора, 6 листопада, ізяславські вогнеборці ліквідовували пожежу господарчої споруди. Заграва на світанку розбудила майже усе село Путринці, що у Шепетівському районі.
![Благодійний фонд «Неймовірні люди»: історія волонтерства](/media/k2/items/cache/5991b7f1e751de9f7271cba41c80955d_Generic.jpg?t=20231107_131732)
Благодійний фонд «Неймовірні люди»: історія волонтерства
Історія волонтерства Руслани Ребекевші-Дем’яненко розпочалася з перших днів повномасштабного вторгнення російських загарбників. Зуміла вона організувати команду однодумців, а згодом стала засновницею благодійного фонду «Неймовірні люди». І не дивно, адже її щире та добре серце випромінює стільки любові й енергії, що вистачить кожному, хто з нею спілкується.
![На Шепетівщині рятували корову, яка впала в погріб](/media/k2/items/cache/47a0703e7f3db53f9f7a43674b24c547_Generic.jpg)
На Шепетівщині рятували корову, яка впала в погріб
Днями до Служби порятунку надійшло повідомлення, що на території приватного домогосподарства в селі Припутні Ізяславської громади Шепетівського району в погріб провалилася корова. За вказаною адресою оперативно прибули рятувальники.