Середа, 17 лютого 2021 11:23

Підприємця з Шепетівки оштрафували на 17 тис грн за порушення правил карантину

Ухвалою Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області жителя м. Шепетівка визнано винним у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого частиною першою статті 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) Кодексу України про адміністративні правопорушення та накладено на нього стягнення у вигляді штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 17 000 гривень.

Присуджено до стягнення з правопорушника судовий збір в розмірі 454 гривні.

Згідно з постановою суду, 23 січня 2021 року близько 23 години, під час епідемії COVID-19, громадянин Н., являючись фізичною особою-підприємцем, будучи орендарем нежитлового приміщення - будинку торгівлі, що в с. Городище Шепетівського району, де розміщений бар, в порушення пп.1 п.3 Постанови Кабінету Міністрів України №1236 від 09.12.2020 року, якою забороняється приймання відвідувачів суб’єктами господарювання, які провадять діяльність у сфері громадського харчування в тому числі і барів в період з 00 годин 00 хвилин 8 січня 2021 р. до 00 годин 00 хвилин 25 січня 2021 р. на території України, допустив приймання відвідувачів у вищезазначеному барі.

В судовому засіданні Н. свою вину у вчиненні адміністративного правопорушення не визнав. Пояснив, що являється фізичною особою-підприємцем, здійснює торгівельну діяльність у вказаному барі, приміщення якого належить батькові його дружини. 23 січня його друзі попросили відчинити приміщення бару, де вони мали святкувати заручини, на що він погодився. Сторонніх осіб не було, бар не працював.

Постанова законної сили не набрала і може бути оскаржена до Хмельницького апеляційного суду.

За повідомленням пресслужби суду

Останнє редагування Середа, 17 лютого 2021 11:28
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением

Авторизація

Погода

Погода