Білоруска грабувала помешкання на Шепетівщині, а потім пропонувала хабар поліціянту

Сьогодні, до Шепетівського міськрайонного суду Хмельницької області надійшов обвинувальний акт відносно громадянки Республіки Білорусь Л., яка обвинувачується у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 185, ч. 3 ст. 369 КК України.

Досудовим слідством встановлено, що громадянка Л., будучи засудженою до 5 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України звільнена від відбування покарання з випробувальним строком 3 роки, повторно вчинила умисні кримінальні правопорушення проти власності та у сфері службової діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг.

Так, 23.05.2017 року, обвинувачена зайшла на подвір’я одного з будинків, де проникла всередину будинку, звідки викрала грошові кошти в сумі 2 700 грн. та золоті вироби. Після цього із гаманця в шафі викрала 2 800 грн. та залишила зазначений будинок разом із викраденим, завдавши майнової шкоди потерпілій на загальну суму 15 300 грн.

Продовжуючи свою злочинну діяльність, 15.12.2017, Л., зайшовши на територію домоволодіння, що знаходиться в одному із сіл Шепетівського району, підібравши ключ до вхідних дверей будинку, проникла всередину, звідки викрала із шафи грошові кошти в сумі 30 000 грн., чим спричинила шкоду потерпілій.

Крім того, 13.03.2018 року, обвинувачена знайшла ключ від вхідних дверей однієї з квартир, за допомогою якого проникла всередину, де у шафі із шкатулки викрала золоті вироби, завдавши шкоди потерпілій на загальну суму 20 152,80 грн.

24.04.2018 року Л., перебуваючи в адміністративному приміщенні Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області, куди вона прибула для проведення слідчих дій, запропонувала та обіцяла працівнику поліції неправомірну вигоду за вплив на закриття відносно неї кримінального провадження.

Після того, громадянка Л. прибула 10.05.2018 року до Шепетівського ВП ГУНП в Хмельницькій області на допит у кримінальному провадженні та перебуваючи у службовому кабінеті вищезгаданого працівника поліції, передала неправомірну вигоду в розмірі 300 доларів США.

Вказані кошти виявлені, оглянуті та вилучені під час проведення огляду місця події.

За повідомленням прес-служби суду

Коментарі (0)

Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением