Крадії хотіли вкрасти залізничні колії та нарвались на озброєну охорону

Автор Дата04 грудня 2017

На минулому тижні, стрілці воєнізованої охорони регіональної філії «Південно-Західна залізниця» завдяки злагодженій роботі, лише за допомогою вогнепальної зброї змогли зупинити зловмисників, що намагались вкрасти елементи верхньої будови колії. Події розгортались у темний час доби на під’їзній колії Славута-2 нафтобази «Естафета», що знаходиться у лісовому масиві неподалік Шепетівки.

При обході цієї ділянки колії стрілецька команда станції Шепетівка помітила трьох підозрілих чоловіків з газозварювальним обладнанням та рожковими ключами. Помітивши працівників воєнізованої охорони зловмисники здійснили спробу втекти. Але попереджувальні постріли у гору змусили їх зупинитись. Після цього одразу ж були викликані представники Національної поліції.

Під час огляду місця події було виявлено 18 вже демонтованих підкладок, 36 клемних болтів в зборі, 4 накладки и цілу рейку довжиною 9 метрів. Всі викрадені матеріали верхньої будови колії зловмисники збирались в подальшому вивезти на легковому автомобілі з причепом.

За даним фактом Славутським відділом поліції було порушено кримінальне провадження за частиною 1 статті 185 Кримінального кодексу України. Наразі, встановлюється сума збитків, спричинених залізниці.

Останнє редагування 04 грудня 2017

Коментарі (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

"лише за допомогою вогнепальної зброї" - геніальна фраза, типу дякувати богу танки не знадобились)

This comment was minimized by the moderator on the site

Оце правда? Брехня. Бригадир колії ПЧ-18 виявив, який проживає в даній місцевості та контролює стан даної ділянки колії.Так де його заслуга? Де правда? Позор.

This comment was minimized by the moderator on the site

прес служба Південно-Західної залізниці чомусь замовчала, якщо це правда

This comment was minimized by the moderator on the site

Дійсно, підтверджую, що побачив крадіїв бригадир колії, але не потрібно применшувати заслуги стрільців охорони, які два тижні сиділи в засідках ночами, і пішли потім на зеків, один з яких перебуває на УДО по 115(вбивство) і чомусь зама ПЧ який...

Дійсно, підтверджую, що побачив крадіїв бригадир колії, але не потрібно применшувати заслуги стрільців охорони, які два тижні сиділи в засідках ночами, і пішли потім на зеків, один з яких перебуває на УДО по 115(вбивство) і чомусь зама ПЧ який відповідає за утримання колії не було з нами при затримані а був зам по кадрах,позор

Детальніше
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением