Субота, 12 серпня 2017 18:25

Електропотяг до Києва доїхав не відразу, зламався під Судилковом

10 серпня не пощастило пасажирам електропотягу №848 сполученням "Рівне-Київ". Відправившись о 17:06 з Шепетівки, електричка проїхала ледве 5 км та намертво зупинилась неподалік села Судилків Шепетівського району.

Доки дві години машиніст та його помічник безрезультатно намагались полагодити потяг, люди ховались у затінку лісосмуги, яка знаходилась поруч. Хтось розмовляв по телефону, хтось фотографувався на фоні зламаного потягу, а дехто навіть перекидався м'ячем за допомогою кросів для гри у Лакрос.

Нарешті приїхав електролокомотив, який перемістив електричку спочатку на станцію Судилків. Певний час електричка пробула там, а о 19:43 відправилась нарешті до Києва не без допомоги того ж локомотива. Дістались до кінцевої зупинки пасажири аж о першій ночі замість десятої вечора. 

Відео

Останнє редагування Субота, 12 серпня 2017 21:34
Адміністратор

Адміністратор сайту Шепетівки

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Коментарі (4)

This comment was minimized by the moderator on the site

Це лише початок реструктуризації залізниці !!! Вже нема чим ремонтувати та на чому їздить!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Мене завжди дивує, чому рядові працівники Укрзалізниці переносять усі ці неподобства на своєму підприємстві мовчки. Чому вони не виступають проти нездар, які сидять на керівних постах? Чому виходять на роботу, якщо зношеність рухомого складу дуже...

Мене завжди дивує, чому рядові працівники Укрзалізниці переносять усі ці неподобства на своєму підприємстві мовчки. Чому вони не виступають проти нездар, які сидять на керівних постах? Чому виходять на роботу, якщо зношеність рухомого складу дуже висока?
До всього додам, що останнього місяця ще не було такої п"ятниці, коли електричка Київ-Шепетівка (час прибуття 22.16) прибувала б у Шепетівку вчасно. Постійно - запізнення. На 10, 20, 25 хвилин - але запізнення систематичні і постійні. Чому ніхто не робить ніяких висновків? За часів Кирпи такі запізнення були б неможливими в принципі!!.

Детальніше
Sposterigach
This comment was minimized by the moderator on the site

Спробую пояснити ! Спочатку шукаэш на роботі справедливості - потім шукаєш роботу! Молодь масово тікає з залізниці до Polskego!! Чому?? Тому що платять мало а вимагають багато !!! Пристрої старі зношеність в деяких випадках доходить до 90% але...

Спробую пояснити ! Спочатку шукаэш на роботі справедливості - потім шукаєш роботу! Молодь масово тікає з залізниці до Polskego!! Чому?? Тому що платять мало а вимагають багато !!! Пристрої старі зношеність в деяких випадках доходить до 90% але божезбав таке казати на папері як автошляхи все нове!! От вам і мораль! А держиться це все на предпенсійних громадянах яким рік, два, три до пенсії !! По станціях нехватка людей, добратись нема чим, але те нікого давно не цікавить! І ще одне на безпеку руху вже давно положили давай косовицю щоб коли з столиці гусь (директор) в персональному вагоні їхать буде все було красиво!

Детальніше
myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Зате є шо тепер пасажирам згадати А якщо серйозно, то з залізницею дійсно біда. Вітьок всю правду написав ((

lamer85
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением