Юнаки та дівчата Шепетівської громади змагалися у вправності зі стрільби

Автор 29 лютого 2024, 18:08

27 лютого у приміщені тиру Шепетівського професійного ліцею відбувся чемпіонат зі стрільби з пневматичної гвинтівки серед юнаків та дівчат загальноосвітніх шкіл та навчальних закладів Шепетівської міської територіальної громади з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні.

До участі у чемпіонаті було заявлено 13 команд у двох вікових групах (склад команди 2 дівчини та два юнаки):

7- 9 класи – гімназія №1, гімназія №5, Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом та Плеснська гімназія

10-11 класи та студенти навчальних закладів: НВК№1, НВК№3 (дві команди), ЗОШ№8, НВК №2 «школа-гімназія», Медичний фаховий коледж, Професійний ліцей та ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «ПДУ».

Вправа зі стрільби (ГП-1 мішень спортивна), проходила у положенні сидячи з упором на лікоть, яка включала у себе: 3 пробних та 10 залікових пострілів на відстані до цілі 10 метрів.

У підсумку місця розподілилися наступним чином:

• І місце загальнокомандне місце у категорії 7-9 класи посіла команда Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом, здобувши 202 очка,
  • ІІ місце – Гімназія №1, набравши 156 очок,
  • ІІІ місце посіла команда Плеснської гімназії – 151 очко.

Серед дівчат 7-9 класів золоту нагороду виборола Олійник Евеліна – 74 очка (Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом), срібною призеркою стала Яцюк Іванна (Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом) – 58 очок, бронзу здобула Чугунова Марина (Гімназія №1)43 очка.

Перше місце серед юнаків 7-9 класів з результатом 58 очок виборов Крисюк Артур (Гімназія №1), друге місце посів Козлов Володимир (Пліщинська гімназія з дошкільним підрозділом) – 48 очок, третє – Дубовський Валентин (Плесенська гімназія) – 37 очка.

І загальнокомандне місце у категорії 10-11 класи та студенти навчальних закладів посіла команда ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «ПДУ», здобувши 175 очок, другими стала команда НВК№1, набравши 159 очок, третє місце посіла команда Професійного ліцею – 152 очка.

Серед дівчат 10-11 класів та студентів навчальних закладів найкращий результат показала Куліш Яна (Професійний ліцей) 57 очок, другою стала Дзюбак Юлія (ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «ПДУ») – 53 очка, третє місце посіла Радченко Аліна (ВСП «Шепетівський фаховий коледж ЗВО «ПДУ») – 51 очко.

Перше місце серед юнаків 10-11 класів та студентів навчальних закладів з результатом 59 очок виборов Каліновський Максим (Професійний ліцей), друге місце посів Степанець Володимир (НВК№1) – 45 очок, третім став Краснолуцький Олександр (НВК№1) – 42 очка.

Команди переможці та призери змагань були нагороджені кубками та грамотами, переможці та призери особистого заліку – медалями та грамотами.

Змагання було організовано та проведено відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Шепетівської міської ради.