![У Красносілці залишений недопалок ледь не спалив житловий будинок](/media/k2/items/cache/e4b778d2b3ca8f6a65e5883daec6e0c8_Generic.jpg?t=20231009_142032)
У Красносілці залишений недопалок ледь не спалив житловий будинок
Сьогодні, 9 жовтня близько 13:30, до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку. Негайно на виклик до села Красносілка Шепетівського району на вулицю Молодіжна спрямували чергову варту надзвичайників 21 ДПРЧ 5 ДПРЗ.
![Інженера-інспектора «Хмельницькобленерго» судитимуть за вимагання хабаря від волонтерки](/media/k2/items/cache/0c3d72b6bbeccb492543d6baaa347ace_Generic.jpg)
Інженера-інспектора «Хмельницькобленерго» судитимуть за вимагання хабаря від волонтерки
На Хмельниччині перед судом постане працівник АТ «Хмельницькобленерго», який вимагав хабаря у волонтерки. Нагадаємо, у липні цього року слідчі слідчого управління ГУНП в Хмельницькій області за оперативного супроводу СБУ та процесуального керівництва Хмельницької обласної прокуратури викрили інженера-інспектора «Хмельницькобленерго» на одержанні 100 тисяч гривень неправомірної вигоди.
![Кубок Хмельницької області з футболу серед ветеранів шепетівчани розпочали з перемоги](/media/k2/items/cache/b1a28b7e84bdb3d7ef1db490ff289f7f_Generic.jpg?t=20231009_135945)
Кубок Хмельницької області з футболу серед ветеранів шепетівчани розпочали з перемоги
Вчора матчем попереднього раунду розпочався розіграш Кубка Хмельницької області з футболу серед ветеранів – 2023. Шепетівчани на виїзді виборювали перемогу у Староконстянтинові.
![У Судилкові в останню земну дорогу провели захисника Моренця Михайла Івановича](/media/k2/items/cache/5f766f946a8fbbc9ac2b52216072e42e_Generic.jpg)
У Судилкові в останню земну дорогу провели захисника Моренця Михайла Івановича
9 жовтня 2023 року у Судилківській громаді Шепетівщини зі скорботою та болем у душі в останню земну дорогу провели Захисника рідної землі, Героя України, старшого солдата першого відділення першого взводу третьої стрілецької роти однієї з військових частин Моренця Михайла Івановича.
![На Шепетівщині поліцейські посилено патрулюють найбільш аварійні ділянки доріг](/media/k2/items/cache/78f99389747e12668f8dc5239a743a0f_Generic.jpg)
На Шепетівщині поліцейські посилено патрулюють найбільш аварійні ділянки доріг
З метою запобігання травматизму, зниження аварійності працівники секторів реагування патрульної поліції посилили контроль на автошляхах району. Про це повідомили у районному управлінні полції.
![До 10 років ув’язнення засуджено судилківчанина за жорстоке вбивство матері](/media/k2/items/cache/4659f43d68e34f29d98f0c35924afb4a_Generic.jpg)
До 10 років ув’язнення засуджено судилківчанина за жорстоке вбивство матері
За публічного обвинувачення прокурорів Шепетівської окружної прокуратури суд визнав винним 42-річного чоловіка в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 КК України). Його засуджено до 10 років позбавлення волі.
![На Шепетівщині підліток зламав ніс другу, з яким відпочивав у розважальному закладі](/media/k2/items/cache/141c4292ddda253f7c170178dbc7b955_Generic.jpg?t=20231009_130131)
На Шепетівщині підліток зламав ніс другу, з яким відпочивав у розважальному закладі
У Полонному 17-річному підлітку слідчі оголосили підозру за побиття товариша. Подія відбулась у липні цього року поблизу одного з розважальних закладів міста.
![Славутчани проводжали в останню земну дорогу відважного земляка Мельника Андрія Леонідовича](/media/k2/items/cache/c97c28947e21bfdb6f2fe77745e57776_Generic.jpg?t=20231009_122424)
Славутчани проводжали в останню земну дорогу відважного земляка Мельника Андрія Леонідовича
Сьогодні у Славутській громаді знову скорботний день: славутчани проводжали в останню земну дорогу відважного земляка — Захисника України Мельника Андрія Леонідовича, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів.
![У Шепетівці побільшало оновлених сміттєвих майданчиків](/media/k2/items/cache/863a8f0d730178f8ecb1d9b3863f8425_Generic.jpg?t=20231009_121132)
У Шепетівці побільшало оновлених сміттєвих майданчиків
У Шепетівці продовжують обладнувати нові сміттєві майданчики. Частина з них вже має бокс-накриття. Решту будуть довстановлювати. Про це повідомив міський голова Віталій Бузиль.
![Пориви вітру знову додали роботи енергетикам Хмельниччни](/media/k2/items/cache/5a33b6e61f32aa0eaae960c035432678_Generic.jpg)
Пориви вітру знову додали роботи енергетикам Хмельниччни
Вихідні для енергетиків не були спокійними. Стрімкі пориви вітру, падіння дерев та гілок на електромережі призвели до порушень в роботі електромереж. Випадки відсутності електричної енергії у споживачів фіксувалися майже у всіх РЕМ області.