Кубок Хмельницької області з футболу серед ветеранів шепетівчани розпочали з перемоги

Автор 09 жовтня 2023, 16:46

Вчора матчем попереднього раунду розпочався розіграш Кубка Хмельницької області з футболу серед ветеранів – 2023. Шепетівчани на виїзді виборювали перемогу у Староконстянтинові.

Оскільки учасників у розіграші п’ять, то команди-учасники, які згідно з рейтингом посідали 4-5 місця в обласному рейтингу розіграли між собою путівку у півфінал.

Згідно з регламентом, фаворит матчу їхав у гості, тож поєдинок між ветеранами Старокостянтинова та Шепетівки проходив у Старокостянтинові.

Арбітр: Даценко Костянтин. Асистенти арбітра: Гулювата Катерина, Зощук Сергій.

За “Случ” в заявку потрапили: Олександр Залевський – к, Спеціальний, Сотик, Дем’янюк, Ярмолюк, Лукомський, Левчук, Петрук, Брень, Бойко, Стасенко.

Заміни: Соломко, Сторожук, Котик, Кліщенко, Чаплінський, Клімчук, Новічков, Бошцев, Олексій Залевський.

Starkon kub1 1

“Темп”: Сидорчук, Панасюк -к, Ребекевша, Рудюк, Фещенко, Єрьоменко, Довгалюк, Головань, Катревич, Янчук, Сітарук.

Заміни: Музальов, Колодяжний.

Завдяки голам Юрій Янчука на 28 на 36 хвилинах матчу, шепетівчани повели вперед. У роздягальню футболісти пішли за рахунку 0:2 на нашу користь.

Однак вже після перерви, на 66 хвилині гол Олексія Залевського дозволив "Случу" скоротити відставання, а на 74 хвилині  Валентин Стасенко його зрівняв.

Однак вже за хвилину гол Вадима Колодяжного схилив шальки терезів на нашу користь, а на 78 хвилині Вадим оформив дубль, чим приніс остаточну перемогу "Темпу".

Підсумковий рахунок: "Случ” Старокостянтинів – “Темп” Шепетівка 2:4

У півфіналі нашій комнаді доведеться змагатись з командою "Ветеран" з обласного центру.