Розділ Бізнес

Міська влада остаточно програла суди МВМ-13

Ремонт Проспекту Миру у 2014 році Ремонт Проспекту Миру у 2014 році

Сьогодні Північно-західний апеляційний господарський суд виніс остаточне рішення у справі № 924/1329/15, у якій виконавчий комітет Шепетівської міської ради позивався до приватного підприємства "МВМ-13" щодо неякісного виконання ремонтних робіт по Проспекту Миру.

Нагадаємо, Виконавчий комітет Шепетівської міської ради позивався до приватного підприємства "МВМ-13" щодо неякісного виконання ремонтних робіт по Проспекту Миру. Цим підприємством володіє нинішній обласний депутат Мовсісян Врам Македонович. Натомість ухвалою суду від 23.09.2015 року було прийнято зустрічну позовну заяву приватного підприємства "МВМ-13" до Виконавчого комітету Шепетівської міської ради про стягнення 621 594,57 грн. для спільного розгляду з первісним позовом.

16 грудня 2020 року Господарський суд Хмельницької області виніс рішення зідно якого на користь МВМ-13 мало бути стягнуто з виконавчого комітету Шепетівської міської ради Хмельницької області 598 594,57 грн.  заборгованості та 8 978,92 грн. витрат по оплаті судового збору. Радимо вам передивитись цю хронологію розгляду.

Міська влада тоді обурювалась, що ми поширили недостовірну інформацію і ствержували, що представник на суді був.

На даному судовому засіданні, на відміну від поширеної у ЗМІ інформації, був присутній представник виконавчого комітету Шепетівської міської ради. Даний факт підтверджено протоколом розгляду судового засідання, аудіозаписом та розпискою представників. У цьому засіданні було досліджено докази по справі, заслухано позиції сторін та відбулися судові дебати. 

Але у судовому рішенні Господарського суду Хмельницької області чітко вказано:

Представники сторін: позивач - не з`явився, відповідач - не з`явився.

Сьогодні о 12:00 відбулось засідання Північно-західного апеляційного господарського суду, в підсумку якого апеляційний позов Шепетівської міської ради вирішили не задовольняти. Таким чином вступило в дію рішення, згідно якого з шепетівського бюджету на користь підприємства Врама Мовсісяна буде сплачено 607 573,49 грн. 

Єдиний позитивний момент для шепетівчан  - нарешті будуть розблоковані грошові рахунки міста і тепер міська влада може здійснювати капітальні ремонти.

Останнє редагування 07 квітня 2021

Коментарі (3)

This comment was minimized by the moderator on the site

А ми як не бачили асфальту так і не побачим!!!!!

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

Цікаве інше освітяни йдіть за свій рахунок це десь 3000 з особи і заплатим Мовсісяну за недокладений асфальт! Цікаво скільки в нас працівників освіти в місті працює?????????????????????????

myron
This comment was minimized by the moderator on the site

І ще одне не розумію коли йде суд між винуватцем і державою програє винуватець а коли йде суд між жидом і державою програє держава нерозумію----------------------????????????????????????????????? Оце бабки мати треба!!! А Проспект хай коні...

І ще одне не розумію коли йде суд між винуватцем і державою програє винуватець а коли йде суд між жидом і державою програє держава нерозумію----------------------????????????????????????????????? Оце бабки мати треба!!! А Проспект хай коні дороблюють! Депутат однако! Нічого братці не змінилось не було правди і нема!

Детальніше
myron
Коментарі відсутні

Залиште ваш коментар

  1. Можете коментувати як гість, але ліпше Зареєструйтесь або авторизуйтесь
Вложения (0 / 6)
Поделиться вашим местоположением