Наші лікарні

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
12 лип. 2008 14:48 #28305 від Nastynya
Наші лікарні був створений Nastynya
:- Це досить болюча тема, медицина у нас звичайно не на високу рівні але ж це ті заклади які повинні завджи приносити тільки користь і здоров"я людям, а не здирання гроше й і зайва трата нервів!Хто як думає?Краще ходити чи займатися самолікуванням? :D/

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
12 лип. 2008 14:58 #28308 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Наші лікарні
Нашим лікарям серйозні діагнози не довіряю - був час коли їздила лікуватися в Рівне щонеділі. Жаль що нема таких фахівців, хоча є і гарні лікарі у деяких спеціальностях

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
12 лип. 2008 21:12 #28329 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Цілком згодна!!!У нас в місті можна нормально полікувати лише зуби,та й то не скрізь!!!А йти в нашу лікарню лікувати щось серйозне-то дійсно трата нервів,грошей,часу,та здоров"я.На власному досвіді переконалась у "компетентності "наших лікарів,після лікування яких мені стало ще гірше!!!Не хочу сказати що всі такі.Є дійсно висококваліфіковані спеціалісти,які постійно підвищують свій професійний рівень.Ще одна проблема-нехватка в нашій лікарні сучасної апараури та обладнання!!! Але бачу ця ситуація поступово змінюється на краще!!!І все завдяки нашому новому головному лікарю! Я теж постійно обстежуюсь та лікуюсь у Рівненському діагностичному центрі .Рівень там дійсно високий у порівнянні з Шепетівкою!!!Там хоч якісно обстежать, правильно поставлять діагноз,а потім вже лікують!!! Був якось у мене випадок,не забуду його ніколи.Мій рівненький лікар ,кандидат медичних наук,висококласний спіціаліст у своїй сфері,у якого лікується не лише вся рівненська область,але й багато хто з Хмельницької,назначив мені курс лікування.І щоб не ложити мене у рівненську лікарню,порадив лягти у нас в Шепетівці.Також розписав мені курс ліків,які потрібно приймати.Та й пішла я з цим всим у нашу лікарню,до одного з "ведущих спеціалістів".Думала йому буде цікаво,як лікують його коллеги.Але давши йому всі свої папери.почула у відповідь: -Какой придурок тебе все это назначил?................ну шо тут сказати................

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лип. 2008 00:29 #28336 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Наші лікарні
Так, теж бувала там неодноразово - якістю задоволена. Гроші хоч і беруть, але знають за що беруть!

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
17 лип. 2008 09:44 #28565 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Nino @ 12.7.2008, 21:12) [snapback]45827[/snapback]</div>

Цілком згодна!!!У нас в місті можна нормально полікувати лише зуби,та й то не скрізь!!!А йти в нашу лікарню лікувати щось серйозне-то дійсно трата нервів,грошей,часу,та здоров"я.На власному досвіді переконалась у "компетентності "наших лікарів,після лікування яких мені стало ще гірше!!!Не хочу сказати що всі такі.Є дійсно висококваліфіковані спеціалісти,які постійно підвищують свій професійний рівень.Ще одна проблема-нехватка в нашій лікарні сучасної апараури та обладнання!!! Але бачу ця ситуація поступово змінюється на краще!!!І все завдяки нашому новому головному лікарю! Я теж постійно обстежуюсь та лікуюсь у Рівненському діагностичному центрі .Рівень там дійсно високий у порівнянні з Шепетівкою!!!Там хоч якісно обстежать, правильно поставлять діагноз,а потім вже лікують!!! Був якось у мене випадок,не забуду його ніколи.Мій рівненький лікар ,кандидат медичних наук,висококласний спіціаліст у своїй сфері,у якого лікується не лише вся рівненська область,але й багато хто з Хмельницької,назначив мені курс лікування.І щоб не ложити мене у рівненську лікарню,порадив лягти у нас в Шепетівці.Також розписав мені курс ліків,які потрібно приймати.Та й пішла я з цим всим у нашу лікарню,до одного з "ведущих спеціалістів".Думала йому буде цікаво,як лікують його коллеги.Але давши йому всі свої папери.почула у відповідь: -Какой придурок тебе все это назначил?................ну шо тут сказати................[/b]

Цілком згодна. Як піти в лікарню просто пройти медичний огляд, здоровою людиною то воходиш звідти чуть не з усіма болячками які є..а потім задумуєшся іде це все взялося в мене.На рахунок стовматологів, в Шепетівці є дуже хороші лікарі які добре лікують зуби (навіть і в стовматологічній поліклініці), я неоднарозово лікувала і залишилася довольна :roll:

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 серп. 2008 02:59 #29905 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Наші лікарні
Мало у мене віри нашій медицині, та й дещо погляди різняться в витоках виникнення хвороб, так що намагаюсь не хворіти і поки виходить *плює через ліве плече* непагано :)Дуже часто "лікуються" лише наслідки хвороб, а не їх причини, чи взагалі "лікують" не те що потрібно, оскільки не було кваліфіковано поставленого діагнозу...Подруге ліки. Хто з вас читає анотації до препаратів? показання та протипоказання? Почитайте, можливо дещо зміниться в уяві, що пігулки це панацея...Тому з "хімією" та антибіотиками намагаюсь не мати справу зовсім, лише трави та БАД на травах... Але й тут потрібен кваліфікований підхід, тому що важливо знати що і як лікувати, тому поглиблюйте самі свої знання з медицини, бо тільки ви самі найбільш зацікавлені у вашому здоров&#39;ї.бажаю здоров&#39;я ;)

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2008 08:52 #29914 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Багато раз була свідком,як у нас ставили сташні діагнози близким людям!!!І коли з "цим" звертались до висококваліфікованих спеціалістів Рівно та Хмельницького,вони від душі сміялись над "шепетівськими діагонозами". Зараз дехто з лікарів так сказать "мають непоганий бізнес"на хворих,пропонуючи їм,як панацею від усіх хвороб різні БАДи та ще всяку хрень,яка допомагає,як мертвому припарки.Сама також була свідком.як розвели мою маму!!!Мало того що поставили неправильний діагноз,то ще й заставили бідну жінку з пенсії викинути 150 гр. на якесь "чудодейственне лекарство".По тій же схемі розвели маму моєї подруги також!!!!І де совість у людей!!! Неодноразово дивилась кримінальну хроніку по російським каналам,де накривають фірми з різними Бадами і добавками.Дана продуцкія не має сертифікатів.Сама якось шукала в неті офіційний сайт чи хоча б їнформацію про певну продукцію,і не знайшла!!!!!!!!Лише оголошення продам!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
07 серп. 2008 13:28 #29935 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Наші лікарні
Можу підказати офіційний сайт певної фірми, та людей, що займаються в Шепетівці, якщо схочешь. Фірма досить пристойна, з стандартів виробництва її продукції "злизують" державні стандарти по БАД.Стосовно сертифікації, продукція сертифікована, хоча відверто сказати не всі види сертифікуються в певних країнах, є певні фінансові перешкоди з боку конкурентів, але сертицікація річ важлива, нехай із всіма недоліками нашої системи...Стосовно ефективності, то препарати треба підбирати індивідуально, бо навіть при ефективності в один період життя певних препаратів, буквально місяць потому, ефетку вже не буде, тому це досить індивідуально...Знову наголошую, головне правильно визначити діагноз та курс лікування, який необхідно дотримуватись, щоб потім дарма не звинувачувати інших чи препарати...Просто до всього треба підходити з розумом, це головне...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
07 серп. 2008 19:46 #29951 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Згідна!!! На скільки зрозуміла,ти лікар,чи маєш відношення до медицини?Хочу почути думку спеціаліста про гомеопатичні препарати фірми Heel.На власному досвіді переконалась у їхній ефективності!також чула схвальні відгуки про ці преперати від висококваліфікованих лікарів Рівного. У Шепетівці є представники цієї компанії?В аптеці можливо купити ліки "Heel".Але мало купити певний препарат,коли потрібно приймати їх комплексно.А правильний курс та дозування може назначити лише лікар!!! Колму цікаво,офіційний сайт к фірми "Heel" www.heel.com.ua/index.php?view=heel&sub=germany

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
04 жовт. 2008 22:31 #32203 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Наші лікарні
Якщо вибирати між центральною і залізничною лікарнею нашого міста, то звичайно залізнична набагато краща.

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.148 секунд
0
репостів
0
репостів