Наші лікарні

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
04 жовт. 2008 22:51 #32210 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Наші лікарні
Просто Укразалізниця більше грошей виділяє на медецину!

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
04 жовт. 2008 22:51 #32211 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Цілком згідна!!!!!!Чудовий лікар там є,Зоя Андріївна!!!Дійсно спеціаліст!!!!!!!!!!!!!!!!Мене минулого року поставила на ноги за 2 дні!!!Бо після лікування у міській лікарні думала вже писати заповіт!!! :roll: :pop: :burr:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
04 жовт. 2008 23:43 #32223 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Настуся @ 4.10.2008, 22:51) [snapback]50075[/snapback]</div>

Просто Укразалізниця більше грошей виділяє на медецину![/b]

Можливо, але в центральну без хабаря чи "благодійної допомоги" нема чого й носа сунути. Один вираз обличчя чого лише коштує, людей за доїльних корів там тримають

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
05 жовт. 2008 09:52 #32246 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Наші лікарні
Так, народ, харе болеть!!! Вот сами себе скажите "я болеть не буду!!!" Настрой боевой, ну а ещё... занимайтесь своим здоровьем сами, врачи это конечно хорошо (правда мало хорошего, если уже обращаетесь к ним с проблемкой) но вы сами в ответе за свой организм, а проще... ведите здоровый образ жизни...

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Nastynya
  • Nastynya аватар Автор теми
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2008 10:41 #32250 від Nastynya
Відповідь від Nastynya у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(SELENA @ 4.10.2008, 23:43) [snapback]50088[/snapback]</div>

Можливо, але в центральну без хабаря чи "благодійної допомоги" нема чого й носа сунути. Один вираз обличчя чого лише коштує, людей за доїльних корів там тримають[/b]

Я думаю що коли людина буде дуже важко хвора і їй необхвдна буде темінова допомога нікуди ті лікарі не дінуться, повінні будуть лікувати, це їхня робота. А є такі люди які самі несуть хабарі в надії на те що їх краще будуть лікувати ніж інших...але медицина однакова для всіх. тому думаю краще вести здоровий спосіб життя і не звертатися до лікарів при першій болі :roll:

Говоріть так, щоб словам було тісно, а думкам просторо.
Вкладений файл:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Immortal
  • Immortal аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
05 жовт. 2008 18:40 #32280 від Immortal
Відповідь від Immortal у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Настуся @ 5.10.2008, 10:41) [snapback]50115[/snapback]</div>

Я думаю що коли людина буде дуже важко хвора і їй необхвдна буде темінова допомога нікуди ті лікарі не дінуться, повінні будуть лікувати, це їхня робота. А є такі люди які самі несуть хабарі в надії на те що їх краще будуть лікувати ніж інших...але медицина однакова для всіх.[/b]

глибоко помиляєшся, хоть і допомога буде термінова но всерівно підійдуть до такої людини в осанню чергу, або зроблять як попало, що потім і не можуть зрозуміти від чого стало гірше чи від хвороби чи від наданої допомоги.після одного випадку, коли я був в лікарні то зі мною палаті лежав пацієнт (шото в нього там було з ногою) короч вимушені були лікарі її ампутувати, що цікаво що після операції вони принесли її до нас в палату і положили біля нього і сказали "забирайте її", нам повезло що ще його близькі були в той час в лікарні і забрали конєчность, бо наврят чи зміг би я запихнути в себе якусь ложку супу...

Вкладений файл:


Не стоит ездить быстрей, чем летает твой ангел хранитель

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • BeterOk
  • BeterOk аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
06 жовт. 2008 17:27 #32359 від BeterOk
Відповідь від BeterOk у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Nino @ 7.8.2008, 19:46) [snapback]47562[/snapback]</div>

Згідна!!! На скільки зрозуміла,ти лікар,чи маєш відношення до медицини?Хочу почути думку спеціаліста про гомеопатичні препарати фірми Heel.На власному досвіді переконалась у їхній ефективності!також чула схвальні відгуки про ці преперати від висококваліфікованих лікарів Рівного. У Шепетівці є представники цієї компанії?В аптеці можливо купити ліки "Heel".Але мало купити певний препарат,коли потрібно приймати їх комплексно.А правильний курс та дозування може назначити лише лікар!!! Колму цікаво,офіційний сайт к фірми "Heel" www.heel.com.ua/index.php?view=heel&sub=germany [/b]

Ні, я не лікар та не маю відношення до медицини :) просто іноді доводилось читати певні матеріали, статті, також з досвіду близьких рідних.З продукцією компанії Hell також не знайомий і не знаю чи є в Шепетівці представники даної фірми, але було цікаво заглянути на сайт, дякую.Стосовно продукції мова йшла про БАДи NSP ("Nature&#39;s Sunshine Products").Але, яка б не була висококласна продукція та препарати, важливе значення має кваліфіковане застосування, бо ефективності не буде й просто піде неадекватна реакція стосовно якості продукції. Тому важливо чи самому знати і розуміти механізми дії хвороб та препаратів або знайти людину яка розуміється на цьому... але дійсно знайти, а не піти до першого ліпшого лікаря...Будьте здорові і ставтесь до себе з любов&#39;ю ;)

не всяк шагающий идет, не всяк стоящий неподвижен.
Где ты? - Здесь.Какое время? - Сейчас.Кто ты? - Этот момент.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • SELENA
  • SELENA аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
12 жовт. 2008 13:43 #32681 від SELENA
Відповідь від SELENA у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Настуся @ 5.10.2008, 10:41) [snapback]50115[/snapback]</div>

Я думаю що коли людина буде дуже важко хвора і їй необхвдна буде темінова допомога нікуди ті лікарі не дінуться, повінні будуть лікувати, це їхня робота. А є такі люди які самі несуть хабарі в надії на те що їх краще будуть лікувати ніж інших...але медицина однакова для всіх. тому думаю краще вести здоровий спосіб життя і не звертатися до лікарів при першій болі :roll:[/b]

гарно сказано "повинні лікувати", але лікарі теж люди і в кризовій ситуації вони можуть довго думати який би це діагноз поставити. Коли життя стоїть на сантиметрі від ......, то не всі лікарі намагаються зробити можливе як найшвидше.Була свідком однієї трагедії, коли познайомству лікарі призначали лікування і брали хабаря за абсолютну безнадійну людину(Це було зрозуміло і членистоногим.) :( :( :( звертаються до лкарів не тільки при перших болях, а й коли потрібна їхня калючка, що ти здоровий, ось тоді вони і починають шукати -вигадувати різні симптоми. Їм же також потрібно, щоб хтось лежав в стаціонарі (мінім 10 днів, мінімум 1000 грн.)

Вкладений файл:
То что не сделано вовремя, уже не будет сделано никогда

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • GHEM
  • GHEM аватар
  • Старший учасник
  • Старший учасник
Більше
13 жовт. 2008 20:36 #32753 від GHEM
Відповідь від GHEM у темі Наші лікарні
Ось почитала я тут ваші пости і якось так дивно стало. Адже зрозуміло, що лише зібравши все написане в суцільне можна побвчити лише маленький закуток реальної картини. Стосовно вузлової лікарні та поліклініки можу підтвердити, що є гарні спеціалісти, особливо в лікарні, до того ж вони людяні.Але що мене частенько дивує, то це кваліфікація молодшого медичного персоналу, особливо тих, хто прийшов в кабінети лікарів лише кілька років тому ( після медучилища ). в моєму житті були ситуації, коли за їх присутності я вимушена була виконувати їх роботу .....хоча дуже далека від медицини....... Чи варто тим дівчаткам працювати з хворими???????? - а це чи не найменша проблема шепетівської медицини....

It is impossible to change the world - only you can changed!If you agree - let's do it together!
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
15 жовт. 2008 12:24 #32805 від Kalvin
Відповідь від Kalvin у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Морковка @ 13.7.2008, 0:29) [snapback]45834[/snapback]</div>

Гроші хоч і беруть, але знають за що беруть![/b]

Звичайно вони знають за що брати гроші. В нас, в Черкасах, беруть ще так звані благодійні внески, які нібито людина сплачує добровільно, але після того як їм пояснять: "або платеш, або в нас сьогодні раптом неприймальний день". скріз вимагають гроші, навіть швидка допомога іноді вимагає за перевезення хворого до лікарні такі суми, що легше таксі викликати

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.188 секунд
0
репостів
0
репостів