Наші лікарні

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
27 жовт. 2008 20:18 #33351 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Сьогодні знову відвідала нашу лікарню і мене переповнюють негативні емоції!!!!!!!!!!!!!!!!!Розвели там........,навіть не знаю як сказати та правильно це назвати!!! Приходить хвора людина отримати допомогу,а її цілими днями ганяють за непотрібними підписами та аналізами!Просиш ,зробіть необхідні уколи,щоб я була у змозі ходити ,щоб це все оформити.А мені у відповідь що без якоїсь карлючки не мають права. ](*,) Саме головне,що я пройшла цей весь мед.огляд у серпні місяці,щоб отримати допуск на цілий рік для роботи,а мені сказали що він вже у них не дійсний!!! ](*,) Завжди йшла до лікаря на пряму,платила гроші,тримувала необхідну допомогу.А тут вирішила оформити офіційне лікарняне та стикнулась з такою бюрократією!!! :x Як мені сказала одна знайома по секрету(мед.працівник),так вони з лівими лікарняними боряться та взятками для лікарів. це мабуть останне офіційне моє лікарняне!Тепер буду йти,платити лікарям,і отримувати потрібну допомогу а не завдання принести купу непотрібних паперів для галочки!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
27 жовт. 2008 22:16 #33357 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Наші лікарні
А як на рахунок вказати реальні призвіща корупціонерів цих і зробити звернення на сайті?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2008 06:42 #33365 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Ця бюрократична система-ВОДОЛІКАРНЯ!!!Як мені сказали,там такі вимоги в них ,бачите!!!Не знаю правда прізвище людини,яка ці вимоги встановила.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Boogor
  • Boogor аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
28 жовт. 2008 09:12 #33366 від Boogor
Відповідь від Boogor у темі Наші лікарні

Я руський би виучіл тіко за то, шо нада допитувать плєнних.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
28 жовт. 2008 12:51 #33369 від LuK
Відповідь від LuK у темі Наші лікарні
Шо ті ,шо ті,всі гребуть!!! :D Краще вже на мою думку в аптеку чим до всяких цілителей!!!Після сьогоднішнього дня зробила висновок- знайомства,зв"язки та інколи гроші вирішують в лікарні все!!! :-) Я поборола бюрократію!!! :D/

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Andruxa
  • Andruxa аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
28 жовт. 2008 15:21 #33371 від Andruxa
Відповідь від Andruxa у темі Наші лікарні
<div class='quotetop'>(Nino @ 28.10.2008, 12:51) [snapback]51376[/snapback]</div>

Краще вже на мою думку в аптеку чим до всяких цілителей!!![/b]

Краще взагалі не хворіти...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 лют. 2009 23:19 #36025 від BanoR
Відповідь від BanoR у темі Відповідь: Наші лікарні
я взагалі не можу зрозуміти як можна довірити своє життя і здоров'я людині яка за це отримує зарплатню 600 грн на місяць! скільки людей за ці гроші лікар повинен вилікувати за місяць?! тож на яке ставлення можна розраховувати?я готовий заплатити лікарю, якщо він мені допоможе і це буде не хабар а подяка, і не корупція а робота його. на мою думку не варто сподіватись що лікар за свою нинішню зарплатню буде докладати зусиль щодо лікування хворих.краще було б поділитися своєю думкою щодо конкретних лікарів до яких можна звернутись за допомогою. хто знає толкових спеціалістів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • neodix
  • neodix аватар
  • Елітний учасник
  • Елітний учасник
Більше
24 лют. 2009 23:38 #36028 від neodix
Відповідь від neodix у темі Відповідь: Наші лікарні
BanoR , це вже так заведено, і отримуй вони хоть 6000 зарплатні ситуація наврядчи зміниласяб...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
24 лют. 2009 23:54 #36029 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Відповідь: Наші лікарні
BanoR я цілком погоджуюсь що зарплатня лікаря зараз просто смішна, але ж все таки ми люди, і те що влада зневажає нас не має означати що ми маємо зневажати один одного. Я веду до того що якби вони хотіли би вони знашли вихід з ситуації, а так вони знайшли вихід як на ній же і нажитися. Для прикладу в місті Переяслав-Хмельницький знаходится лікарня, там такаж лікарня як і у нас але лікарі не нагліють і не вимагають від пацієнта внеснік "благодійних", вони лікують, при чому якісно. І самі люди розуміючи ситуацію допомогають хто чим може, хто грошима, хто продуктами для лікарняноїх столової, хто навіть медикаментами чи обладнанням. Висновок один коли лікарі думають як видурити гроші з пацієнта то їм не вистачає часу на якісне лікування, а якби вони думали як якісно лікувати то люди б проявили власну вдячність яка гадаю буде не менша ніж оця "добровільно-примусова".

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 лют. 2009 08:19 #36040 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Наші лікарні

BanoR;36025 пише: краще було б поділитися своєю думкою щодо конкретних лікарів до яких можна звернутись за допомогою. хто знає толкових спеціалістів?

Тебе конкретно який лікар цікавить?У нашому місті я довіряю своє здоров"я від сили 5 лікарям!З них 2 - стоматологи!І ВСЕ!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.294 секунд
0
репостів
0
репостів