Наші лікарні

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 лют. 2009 11:14 #36090 від LuK
Відповідь від LuK у темі Відповідь: Наші лікарні
Можу ше порадити хорошого нервопатолога,і застерегти від поганого!!! На своему здоров"ї це вже спробувала...............Не хочу щоб інші гробили своє здоров"я через помилки лікаря... Тільки дійсно,шоб не розводити тут рекламу,пишіть в приват чи стукайте в асю)))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Ikke
  • Ikke аватар
  • Учасник-експерт
  • Учасник-експерт
Більше
26 лют. 2009 18:09 #36098 від Ikke
Відповідь від Ikke у темі Відповідь: Наші лікарні
Малесенька поправочка, прізвище не Горшер, а Горщар


Эффективность разговора обратно пропорциональна затраченному на него времени

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • odin
  • odin аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
14 жовт. 2011 17:36 #71755 від odin
Відповідь від odin у темі Відповідь: Наші лікарні

LuK;36090 пише: Можу ше порадити хорошого нервопатолога,і застерегти від поганого!!!

Дірей - хороший невропатолог.Жалкотілки, що вже голкотерапію не практикує.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 квіт. 2012 15:26 #76661 від
Відповідь від у темі Re: Наші лікарні
"Лікарня...медики...допомога". В отношении Шепетовской больницы такие слова можно произносить либо со смехом либо со слезами. Наша семья имела несчастье связаться с этими костоломами и зверьём. Я лично наблюдал работу "работников" реанимации ночью. Когда 7 минут ( специально было засечено время) пациент интенсивной терапии звала хоть кого-то. И только через это время "оно" соизволило поднять свой зад, подойти и выдавить из себя " чого кричите! можна ж тихше". В это же время в палате реанимации, раннее было клятвенно обещано, что 2 медсестры постоянно дежурят возле больных. Так что же эти "сёстры" не вышли, а выперлись из сестринской в другом конце коридора. Кто же тогда сидит с людьми. нуждающимися в реанимации??? Деньги давались в день несколько раз и каждому новому, заступающими на смену, " докторам". Все с радостью брали, смущённо опустив глазки))

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
21 квіт. 2012 15:39 #76664 від
Відповідь від у темі Re: Наші лікарні
А как такой случай??!! Человек попал в реанимацию с инсультом. Через 1,5 дня заведующая отделением неврологии заявляет, что они собрались пациента переводить в палату неврологии, так как он не нуждается в реанимации и мест в реанимации нет. Любому идиоту известно, что с инсультом необходимо постоянное наблюдение давления. В ответ на что "заведующая" заявляет : "В неврології тиск перевіряється медсестрами 3 рази на добу"!!!!!! Взяв купюру в 200 грн. оказалось, что и места в реанимации есть, и, конечно же, наблюдать давление необходимо постоянно. На следующее утро у человека случается 2й инсульт, как выяснилось только после смерти. Проверить нет возможности, так как " апарат знаходиться у іншому корпусі. Людину у такому стані не можна транспортувати і апарат немає можливості доставити"!!!!!! И это реанимация!!!!!!!!!!!!
Таких и подобных историй мной за неделю было увидено и услышано столько, что можно книгу написать.
Кто объяснит, где же у них совесть и сочувствие!!!! Ведь, если что случится, их близких, да и их самих будут "спасать" те же "специалисты"!! Шепетовская клиника и медицина не имеют ничего общего!!!!!!!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
21 квіт. 2012 15:52 #76665 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Re: Наші лікарні
В черговий раз переконуюсь, що хворіти в нашому місті небезпечно для життя. Я ще раніше в блозі про це писав shepetivka.km.ua/blogs/z-takoiu-medytsyn...a-lyshe-pomerty.html

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 квіт. 2012 16:08 #76666 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Наші лікарні
здається вже про це колись писала на старому форумі.
якось викликали знайомому у Києві швидку допомогу "Борис"
в мене був шок,приємний))) :woohoo:
прибула відразу бригада лікарів,з усім обладняннам та міні-лабораторією,ну і звісно ліками.
біля хворого були години 2-3!!!! відразу зробили необхідне обстеження,прокапали потрібні ліки,поспостерігали за станом хворого ще деякий час.лише тоді поїхали.
і сказали дзвонити ще при потребі.(що вже не було потрібним,бо людині стало набагато краще.)
коштувало це дорого,але здоров"я того варте.
в нас мабуть зі всіма хабарами та лікуванням (яке не допоможе а навпаки),а потім ще лікуванням наслідків того лікування вийде те саме :dry:
Ці користувачі подякували: Dj Os, Morkovka

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 квіт. 2012 19:56 #76670 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Наші лікарні
лікар це покликання душі і розуму,а наші ходять на роботу.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
21 квіт. 2012 22:09 #76671 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Наші лікарні
при чому за смішну зарплату :dry:
1000-1500 грн.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
22 квіт. 2012 07:50 #76672 від praporschik
Відповідь від praporschik у темі Re: Наші лікарні
справа не в зарплаті.бути лікарем,на мою думку,це покликання,а не просто професія за яку тобі платять мізер.фінансова сторона також мае свій вплив.але ж лікувати і допомагати людям тільки на ту зарплату яку отриміеш?розрізав хірург у цьому місяці а зашивати буду в наступному?бо на цей місяць виробив на зарплату.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.183 секунд
0
репостів
0
репостів