Наші лікарні

  • Filini
  • Filini аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
23 квіт. 2012 03:02 #76697 від Filini
Відповідь від Filini у темі Re: Наші лікарні
Давайте не будемо прирівнювати всіх лікарів, хоч і одиниці, але хороші лікарі в нас є. І попри низьку заробітню платню вони не бідують, тому що люди із вдячністю і розумінням допомогають чим можуть. А бездарям які прийшли для того щоб клянчити останню копійку в пацієнтів нехай Бог буде суддею. При можливості завжди оминаю наші лікарні і їду в інші міста.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
24 квіт. 2012 00:22 - 24 квіт. 2012 00:27 #76720 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Re: Наші лікарні
Лікар - не Бог, я так вважаю. Як він може правильно поставити діагноз, якщо технічна, матеріальна база така нещасна? Їду в інші міста тільки через те, що не можу отримати кваліфіковано допомогу у лікуванні та діагностиці. У нас ще дуже дешево і аналізи безкоштовні. Проходила обстеження у діагностичному в м. Рівне. Розцінки: узд нирок - 50 грн., аналізи загальний і з вени - 60 грн., знімок поперечного відділу - 70 грн., прийом, консультація лікаря - від 30 грн. А якшо хочете на процедури - кожен день в залежності від виду процедур різна ціна. Я, наприклад, ходила на звичайний магніт і тп. кожен день талончик 25 грн., а таких процедур треба пройти 7. У нас такого обладнання нема, мусила платити. У нас єдине, що більш менш довели до толку мабуть гінекологія та пологове відділення. А з лікарями я думаю якщо по-людськи, то вони теж так само. Є і такі, що їм до лампочки, це у всіх лікарнях є, але на нашу лікарню страшно дивитися - совдеп то ще таке, але фінансування дуже скудне. Про випадки з обладнанням реанімації - не здивована. Про відношення самих медсестер теж.

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:
Останнє редагування: 24 квіт. 2012 00:27 ким Morkovka.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  •  аватар
  • Відвідувач
  • Відвідувач
15 лист. 2012 17:38 #81111 від
Відповідь від у темі Re: Наші лікарні
Ой морковочка, пройшла я нашу гінекологію і пологовий, коротко опишу свої враження! Здається, найприємніше відділення в лікарні - це пологове, але тільки не у нас, якщо по всій Україні віддають перевагу природним родам, то тут усім стимулюють медикаментами, що негативно впливає на здоров"я майбутніх дітей, крім того техніка родів неправильна, що помітно навіть некваліфікованим у цих справах! Я вражена такою невідповідальністю лікарів! За 300 грн. благодійного внеску тобі дадуть сорочку 1970 р., і постірані тряпочки! Головний лозунг врачів неонатологів - "А нам за те і за те не доплачують"! Санітарки виконують роль наглядальниць, як у колонії: "Туди не піди, тому не зайти"! В мене ще багато вражень! Головне, щоб життя починалося в спокійній приємній атмосфері, а у нас у пологовому один на одного "пре"! Багато, звичайно, це залежить від керівника і колективу!

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
19 лист. 2012 20:47 #81147 від Morkovka
Відповідь від Morkovka у темі Re: Наші лікарні
Страшно стало як прочитала, бо подрузі коли народжувала теж викликали роди! Надіюся для того була причина(( Я вже ж таки думаю, що у нашому пологовому краще, ніж, наприклад, у Рівному! І знову...якщо є знайомий акушер в пологовому - вже жити легше, у цьому вся проблема, що не у всіх є такі знайомі... А сорочку, що не можна свою??? А якщо я не хочу ту сорочку і тряпки? А про відповідь неонатологів я взагалі в шоці!!! Вони ж мають все перевірити...чи здорова дитинка...це вже совісті зовсім нема :(

Вкладений файл:
:cs:
Вкладений файл:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
19 лист. 2012 20:52 #81149 від LuK
Відповідь від LuK у темі Re: Наші лікарні

Morkovka пише: Страшно стало як прочитала, бо подрузі коли народжувала теж викликали роди! :(

або ще до родів за всю вагітність так обколять,шо породілля переношує,не може родити і роди теж викликають :dry:
Ці користувачі подякували: Morkovka, Alois

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Alois
  • Alois аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
20 лист. 2012 23:09 #81166 від Alois
Відповідь від Alois у темі Re: Наші лікарні

LuK пише:

Morkovka пише: Страшно стало як прочитала, бо подрузі коли народжувала теж викликали роди! :(

або ще до родів за всю вагітність так обколять,шо породілля переношує,не може родити і роди теж викликають :dry:


Переконали - не буду рожати в нашій бОльниці.

Не бійся!
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
20 лист. 2012 23:18 #81169 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Re: Наші лікарні

Alois пише:

LuK пише:

Morkovka пише: Страшно стало як прочитала, бо подрузі коли народжувала теж викликали роди! :(

або ще до родів за всю вагітність так обколять,шо породілля переношує,не може родити і роди теж викликають :dry:


Переконали - не буду рожати в нашій бОльниці.

0_о

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
21 лист. 2012 15:50 - 21 лист. 2012 15:51 #81185 від ТРПКСН-941-А
Відповідь від ТРПКСН-941-А у темі Наші лікарні
Зря львиный псто затерли, как раз онегдод по теме вспомнился:
два куми (К1 і К2) на безлюдному острові опинилися. Ну, ідло є, вода тоже, цукрової тростини нарвали, самогоняри нагнали, живуть. А баб немає, нудьга та й годі.
К1 до К2 каже:
- а шо, куме, ми тута самі, давайте-но того, 8====э (__(__ , спочатку я вас, а потім ви мене?
- ну, давайте.
Ну, К1 8====э (__(__ для К2, а той вищить:
- Ай-ай, куме, боляче!
- Мовчи 3,14дарас, немає в мене більше кума!!!
Это что касаемо ха-ха, а если серьезно - старайтесь не болеть. Эвон, моя знакомая в больницу попала, почки прихватили, простудила, видать. Так эти коновалы даже анализа крови не взяли 0_о, а так таблетки прописали, 3,14здец :-(
Останнє редагування: 21 лист. 2012 15:51 ким ТРПКСН-941-А.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2013 23:39 #85751 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Наші лікарні
ОПТИМІЗАЦІЯ ЧИ ЗЛОЧИН?

Складається враження, що з приходом до влади Партії регіонів уся їхня діяльність спрямована саме на те, щоб порушити всі існуючі в Україні закони. Інакше як зрозуміти, що російський сатрап Янукович, усупереч Конституції нашої незалежної держави, подовжує перебування на її території флоту колишнього окупанта, а через холуїв у Верховній зРаді насаджує нам свій псячий язык?
Не обійшлося без порушень законодавства і у сфері охорони здоров’я. Так, незважаючи на вимогу статті 49 Конституції України щодо заборони скорочення існуючої мережі державних і комунальних закладів охорони здоров’я та постанову Верховної Ради України від 6 вересня 2005 року «Про недопущення закриття об’єктів соціально-культурного призначення в сільській місцевості», Янукович і Азарський каганат вирішили «ощасливити» людей «пакращєнням у мєдічной сфєрє».
Хмельниччина із самого початку горе-реформи 2011 року не була серед переліку чотирьох пілотних областей, над якими вирішили вчинити експеримент нинішні керманичі держави. Медична «реформа» завітала до нас випадково: завдяки старанням та запопадливості керівництва Хмельницької облдержадміністрації на чолі з Ядухою та його першим заступником Ґаврішком. Проштовхуючи медичну «реформу» на Хмельниччині, Ядуха хоче зайвий раз прогнутися перед Януковичем, якого не раз називав «владою від Бога».
Бандитська влада діє бандитськими методами – брутально і лицемірно. Як кажуть – б’ють і плакати не дають. Коли головний лікар одного з районів області назвав речі своїми іменами, вживши слово «скорочення» щодо їхньої «реформи», заступник Ядухи Ґаврішко аж підскочив і пошепки залепетав: «Не кажіть скорочення, кажіть оптимізація!».
Але давайте розберемось, що означає це слово. Оптимізація (від латинського optimus – найкращий). Отже, в процесі оптимізації мали би покращуватися фінансування галузі, умови роботи медичного персоналу та підвищуватись якість медичної допомоги. Чому ж на практиці все робиться з точністю до навпаки? Чи не тому, що їхня «оптимізація» – це і є «покращення», обіцяне Януковичем і його прихвостнями на місцях?
Лікарі Хмельниччини сумно жартують із приводу такої «оптимізації»: Ще не вмерла медицина, але ж ядуха… Ядуха – це така хвороба, що душить.
Те, що велика кількість людей опиняється за межами медичного обслуговування, чинну владу мало турбує. Напевне, тому, що лікуються самі ініціатори реформування медицини за кордоном чи у клініці Феофанія. А те, що буде зі здоров'ям простих людей, їх не обходить.
Навіть німецькі окупанти не закривали закладів охорони здоров’я Шепетівщини, а донецько-фашистські загарбники не зупиняються ні перед чим.
Сьогодні в області та районі інтенсивно розгорнулися процеси ліквідації та закриття лікарень або ж їхня прискорена реорганізація в амбулаторії загальної практики – сімейної медицини. Однак кількість медичних закладів не відповідає ні потребам людей, ні існуючій інфраструктурі, а точніше – її відсутності. Либонь, керівництво Хмельницької ОДА, яке «трубить» про переможні темпи перебудови медицини, забуло про стан доріг в області, який нагадує військові часи, та відсутність необхідної кількості машин «швидкої допомоги». Екстрена медична допомога в сільській місцевості протягом 10 – 20 хвилин, за нинішнього стану шляхів і фінансування медицини, існує лише в уяві «реформаторів». А це означає, що хворі ризикують узагалі опинитися без медичної допомоги в невідкладних випадках.
Через «реформу» від Партії регіонів потерпають практично всі, але найбільше – люди похилого віку, інваліди, вагітні жінки, що змушені самотужки добиратися до найближчого медпункту, розміщеного за десятки кілометрів. Адже більшість фельдшерсько-акушерських пунктів у останні роки була закрита, а створена мережа амбулаторій не відповідає потребам населення. Тепер для того, щоби навіть поміряти тиск чи проконсультуватись у лікаря, мешканцям багатьох сіл потрібно їхати десятки кілометрів по бездоріжжю до найближчої амбулаторії. Чи здатна хвора людина здолати таку відстань? Та ще й не факт, що вона отримає в амбулаторії кваліфіковану допомогу.
2011 року витрати на охорону здоров'я становили всього 3,4 % від ВВП, хоча Янукович під час передвиборчої кампанії обіцяв 10 %. А на недолугу медичну «реформу» на Хмельниччині з бюджету не виділено жодної копійки! То чи може мати успіх реформа, яка зводиться до простого закриття медичних закладів і примусового звільнення медиків?
Внаслідок «оптимізації» відбувається скорочення мережі лікувально-профілактичних закладів, а також штатної чисельності медперсоналу. Від такої «реформи» лікарі-спеціалісти фактично втрачають роботу через ліквідацію їхніх медичних установ. Тепер більшість фахівців вузького профілю – кардіологи, урологи, фтизіатри, офтальмологи та інші – повинні за якихось 6 місяців перевчитися і працевлаштуватися на посади лікарів загальної практики – сімейної медицини, почавши працювати з нижчої категорії. Це абсурд, адже, як свідчить світовий досвід, на підготовку кваліфікованого лікаря загальної практики треба витратити 8 – 10 років. Проте для «реформаторів» Януковича цілком достатньо і шести місяців.
Але хіба нам не потрібні лікарі-фахівці вузького профілю? Адже їх і так не вистачає. А хто не знає, які черги сьогодні стоять на прийом до таких спеціалістів? Однак медична «реформа» лише погіршує становище, бо тепер хворі їздитимуть нерідко за 50 – 100 кілометрів, аби потрапити на консультацію до того ж кардіолога, невропатолога, хірурга, фтизіатра чи гастроентеролога. Це суцільне знущання влади над українцями!
Крім того, «реформа» передбачає ліквідацію фаху лікарів-педіатрів. Їхні функції тепер виконуватимуть сімейні лікарі, які одночасно прийматимуть і дорослих, і дітей. Очевидно, що донецько-фашистським окупантам начхати на здоров'я власних громадян.
Наслідком «реформування» медицини стало виникнення вогнищ народного невдоволення по всій області. 28 березня 2013 року хмельничани та мешканці області, в тому числі й Шепетівщини, пікетували Хмельницьку обласну державну адміністрацію та обласну раду. Людей обурює, що за словами про реформи насправді приховується зменшення фінансування медичної галузі й економія на їхньому здоров’ї. Пікетувальники вимагали зустрічі з головою облдержадміністрації, але, як влучно висловився один із учасників акції, Ядуха втік через «задній проход».
На сьогоднішній день у Шепетівському районі ліквідовано всі дільничні лікарні і залишилось усього двадцять вісім із п’ятидесяти двох фельдшерсько-акушерських пунктів, тому не дивно, що зростає соціальна напруга та невдоволення і серед жителів району.
Мешканці селища Гриців, закидавши яйцями голову райдержадміністрації Івана Адамця, таки відстояли Грицівську райлікарню та вберегли її від зазіхань донецько-фашистських загарбників і місцевих запроданців. А от села Михайлючка та Хролин, у яких «влада від Бога» закрила дільничні лікарні, так і залишаються осередками соціальної нестабільності. Ще критичніша ситуація в селах, де закрили фельдшерсько-акушерські пункти, бо обурені селяни готові взяти вила до рук, щоб нагадати «слугам народу», хто в домі хазяїн.
У деяких селах місцеві мешканці збирають підписи, щоб відкликати депутатів районної ради, які покликані представляти інтереси громади, але голосують так, як того вимагає злочинний режим.
Без фельдшерсько-акушерських пунктів залишились села Березна, Брикуля, Броники, Вишневе, Заморочення, Коса Рішнівка, Купине, Майдан-Лабунь, Мальованка, Марківці, Пиляї, Рудня-Новенька, Савичі, Синігів, Сошки, Судимонт, Устянівка, Хмелівка, Цмівка та інші.
Уже сьогодні очевидно, що «реформа» медицини в Україні, здійснювана під патронатом та примусом Партії регіонів, зазнала провалу в чотирьох пілотних областях: Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській та місті Києві. Це підтверджують результати дослідження Української Гельсінської спілки з прав людини, президент якої Євген Захаров заявив, що така медична реформа фактично спрямована і проти хворих, і проти лікарів. Як свідчать результати нещодавнього дослідження в тих чотирьох областях України, де проводилися «реформа», вона зазнала повного провалу. Але влада повністю ігнорує такі висновки експертів.
Всеукраїнське об’єднання «Свобода» вважає за необхідне негайно припинити цей експеримент над людьми та притягнути до кримінальної відповідальності винних у порушенні Конституції України та чинних нормативно-правових актів, які забороняють звужувати існуючі права громадян і скорочувати мережу медичних закладів.
Ці користувачі подякували: Dj Os

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Алої3
  • Алої3 аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
07 черв. 2013 23:40 #85752 від Алої3
Відповідь від Алої3 у темі Наші лікарні
Щойно у свободівській газеті прочитав.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.176 секунд
0
репостів
0
репостів