Місцеві вибори 2015

Більше
25 жовт. 2015 22:37 #102729 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Мішаня, нещодавно ти нічого не знав про політику, а сьогоні вже фахівець високого класу)) Вартова башта почала писати вже політичні статті?

Дурне діло не хитре. ;) Ну, насправді, про політику я і до цих пір нічого не знаю :) Спостерігаю за цим всім цирком, як за тараканьїми бєгами :lol: І збоку дуже добре видно, що якійсь таргани уже ось-ось лапки протягнуть, а якісь і інших ше проковтнуть і не вдавляться.

А от тобі доречі Вартова Башта про політику :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 жовт. 2015 22:46 #102730 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Місцеві вибори 2015

Михайло Ворончук пише: А от тобі доречі Вартова Башта про політику :lol:


Міша спамити вже почав))) Що, журнальчик по іншому вже не розповсюджується?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2015 22:56 #102731 від 259051213422@odnoklassniki.com
Якраз навпаки - замовлення доводиться постійно збільшувати :)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
25 жовт. 2015 23:33 #102732 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Місцеві вибори 2015
Яка важлива і цікава література, а що вони пишуть, переписують біблію по 100500 разів?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
25 жовт. 2015 23:53 #102733 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Місцеві вибори 2015

Михайло Ворончук пише: Якраз навпаки - замовлення доводиться постійно збільшувати :)


Це тому що макулатури в школах більше вимагають. Мені вже потрібно 25 кг. здавати, а взяти більше немає де.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
25 жовт. 2015 23:57 #102734 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Яка важлива і цікава література, а що вони пишуть, переписують біблію по 100500 разів?

Для чого ж її переписувати? :) А от пояснити, висвітлити ті чи інші теми - справа дійсно корисна. Людям життя змінює, причому, у більшості випадків, на краще. От прочитай що Біблія про уряди і політику говорить - і вже набагто легше стане, не будеш так перейматись виборами. Чи тим більш їхніми результатами ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 00:01 #102735 від 259051213422@odnoklassniki.com

Symbioz пише: Це тому що макулатури в школах більше вимагають. Мені вже потрібно 25 кг. здавати, а взяти більше немає де.

Може й так. А може і тому що кількість Свідків постійно зростає, а разом з тим і зростає кількість читачів, бо кожен Свідок зайнятий їхнім пошуком. Геометрична прогресія ;)

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
26 жовт. 2015 02:08 #102736 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Місцеві вибори 2015
Звісно, навіщо виборами перейматись, краще буду вчити "вдарили по правій, підстав ліву". Прийде ворог в дім, зброю не буду брати до рук, нехай ґвалтує жінку, вбиває дітей, нізя мені їх захищати) залізна логіка. А за кількість свідків, не дай Іфуд оце "вчення" буде обов'язковим на рівні школи.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 08:01 #102738 від 259051213422@odnoklassniki.com

Dentist пише: Звісно, навіщо виборами перейматись, краще буду вчити "вдарили по правій, підстав ліву". Прийде ворог в дім, зброю не буду брати до рук, нехай ґвалтує жінку, вбиває дітей, нізя мені їх захищати) залізна логіка. А за кількість свідків, не дай Іфуд оце "вчення" буде обов'язковим на рівні школи.

Почнем кінця - це вчення НІКОЛИ не буде офіційним, бо світ це вчення ненавидить, про що пророкував Ісус, і що гарно демонструє наша дискусія.
І якби воно стало офіційним (тобто більшість людей стали справжніми Свідками) - більшості проблем просто не інсувало б. Не возили б покійників зі сходу, не роздавали б за вкрадені гроші гречу і т.д. Не було б усього того, проти чого ти ж сам і борешся, наскільки знаю.

Про захист рідних - абсолютна неправда. Свідки, як і будь-які нормальні люди, своїх рідних будуть захищати. Вони це будуть робити навіть в числі перших, тому що їх цього навчають. Вираз "підставити щоку" не відноситься до самозахисту, а лиш говорить не відповідати образою на образу. Інша справа що вони своїх рідних не покинуть і не поїдуть за 1000 км воювати не знати за що і вбивати чиїхось рідних - ну це да, не будуть.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
26 жовт. 2015 08:08 #102739 від 259051213422@odnoklassniki.com
О. Є екзітполи - Міша і Свобода остаються на місцях :) Можете уже не переживати.
Бач, а я казав... Ото вже.
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.248 секунд
0
репостів
0
репостів