Куди подівся Лєнін ?

Більше
13 лют. 2014 14:50 - 13 лют. 2014 15:20 #89787 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: Нерозумна відповідь. Дію (руйнування) здійснили певні люди, ти їх дію відстоюєш, як правильну. Мені здається ти і повинен пояснити, чому це так добре, яка користь суспільству, Шепетівчанам, нм форумчанам.

Я не можу зрозуміти, чому основним мотиватором має бути користь від чогось. Якщо негативний ефект гаситься позитивним ефектом, результатом є 0. І в такому разі ні про яку користь не може йти мови. Для вас руйнація церков радянською владою є вандалізмом. Ну тоді хай через 100 років дають оцінку знесенню пам'ятників Леніну. Тоді можна вважати що оцінка буде даватись без упередження.

Symbioz пише: - спаплюжена свдомість та настрій тих людей, яким цей пам'ятник був своєрідною пам'яткою минулого величчя СРСР, перемоги у ВВВ, перемоги народу над монархічним гнітом, тощо;

Давайте трошки історичного екскурсу - не ВВВ, а Друга Світова Війна розпочалась 1 вересня 1939 року, з нападом Германії на Польщу, і закінчилась не 9 травня 1945 року, а 2 вересня 1945 року капітуляцією Японії. Період 22.06.1941-09.05.1945 - то лише великий епізод цієї війни.
Єдина країна, яка повністю брала участь у бойових діях протягом Другої Світової Війни - це Великобританія, а не Радянський Союз.
Це була не війна Германії проти Радянського Союзу, а війна одних союзників проти інших. Розповідати про перемогу Радянського Союзу - це щось на кшалт розповідати про перемогу якогось гравця у футболі між 2-ма командами.

Свято Перемоги 9 травня масштабно офіційно почали відзначати з 1965 року.

В 1933 на Україні померло більше українців, ніж загинуло за 6 років Другої Світової Війни.

На основі цих декількох фактів, про яку перемогу над монархічних гнітом і велич СРСР може йти мова? В чому ця велич і в чому ця перемога?

Symbioz пише: В принципі я себе відношу до того самого народу, який і ставив ці пам'ятники, і мої діди та прадіди поважали той устрій і тих вождів, то навіщо я буду плювати на їхню точку зору - це був їх вибір.

А ви впевнені, що вони поважали вождів та устрій? Чи для вас сам факт того, що вони жили в СРСР в цей період, трактується як повага?
Останнє редагування: 13 лют. 2014 15:20 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 16:22 #89789 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Я не можу зрозуміти, чому основним мотиватором має бути користь від чогось. Якщо негативний ефект гаситься позитивним ефектом, результатом є 0. І в такому разі ні про яку користь не може йти мови. Для вас руйнація церков радянською владою є вандалізмом. Ну тоді хай через 100 років дають оцінку знесенню пам'ятників Леніну. Тоді можна вважати що оцінка буде даватись без упередження.

Давайте трошки історичного екскурсу.

А ви впевнені, що вони поважали вождів та устрій? Чи для вас сам факт того, що вони жили в СРСР в цей період, трактується як повага?


1. Про позитивний ефект від тебе не прочитав - ні слова, хоча намагаюсь це зробити вже декілька постів підряд. Тобто мінус на плюс не гаситься, через відсутність плюса. До того, що погано (поки вважаю, що не "погано", а "неуважно") читаєш, ще й з математикою визначаються трабли.

2. Про те що неуважно читаєш - я в своєму пості не збивав все до кучі (перемогу на монархією, ВВВ, велич СРСР) як це зробив ти, додавши до цього ще чомусь Японію і пояснення мені різниці між ВВВ та ІІ світовою війною, а просто перелічив людей, які вважали Леніна - ПОСТАТТЮ при тих чи інших історичних подіях (при цьому для них було неважливо живий він, чи вже ні). Він для них був своєрідним ідолом (що звичайно погано з точки зору християнства).

3. Навіть мої батьки поважали Леніна і я зними в дитинстві із задоволенням ходив на комуністичні паради. Мої перші вчителі поважали Леніна і, ти не повіриш, я навіть в перших класах віршики про Леніна вчив і в хорі пісні про нього співав і не скажу, що в мене було погане дитинство "з комуністичною символікою".

А в принципі мої доводи це не сперечання стосовно Леніна, а просто нерозуміння знесення його пам'ятника. І я не можу від тебе почути виправдання цієї дії, яку вважаєш потрібною для суспільства.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лют. 2014 16:26 #89791 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?
Це вони 9 днів відмічають?



Долучення:
Ці користувачі подякували: Dj Os, Green Lord

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 16:38 - 13 лют. 2014 16:43 #89792 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: А в принципі мої доводи це не сперечання стосовно Леніна, а просто нерозуміння знесення його пам'ятника. І я не можу від тебе почути виправдання цієї дії, яку вважаєш потрібною для суспільства.

Ваше упереджене ставлення не побачило переліку переваг - ви співаєте дифірамби Леніну услід за людьми, серед яких ви зростали. І разом з тим хочете почути виправдання дій не стільки для вас особисто, а й для цілого прошарку ідеологічно налаштованих людей.
Може варто попрацювати над особистою "уважністю"?

І оця віра в існування ВВВ - підтвердження того ( вашої неуважності і упередженості). Не було ВВВ (як може частина війни мати іншу назву?) - була Друга Світова Війна.
Останнє редагування: 13 лют. 2014 16:43 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2014 16:41 #89793 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?

Dentist пише: Це вони 9 днів відмічають?

Назви файлів фоток зачотні :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 16:57 #89795 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Ваше упереджене ставлення не побачило переліку переваг - ви співаєте дифірамби Леніну услід за людьми, серед яких ви зростали. І разом з тим хочете почути виправдання дій не стільки для вас особисто, а й для цілого прошарку ідеологічно налаштованих людей.
Може варто попрацювати над особистою "уважністю"?

І оця віра в існування ВВВ - підтвердження того ( вашої неуважності і упередженості). Не було ВВВ (як може частина війни мати іншу назву?) - була Друга Світова Війна.


Я щирий супротивник комунізму та "Ленінізму", приверженець "Свободи" (можливо не такий радикальний, але вбачаю здрове зерно в їхній програмі) проте я також поважаю думку інших, особливо старших людей.
А твої доводи щодо "неіснування ВВВ" - нерозумні і бійці Радянської Армії і УПА воювали за Вітчизну (СРСР, Україна - це не важливо). Важливо саме слово - Вітчизна і цей епізод ІІ-ої світової вправі називати ВВВ.

Але ти відхиляєшся від мого питання (читай - починаєш флудити) - яка користь від руйнування пам'ятника?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Ці користувачі подякували: kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 17:11 #89797 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: А твої доводи щодо "неіснування ВВВ" - нерозумні і бійці Радянської Армії і УПА воювали за Вітчизну (СРСР, Україна - це не важливо). Важливо саме слово - Вітчизна і цей епізод ІІ-ої світової вправі називати ВВВ.

Оце вже пішли незрозуміло які аргументи - пишу аби що. УПА вели бойові дії проти окупантів України, до яких відносились Польща, Німеччина, Радянський Союз. І це збройне протистояння фактично тривало до 1960 р.
Про яку ВВВ йде мова тоді взагалі? Ви намагаєтесь показати спроможність до існування терміну ВВВ, але щось дуже сильно плутаєтесь і у датах, і в учасниках.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 18:23 #89799 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
як завжди все перекрутив і перевів тему розмови у своє русло. до чогож ти вперта особистість. чуєш тіки себе. окрім свого бачення світу ти нічого непризнаєш. на конкретне питання відповідь неможеш дати. ти смахуєш на фанатика якоїсь секти яка по свому трактує біблію і навьязує всім оточуючим своє бачення...

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2014 18:33 #89800 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: як завжди все перекрутив і перевів тему розмови у своє русло. до чогож ти вперта особистість. чуєш тіки себе. окрім свого бачення світу ти нічого непризнаєш. на конкретне питання відповідь неможеш дати. ти смахуєш на фанатика якоїсь секти яка по свому трактує біблію і навьязує всім оточуючим своє бачення...

Я би це цілком адресував для тебе.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 18:50 #89801 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Dj Os пише:

kolbasnik пише: як завжди все перекрутив і перевів тему розмови у своє русло. до чогож ти вперта особистість. чуєш тіки себе. окрім свого бачення світу ти нічого непризнаєш. на конкретне питання відповідь неможеш дати. ти смахуєш на фанатика якоїсь секти яка по свому трактує біблію і навьязує всім оточуючим своє бачення...

Я би це цілком адресував для тебе.


Обоснуй

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.178 секунд
0
репостів
0
репостів