Куди подівся Лєнін ?

Більше
09 лют. 2014 18:35 - 09 лют. 2014 18:42 #89682 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: з якого боку неглянь це є вандалізм. я не є комуністом але так поводитися з памьятниками можуть тільки вандали. ті хто так зробив такі самі вандали як і ті хто після революції руйнував та спалював церкви.... як шо ви кричите на майдані шо ви хочете до Європи то і поводити себе тра як Європейці а не як дикарі. тра було ініціювати в місті референдум з питанням що до Леніна. і якшо громада вирішила що Ленін зайвий в центрі міста то можно булоб зробити урочисті переносини Леніна в затишний куточок нашого міста. і спонсори б найшлися. я б сам скинувся бо колись біля цього памьятнику мене принімали в піонери. це є наша історія. в людей які непамьятають свого минулого може бути кепське майбутнє. пишуть Ленін КАТ... так історія є історія. давайте ще пригадаємо Польску шляхту. скільки вони нам зробили паганого))) давайте збиремося підемо зруйниємо Польське кладовище на Вул Шишукова) спалемо костьол)))... ВАНДАЛИ З ПАРТІЇ СВОБОДА виражаючись вашим терміном то є ГАНЬБА) і БОГ вам суддя.

Шановний, а де ви були, коли на вул.Кіма (тепер вул.Судилківська) на місці цвинтаря збудували дитячий садочок?
На вул.Шешукова (який, до речі, не є суто польським кладовищем - про це навіть у місцевих газетах писалось) на могилах зводили житлові будинки?
Чому ви мовчали тоді?

Вандалізм - безглузде знищення культурних і матеріальних цінностей. І на цю тему ще багато холіварів можна провести щодо пам'ятника Леніну, чи є він культурною або матеріальною цінністю.
Якщо це культурна цінність - то якої культури? (Гомо совєтікус не пропонувати!)
Якщо це матеріальна цінність - хто його готовий був придбати і за які гроші?
Останнє редагування: 09 лют. 2014 18:42 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: admin, Dentist, KrOt

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 19:12 #89684 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише:

kolbasnik пише: з якого боку неглянь це є вандалізм. я не є комуністом але так поводитися з памьятниками можуть тільки вандали. ті хто так зробив такі самі вандали як і ті хто після революції руйнував та спалював церкви.... як шо ви кричите на майдані шо ви хочете до Європи то і поводити себе тра як Європейці а не як дикарі. тра було ініціювати в місті референдум з питанням що до Леніна. і якшо громада вирішила що Ленін зайвий в центрі міста то можно булоб зробити урочисті переносини Леніна в затишний куточок нашого міста. і спонсори б найшлися. я б сам скинувся бо колись біля цього памьятнику мене принімали в піонери. це є наша історія. в людей які непамьятають свого минулого може бути кепське майбутнє. пишуть Ленін КАТ... так історія є історія. давайте ще пригадаємо Польску шляхту. скільки вони нам зробили паганого))) давайте збиремося підемо зруйниємо Польське кладовище на Вул Шишукова) спалемо костьол)))... ВАНДАЛИ З ПАРТІЇ СВОБОДА виражаючись вашим терміном то є ГАНЬБА) і БОГ вам суддя.

Шановний, а де ви були, коли на вул.Кіма (тепер вул.Судилківська) на місці цвинтаря збудували дитячий садочок?
На вул.Шешукова (який, до речі, не є суто польським кладовищем - про це навіть у місцевих газетах писалось) на могилах зводили житлові будинки?
Чому ви мовчали тоді?

Вандалізм - безглузде знищення культурних і матеріальних цінностей. І на цю тему ще багато холіварів можна провести щодо пам'ятника Леніну, чи є він культурною або матеріальною цінністю.
Якщо це культурна цінність - то якої культури? (Гомо совєтікус не пропонувати!)
Якщо це матеріальна цінність - хто його готовий був придбати і за які гроші?[/quo

я писав що я не є комуністом чи придставником якоїсь партії. я не збираюся виправдовувати чи захищати їхні жахливі варварські злочини які вони вчинили проти нашого народу. я взагалі людина аполітична. в той час як строїли садочок на кістках я ходив до школи і був піонером. про це дізнався вже в 90х роках.
що до вандалізму він існує в різних формах. знищення історичних памьяток теж є вандалізмом. просто є люди для яких Ленін щось значить в цьому житті. для багатьох він був місцем зустрічи. всі весілля раніше йшли до вічного вогню та до леніна з квітами. тоді був такий час така ідеологія . всі вчилися по підручникам радянскої історії. де замовчувалося багато правди. нам всім промивали мізки.але це є наша історія. для багатьох людей Ленін КАТ для багатьох він ідеологічний лідер цих людей майже неможливо примирити да й нетра того робити мабуть...

повторююсь . як шо хочете жити в європі то робіть все по європейськи . бо як шо на місце леніна поставлять памьятник Бандері і наші міські комуністи наймуть трактора та вивезуть його то шо скажуть наші СВОБОДІВЦІ???

ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА))))

Ці користувачі подякували: Dred

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 19:29 - 09 лют. 2014 19:36 #89688 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?
Ви може забули, що Україна розташована в центрі Європи.

Але є одне але (АЄОА®)

Щоб діяти по-європейські, як ви і багато інших пропонують, треба щоб умови були європейські. А де вони в Україні?

Що саме цікаво - відео як і куди зник Ленін в Шепетівці відсутнє, але лемент про вандалзім триває. Може це був цілком "європейський" демонтах?

Якби це була пам'ятка архітектури - мала би бути табличка з реєстраційним номером. А наразі це просто елемент архітектури міста. Старі будинки, наприклад, також знищують перед будівництвом нових - це також вандалізм?
Останнє редагування: 09 лют. 2014 19:36 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 19:54 #89690 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
Шановний Пан. вам неможливо щось пояснити. ви сліпо захищаєте своїх СВОБОДОВЦІВ.
для мене комуністи фашисти националісти всі є фанатиками та виродками.
той самий Бандера якого ви обожнюєте був неоднозначною людиною. який славився Єврейськими та Польськими погромами. зробили з нього патриота України. а руки то в нього в крові.... для мене він нечим некраще Леніна

щоб стати Європейською державою тра створити такі умови і тра щоб кожен почав з себе.
неведіть себе як фанатики. політика дуже брудна справа. політики використовують вас щоб захватити владу. потім коли дорвуться до кормушки про вас забудуть.
Ці користувачі подякували: LuK, Lego

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:01 - 09 лют. 2014 20:05 #89692 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: Шановний Пан. вам неможливо щось пояснити. ви сліпо захищаєте своїх СВОБОДОВЦІВ.
для мене комуністи фашисти националісти всі є фанатиками та виродками.
той самий Бандера якого ви обожнюєте був неоднозначною людиною. який славився Єврейськими та Польськими погромами. зробили з нього патриота України. а руки то в нього в крові.... для мене він нечим некраще Леніна

щоб стати Європейською державою тра створити такі умови і тра щоб кожен почав з себе.
неведіть себе як фанатики. політика дуже брудна справа. політики використовують вас щоб захватити владу. потім коли дорвуться до кормушки про вас забудуть.

Ви би краще історію почитали, а потім вже би апелювали тими даними, які пишете.

Ваша експертна оцінка моєї політичної приналежності також, м'яко кажучі, висмоктана з пальця. Особливо якщо врахувати, що я нікого не захищав і тим більше не пропагував своїх ідей та ідеалів.

Чи може це для вас, в навішуванні на мене певних ярликів, є особистим вираженням європейських цінностей?

Також варто нагадати вам, що "націоналіст" є синонімом слова "патріот". Тобто можна вважати, що для вас патріоти є виродками?
Останнє редагування: 09 лют. 2014 20:05 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Lego
  • Lego аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
09 лют. 2014 20:06 #89693 від Lego
Відповідь від Lego у темі Куди подівся Лєнін ?
Чому на цьому форумі у деяких особистостей тверда впевненість в тому, що ніхто, окрім них, історію не читав?
І що лише вони читали "правильну" історію.
При тому, самі події, що відбувалися і на рахунок яких сперечаються не застали, т.я. самих ще навіть в проекті не було!
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:12 #89694 від Ёмигрант
Відповідь від Ёмигрант у темі Куди подівся Лєнін ?

LuK пише: та то комуністи підмутили, :silly:
надоїло щоночі в засаді сидіти і стерегти :dry:

100500 :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Прикиньте, как в других городах Ленины переживают и нервничают :cheer: :cheer: :cheer:

ШЛепетоква - вперде!!!
Долучення:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:21 #89696 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?
Lego, якщо ви читали історію - вітаю.

Якщо маєтете натхнення викласти свою оцінку історичним подіям - то прошу дуже. З радістю ознайомлюсь з вашою точкою зору. А не з вашими натяками.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:24 - 09 лют. 2014 20:27 #89697 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
Чи може це для вас, в навішуванні на мене певних ярликів, є особистим вираженням європейських цінностей?

цей ярлик вісить на вашій аватарі шановний у вигляді червоночорного прапору.
пораджу вам ретельніше вивчити історію та біографію Бандери. а не тіки тим шо ви нагуглили.
що до націоналістів то він також існує в різних формах.
якшо людина яка є націоналістом і любить і хоче служити своїй країні непринижуючи при тому інші народи та нації він є націонал патріотом. якшо людина стоїть на майдані з червоно чорним прапором та кричить геть москалів то вже є націзм. і для мене партія Свобода то є в своїй більшості нациками які ненавидять Росіян та Євреїв.

на ваші коменти я більше непланую відповідати бо вам доказати шось неможливо. ви дивитесь на всі речі однобоко та упереджено. якшо чимось образив вашу ідеологію прошу вибачення. кожен має свою точку зору та має на то право. просто поводитись тра по полюдьськи.
якіб важкі часи непиреживала наша Країна тра завжди залишатися людиною. це я і хотів пояснити своїм коментарем.
Останнє редагування: 09 лют. 2014 20:27 ким kolbasnik.
Ці користувачі подякували: LuK

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
09 лют. 2014 20:36 - 09 лют. 2014 20:48 #89699 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

kolbasnik пише: цей ярлик вісить на вашій аватарі шановний у вигляді червоночорного прапору.

Почитайте про пластунів "Лісові чорти".
Почитайте про зміну ідеології тої самої ОУН - врахуйте перелік національностей, які воювали на її боці під час війни (чомусь були лікарі-євреї та росіяни - чому б то?).
Врахуйте відмінність ОУН (Б) від ОУН (М).
Почитайте про націонал-соціалізм (нацизм) та його відмінність від націоналізму.
Ознайомтесь з сучасними програмами української національної ідеї.

Будемо далі обмінюватись порадами? Чи просто обмежетесь ярликоначепленням?

Забув ще вписати пораду про ознайомлення з РУН (Російськомовні українські націоналісти) - прям апофеоз ненависті до росіян.
Останнє редагування: 09 лют. 2014 20:48 ким Green Lord.
Ці користувачі подякували: Dentist

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.162 секунд
0
репостів
0
репостів