Куди подівся Лєнін ?

Більше
13 лют. 2014 09:32 #89764 від kolbasnik
Відповідь від kolbasnik у темі Куди подівся Лєнін ?
ну нестало Леніна і шо? шось змінилося в місті на краще? може позакривалися ігрові автомати які працюють майже відкрито? може цигани перестали наркотою торгувати? може перестали брати хабарі? чи може стало більше роботи в Шепетівці? що змінилось????
Ці користувачі подякували: LuK, praporschik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 11:56 - 13 лют. 2014 11:57 #89771 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?
Ленін, не Ленін. Деякі кажуть про нього тільки хороше, деякі - погане. Я не жив при ньому і вважаю, що не вправі робити об'єктивні висновки.
Єдине в чому можна заздрити цій людині, що вона змогла підняти на боротьбу величезну кількість людей, в порівнянні, з "нашою "рішучою" опозицією".
А зкидати пам'ятники - це те саме, що і руйнувати церкви - тобто абсолютно не відрізнятись від того самого Леніна - для когось він також був своєрідною релігією.

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 лют. 2014 11:57 ким Symbioz.
Ці користувачі подякували: LuK, kolbasnik

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dentist
  • Dentist аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лют. 2014 12:11 #89773 від Dentist
Відповідь від Dentist у темі Куди подівся Лєнін ?

LuK пише:

muko пише: повиздихають

:dry: дуже гарне побажання.....
я вас розчарую,думаю найближчим часом пам"ятник відновлять :P

за чий рахунок?

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • LuK
  • LuK аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
Більше
13 лют. 2014 12:17 - 13 лют. 2014 12:25 #89774 від LuK
Відповідь від LuK у темі Куди подівся Лєнін ?

Dentist пише: за чий рахунок?

ще не знаю,але знаю що ветерани вже готові зробити свій внесок

Symbioz пише: Єдине в чому можна заздрити цій людині, що вона змогла підняти на боротьбу величезну кількість людей, в порівнянні, з "нашою "рішучою" опозицією".

І європейська ідеологія Леніна ні в чому не змінилась,кривава бійня 17 року почалась теж з підбурювання до "Свободи" та силового усунення влади...
Останнє редагування: 13 лют. 2014 12:25 ким LuK.
Ці користувачі подякували: Symbioz

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Dj Os
  • Dj Os аватар
  • Адміністратор
  • Адміністратор
  • Редактор
Більше
13 лют. 2014 13:16 #89777 від Dj Os
Відповідь від Dj Os у темі Куди подівся Лєнін ?

ще не знаю,але знаю що ветерани вже готові зробити свій внесок

Угу треба внесок у фонд Чікіна, а то йому не дали 50 000 з кормушки :lol:

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 13:57 - 13 лют. 2014 13:57 #89782 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: А зкидати пам'ятники - це те саме, що і руйнувати церкви - тобто абсолютно не відрізнятись від того самого Леніна - для когось він також був своєрідною релігією.

Багато ви знаєте комуністично-соціалістичних пам'ятників, які за своєю значимістю чи "віком" можливо порівняти з релігією?

А з точки зору тої ж християнської релігії поклоніння пам'ятнику Леніна тотожньо поклонінню ідолам. Таке собі комуністичне язичництво. І Симоненко - верховний волхв?
Останнє редагування: 13 лют. 2014 13:57 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 14:11 - 13 лют. 2014 14:13 #89783 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Багато ви знаєте комуністично-соціалістичних пам'ятників, які за своєю значимістю чи "віком" можливо порівняти з релігією? А з точки зору тої ж християнської релігії поклоніння пам'ятнику Леніна тотожньо поклонінню ідолам. Таке собі комуністичне язичництво. І Симоненко - верховний волхв?

От знову ти читаєш тільки так, як ХОЧЕШ розуміти. Я не порівнював пам'ятники і релігію, я порівнював способи та МОТИВАЦІЮ їх знищення. Я, наприклад, проти комунізму, проте чомусь не вважаю, що через те, що я - проти, мені потрібно йти й крушити пам'ятники/бюсти, зважаючи хоча б на те, що це витвір людських рук, а мене ще з перших класів вчили, що чужу працю потрібно поважати.
І дивлячись на западні країни, з яких ми прагнемо перейняти досвід, долучитись до них - ти багато знаєш президентів США, президентів/монархів європейських країн, яких так неповажає народ, яким їх народ руйнує пам'ятники???
Не розумію, кому стало краще від того зруйнваного пам'ятника - може поясниш?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.
Останнє редагування: 13 лют. 2014 14:13 ким Symbioz.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Більше
13 лют. 2014 14:20 - 13 лют. 2014 14:58 #89784 від Green Lord
Відповідь від Green Lord у темі Куди подівся Лєнін ?

Symbioz пише: Не розумію, кому стало краще від того зруйнваного пам'ятника - може поясниш?

Давайте від супротивного - кому стало гірше?

Symbioz пише: ти багато знаєш президентів США, президентів/монархів європейських країн, яких так неповажає народ, яким їх народ руйнує пам'ятники???

А який народ буде ставити пам'ятники тим, кого не поважає чи ненавидить?

Symbioz пише: я порівнював способи та МОТИВАЦІЮ їх знищення.

Давайте зустрінемось за 50 років і порівняємо, де буде релігія, яку нищили Ленін та його послідовники, і де буде сам червоний вождь. І вже тоді погопоримо про мотивацію.
А спосіб... Вас, певно, приваблює грандіозна шоу-постановка зі знищення пам'ятника? Бо, зрозуміло, неестетичність дійства вас обурює.
Останнє редагування: 13 лют. 2014 14:58 ким Green Lord.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 14:31 #89785 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: Давайте від супротивного - кому стало гірше?

Нерозумна відповідь. Дію (руйнування) здійснили певні люди, ти їх дію відстоюєш, як правильну. Мені здається ти і повинен пояснити, чому це так добре, яка користь суспільству, Шепетівчанам, нм форумчанам.

Я поки в цьому вбачаю тільки негаразди:
- спаплюжена свдомість та настрій тих людей, яким цей пам'ятник був своєрідною пам'яткою минулого величчя СРСР, перемоги у ВВВ, перемоги народу над монархічним гнітом, тощо;
- як приклад - споганений настрій дітей/внуків/правнуків того скульптора, який зробив цей витвір - витесав з каменю;
- знову лишні затрати наших з вами коштів на відновлення цього пам'ятнику або встановлення іншого, з якого наша влада, яку ніяк не можуть зігнати і не їм не можуть протистояти "безліч неконтрольованих чиновників", знову візьме відкати.

Поки здається тільки "стало гірше". Чи не так?

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

  • Symbioz
  • Symbioz аватар
  • Платиновий учасник
  • Платиновий учасник
Більше
13 лют. 2014 14:37 #89786 від Symbioz
Відповідь від Symbioz у темі Куди подівся Лєнін ?

Green Lord пише: А який народ буде ставити пам'ятники тим, кого не поважає чи ненавидить?
Давайте зустрінимось за 50 років і порівняємо, де буде релігія, яку нищили Ленін та його послідовники, і де буде сам червоний вождь. І вже тоді погопоримо про мотивацію.
А спосіб... Вас, певно, приваблює грандіозна шоу-постановка зі знищення пам'ятника? Бо, зрозуміло, неестетичність дійства вас обурює.


В принципі я себе відношу до того самого народу, який і ставив ці пам'ятники, і мої діди та прадіди поважали той устрій і тих вождів, то навіщо я буду плювати на їхню точку зору - це був їх вибір.

Я не про спосіб руйнування, а спосіб боротьби - знову неуважно читаєш - це різні речі :-)

Спор на форуме - это всё равно, что олимпиада среди умственно отсталых. Даже если ты победил - ты всё равно......умственно отсталый.

Будь-ласка, Увійти або Зареєструйтесь, щоб приєднатись до розмови.

Час відкриття сторінки: 0.184 секунд
0
репостів
0
репостів